Makyaj Ürünleri Göz makyajı temamız hangisi olsun...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı temamız hangisi olsun...

• Ankete Katılan
    125
  • Anket Kapalı .
yani maalesef öyle. çünkü tam yüz olunca kimse katılmak istemiyor tanınmamak adına. ama şunu düşündüm. isteyen yüzünüde çeksemi. yani isteyen koysun istemeyen koymasın.
olabılır... haklısınız tabıkı... ama gelın makyajında butunluk gosterır makyajı.. arap makyajı fantastık turu makyajlarda göz baz alınması pek sorun degılde gelın makyajında kararsız kaldım..

olabılır... haklısınız tabıkı... ama gelın makyajında butunluk gosterır makyajı.. arap makyajı fantastık turu makyajlarda göz baz alınması pek sorun degılde gelın makyajında kararsız kaldım..
aynen öyle ama işte çoğu kişi tam yüz istemeyecek. isteyen koysun istemeyen koymasın desek bu sefer haksızlıkmı olur diyede düşünmekteyim

Gelin makyajı oldu yani...Bence kurallar, konsept net olarak belirlensin ya tam yüz parçalı halde atılsın ya sadaece göz olsun falan gibi...

Gelin makyajı oldu yani...Bence kurallar, konsept net olarak belirlensin ya tam yüz parçalı halde atılsın ya sadaece göz olsun falan gibi...
koalina tam yüz ,parçalı yüz, yarım yüz kabul eden kaç kişi olacak. olsa keşke. gelin makyajında bir bütünlük önemli aslındada.

X