Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
falla jnm ben flormar kullanıorum.2ytl fiyatı ama değişiyor pagalı marketlerde 5 ytl ye kadar çıkıyor.ama ben memlunum.renk çeşidide iyi.tavsiye ederim ama göz kalemleri ister isteme z akıyor o yüzden eyeliner sür bence.3 gün çıkmıyor:)
benimki clasiccs.ama pek iyi değil.:)sürmeyi beceremdeğimden belki:)
ama flormarı tavsiye ederim jnm.for you larda makyaj malzemeleri normalin çok altında.ordanda iyi ürünler bulabilirsin:)

falla jnm ben flormar kullanıorum.2ytl fiyatı ama değişiyor pagalı marketlerde 5 ytl ye kadar çıkıyor.ama ben memlunum.renk çeşidide iyi.tavsiye ederim ama göz kalemleri ister isteme z akıyor o yüzden eyeliner sür bence.3 gün çıkmıyor:)
benimki clasiccs.ama pek iyi değil.:)sürmeyi beceremdeğimden belki:)
ama flormarı tavsiye ederim jnm.for you larda makyaj malzemeleri normalin çok altında.ordanda iyi ürünler bulabilirsin:)

benım arkadasım da cozumu eyeliner da buldu.gercekten hem siyah yapıyor hem de akmıyor.nıveanın gozkalemı boyamıyor bıle kalem gıbı olanı yalnız.flormar ve avon ck koyu yapıyor ama aynı zmnda akıyor da.ben de su anda kararsızm bulursanız ucuz pahalı farketmez bana da haber verin...

bende ysl nin göz kalemini tavsiye edebilirim 32 ytl ancak gerçekten değer bütün markaları kullandım ancak hepsi aktı bu hariç

ben de pupa tavsiye ediyorum arkadaşlar biraz tuzlu 28 ytlydi galiba:S ama mükemmel bi göz kalemi kesinlikle akmıyor ve alerji de yapmıyor ki benim gözüm çok hassas.ayrıca beim için rengi de önemli misal flormarın siyahı çok belirgin ve güze ama 2 dkada akıo pupanın rengi de çok güzel

max factor un akmayan asansörlü bi kalemi vardı şimdi adını unuttum fiyatı 19 ytl uyuyun uyanın o hala orda öyle duruyor

bende bugün bi kozmetikçi de cecile in kalemini denedim,hafif parlak we koyu yeşil hala akmadı,akmıcak gibide duruyo dağılmadı yani...10saat olmuştur süreli...

dün nivea nın göz kalemini aldım kızlar,akmadı hiç ya çok da rahat sürülüyor.çok sevindim:dance:

hangi göz kalemi olursa olsun, ucunu çok az çakmak ateşine tutun, azıcık yumuşasın. elinizde test edin önce ve gözünüze sürün. gün boyu hiç akmıyor ve hiç olmadıgı kadar rengini verıyor kalem..

ben max factorun mf kohl siyah göz kalemini kullanmıştım ama çok kötüydü ya hemen akıyodu ,15ytl felndı o
şu anda nivea nın göz kalemi kullanıyorum, sekiz saat akmıyomuş, ama bu göz kaleminden cok memnunum,gercekten kolay kolay akmıyo, cevirince açılanlardan, bunu tavsiye edebilirima.s

şu anda 18 ytl,ama daha iyisini kullanmadım diyebilirim denize girdiğinizde dahi akmıyor,mavi tüplü çevirince açılanlardan,ve siyahı grimsi değil sürdüğünüzde tüm gün simsiyah kalıyo ve ovaladığınızda da dağılmıyo(bu benim için çok önemlide =)..) max ınkini ve lancome unkini de denedim,loreal i de denedim.inanın hiç biri o kadar iyi gelmedi.mutlaka deneyin derim.ama tüplü mavi olanından alın, softliner serisi de dağılıyor çünkü.

Carmina Mystical eyelliner (dışı altın sarısı sürme kalem). çok kalem denedim ama bana en iyi geleni bu oldu(siyah için söylüyorum) simsiyah yapıyor ağladığımda falan bile aynen kalıyor, siyah sevenlere kesinlikle tavsiye ederim fiyatı da 8 küsür bişey, bir de eğer kaleminiz çok akıyorsa kirpiklerinizin alt tarafına mat kahve bir far sürün derim hem rengi belli olmuyor hem de kalemin dağılmasını önlüyor

avonun göz kalemi süper kajalstik de var colortrend de var ama color trend daha gzl indirime girdiginde 5 oluo normalde 10 ama hemen sürülüo bi çekmede :) o kadr güzel vede hiç akmıo

X