Makyaj Ürünleri Göz kaleminde hangi marka?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sindyye

OnuÇokSeviyorum.
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
258
1
Kızlar göz kalemi alıcam ama hangı markada daha ıyı sızce ? Bıde kalıcı olmasını ıstıyorum oyle zor surulen ve hemen gıden olmasın .. Bide eyeliner alıcam bunda cok kararsızım cogu kotu oluyo felan :18:

sephora waterproff harika ben çok memnunum gün boyu kalıcı ve akmıyor hiç bir şekilde :) 22tl.gibi bir fiyatı var.

ben avonun asansörlü göz kalemini kullanıyorum uygun fiyatı var vede sabah sürsem gece aynı seklinde siliyorum kesinlikle ne akıyor ne bulasıyor asığım bu kaleme sürümü kolay süper

ben avonun asansörlü göz kalemini kullanıyorum uygun fiyatı var vede sabah sürsem gece aynı seklinde siliyorum kesinlikle ne akıyor ne bulasıyor asığım bu kaleme sürümü kolay süper

hangisi canım o açılıp kapanabilen göz kalemini diyorsun herhalde bende asansörlü deyince şaşırdım hangi kalem diye

Son düzenleme:
flormar goz kalemınde cok basarılı eyelıner gıbı kusursuz goruntu saglıyor denemenızı tavsıye ederım

oriflamedeki göz kalemi bu ay indirimdeymiş çok övdüler deniycem.

canım ben göz kalemi carmina kullanıyordum hem yumuşak hem kalıcı oluordu ancak kozmeetikçiler artık kaldırıldığını söyledi stokladığım için hala onları kullanıyorum eyeliner ise loreal, max factor ve flormarın güzel oluyor ancak kesinlikle avondan alma bi kere aldım berbattı..

canım kesinlikle maybelline alma gerçekten çok kötü yeni aldım ama çok çabuk dağılıyo berbat bi şey

avonun likit uygulama sağlayan göz kalemini al derim black ve graphide rengi çok güzel hem likit olarak hemde göz kalemi olarak kullanabilrsin siyahı eyeliner gibi graphite renginide günlük kullanabilirsin akma bulaşma hiç birşey olmuyo

For mar kendini aştı hakkaten bende göz kalemi aldım bir tane çıkmayan serisinden memnunum fiyatı da güzel bir bak derim. Bir de boujoris in göz kalemleri güzel tavsiye ederim ben yeşil aldım 20 tl civarındaydı... mac ten ucuz kalite aynı hatta daha bile iyi..

Ben bugün kozmetikcide çalışan bayanda simli parıl parıl göz altına sürdüğü şeyi sordum eyeliner dedi :) çok hoştuu göz altına kalem gibi eyelnir sürmüş açık mavi simliydi çok hoş durmuştu gösterdi banada golden roseun çok güzel en azından akmıyor .

flormar ın yeni çıkardığı ultra black eye liner adlı bi kalemi var 7 tl ama muhteşemmm suda bile akmıyor bayıldım :)

avonun göz kalemi muhteşem. hiç akmıyor. flormarın normal siyah göz kalemini aldım. Accaip akma yapıyor

ucuz ve kalitesiz göz kalemlerini kesinlikle kullanmayın. göz en hassas yerlerimizden. ben yıllardır alix avien in siyah göz kalemini kullanıyorum. eye liner gibi kullanıyorum. kolay da akmıyo. sürümü de kolay

ben de Alix Avien in kalemlerini kullanıyorum. Hem ekonomik hem de oldukça iyi bana göre. Ama bir daha ki sefere MAC almayı düşünüyorum.

gözkaleminin akma durumu kesinlikle kişinin cilt yapısından kaynaklı bu bir gerçek flormarı göz kalemini çoooookkk uzun zamandır kulanıyorum her gören kalmin markasını soruyo ayrıca eyeliner mi diye soralar var o derece başarılı yani ben eyeliner olarakda kullanıyorum akmıyo bulaşmıyo gece yatarken çıkartıyorum ancak içim rahat kullanıyorum flormar blackest black bide avonun jel göz kalemi var süpershock oda harika bence onuda kullanıyorum hala fiyatı gayet uygun almak isteyenler düşünebilir:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…