Göz Makyajı göz içine kalem çekmek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaslar nasıl gözlerin içine kalem çekilir siyah cekenler varsa yardımcı olsun . bana cekici gelio cok gördümmü de

• Konu Sahibi EU1
arkadaşım bu çok kolay bi işlem alt göz kapağını hafifçe aşağı doğru çek zaten çekince görüceksin nereye çekmen gerektiğini göz pınarından başlarayarak sonuna kadar sür.Eğer üstede sürmek istiyorsan kalemi göz pınarına getirsonra gözünü kapa ve gözün kapalı iken kalemi soldan sağa doğru sonuna kadar sür bukadar basit :lepi:

• Konu Sahibi EU1
bunun yöntemini arkadaş anlatmış gayet güzelce. bu birazda el alışkanlığı zamanla alışırsın ama şu var gözün içine çekilen kalem çok iyi temizlenmeli. mesela kulak çubuğuyla falan. değilse alerji yapıyor ve kaliteli bir kalem kullanmanı öneririm.ilk zamanlar hem acemilik hemde iyi olmayan bir kalem kullanırsan gözlerin kan çanağına dönüyorkaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi EU1
max factor un çevirmeli göz kalemini öneririm ben de göz içine kalem çekemiyordum max factorun ki hem yumuşak hem de kaliteli

• Konu Sahibi EU1
goz ıcıne kalem cekmeyı tasvıklemıyorm,bende cekıyordum ama bıraktım,cunku hıc bı makyoz tawsıye etmıyo,gozun ıcıne cekılen sıyah kalem gozu kucuk gosterıyo,makyozlerın tawsıyesı gozun ııcne beyaz yada krem kalem cekıp kı ırı gozuksun,tam kırpık dıbıne ıncecık sıyah kalem cekmek yada kalın cekıp dagıtmak

• Konu Sahibi EU1
eğer iri gözlüysen gözün içine çekilen kalem gözü dediğin gibi çekici gösterir.ama küçük göz içine kalem çekilmezz iyice küçültür.suziminde dediği gibi küçük göz için içine ya beyaz çekiceksin yada kirpik dibine dışardan siyah kalem.bunun için lorealin göz kalemlerini önerebilirim hem akmıo hemde çok koyu tonu var.

• Konu Sahibi EU1
gözün içine sürülen kalemm acaip akıyor..hangi kalemi kullandıysam hep aktıı çok kötü bi görüntü oluyorr,habire aynaya bakma zorunlulugunda hissediyorum..onun için kiprik dibine çekiyorum kalemii..uzun süre kalıcı vee akma olasılıgı dahha az oluyor..

• Konu Sahibi EU1
bir zamanlar bende göz içine kalem çekiyordum.sonra gözlerim sulanmaya ve kızarmaya başladı doktora gittim.göz alerjisi olmuşum.bana göz içime kalem çekmeyi yasakladı

ben gözün içine kalem çekmeyi sevmiyorum vede hiç yapmam. gözü olduğundan daha küçük gösteriyor. bence yapılacak en kötü makyaj hatası.

Benim gözler yeterince büyük olduğundan içine çekiyordum ama gerçekten temizlik olayı sorun.En zor ordaki kalemi temizleyebiliyorum nedense,üstelik gün içinde biraz fazla kalırsa gözümde kaşınmaya başlıyor ve ufacık yağ bezesi gibi bişey oluşuyor.bana alerji mi yapıyo anlamadım fisfisfis
ilk cevap veren arkadaşımız anlatmış zaten gayet güzel,o şekilde deneyip hem yakışıp yakışmadığını hemde alerji yapacak mı dene istersen.

o makyözün söylediği küçük gözlüler için geçerli... benim gözlerim kocaman sadece dışına çekersem iyice kocman oluyo içine siyah sürüyorum ...göz kapağımın üstüne siyah eyeliner alt kipriklerimin dibinede yeşil.göz içine çekilen kalem makyaj hatası olsa o kadar ünlüler hepten hata yapıyolar o zmn hiç katılmıyorum gözün şekline göre değişir küçücük gözün içne kalem çekersen makyaj hatası değil asrın hatası olur zaten..

eğer gözleriniz küçükse beyaz büyükse siyah kalem çekmelisiniz..

evet ben de çok severim. hele de gözler iriyse.. simmsiyah olmalı kalem de.. Mümkünse SÜRMEEE

evet göz içnde çok hoş duruyor bencede bnde öle kullanıyorum dışlarına bşka renk kullanıldığında da çok güzel oluyor

benım gozlerım kucuk degıl normal bende goz ıcıne cekerdım ama bıraktım cekmıyorm tum makyozlerde hem goruntu acısından hemde saglık acısından yanlıs buluyoır,bende o yuzden bıraktım alt kırpık dıbıne cekıyorm ama dedım yaa benım gozlerım kucu olmadıgından ıyce ırı duruyo,acaba alt kırpık dıbıne kalem cekerken ıncecıkmı cekmelıyım ben kalın cekıyorm galıba

Bırak iyice iri dursunlar, her zaman iri göz çekicidir a.s
Çekici olması için zaten makyözler içine beyaz çekerek dışına siyah öneriyorlar. Eskiden ben de içine siyah kullanırdım artık sadece dışına yapıyorum, aynı zamanda sağlık açısındanda her kese öneririm kaydirigubbakcemile

ben de makyaja başladığımdan beri hep gözümün içine siyah kalem çekerdim...gözlerimin şekli itibariyle güzel de duruyodu ancaaak son zamanlarda çok fazla göz sulanması yapmaya başladı artık çeekmiyorum sadece göz kapağımın dibine ince bi çizgi yapıyorum

gözlerim küçük deil ama çok iri de degil siyah gözlüyüm ve siyah kalemi çok yakıştırıyorum kendime çevremdekilerde çok yakıştırıyo içine sürüyorum dışınada çok güzel oluyo dershane dönemindde herkes senden heveslendim de sürdüm diyolardı bilmiyrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…