Makyaj Ürünleri Göz kaleminde hangi marka?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben tecrubelerime dayanarak Avon urunu tavsiye etmiyorum.
Mac cok iyi diyorlar deneyecegim insallah...
Revlon'un ince uclusu cok kaliciydi onu kullanmistim tavsiye ederim...

Forumdan edindiğim bilgiler doğrultusunda Flormar Ultra Black göz kalemi aldım, şuan gayet memnunum akmayan, koyuluğu fazla bir siyah göz kalemi arayanlar için ideal kızlar.

kesinlikle KRYOLAN kalemlerini öneriyorum hem çok uzun olduğu için uzun süre kullanıyorsunuz bu yüzden oldukça hesaplı kolay sürülüyor profesyonel ürün olduğu için çok kalıcı ve buna rağmen temizlerken sorun çıkarmadan tamamen temizleniyor... nerden bulurum derseniz netten aratışırıp size en yakın mağazasını bulabilirsiniz vazgeçemeyeceğinize eminim..

carmina göz kalemi derim ama kozmetikçilerde maalesef bulunmuyor artık...Sitesinden alışveriş yapıyorum bende alınca bikaç tane alıorm kalemden

ya bu asansörlü olan dimi? ben onu hep kırıyorum kullanırken

bende avonun açılıp kapanabilen göz kalemini kullanıyorum uygulaması çok basit ve hem göz kalemi hemde eyeliner gibi kullanabiliyorsun öneririm.

Kesinlikle katılıyorum kryolanın kalemleri çok güzel ona alternatif olarak max factor un göz kalemide çok güzel ikisini tavsiye ederim.

Loreal tek geçerim en kalitelisi o

ben loreal aldım hiç memnun kalmadım gözüme sür allah sür siyah yapmıyo siyah kalemde çok seçiciyimdir ben. kolay sürülüp akmayan ve yoğun siyah gösteren kalem severim birçok markayı denedim en sonunda flormarı keşfettim 2-3 yıl önce hem çok uygun hemde simsiyah akmıyo ve kolay da sürülüyo tam benim istediğim gibi yıllardır flormar kullanırım ve asla da değiştirmem göz kalemi markamı şiddetle tavsiye ediyorum kızlar

bide kişinin cilt tipi de önemli kiminin gözünde duran kalem ötekinde durmuyo akma yapıyo, kiminde sabit kalıyo kişiden kişiye de değişiyo bu

ben burdaki yorumları okudum we denemek için emily aldım fakat rengi açık biraz yaa tam istediğim siyaha ulaşamadım

pastel... çok gözkalemi kullandım şuana kadar hiç biri pastel kadar kalıcı olmadı hep aktılar fln
pastel göz kalemimi sabah sürüp çıkıyorum evden akşam eve geldiğimde hala aynı :) tavsiye ederim

carmina galiba:) zaten eyeliner gibi kullanıorum,üst kiprik diplerine ama terleyince orama burama bulaşıo yaa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…