Göz Makyajı göz içine kalem çekmek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar gözün içine kalem çektiğinizde alt kirpiklerin altındanda çeki nasıl güzel gözlere sahip olduğunuzu göreceksiniz hatta kirpiğinizin altına renkli kalem çekin

Arkadaşlar ben göz kalemlerinde bana yakışan renkleri pek bulamıyordum..bir arkadaşımın tavsiyesiyle dudak kalemlerimden birini gözüme uygulayabileceğimi söyledi..kendisi de öyle yapıyormuş..hakikaten de gözkalemleri kadar sert renk vermedi sonuç hoşuma gitti...dudak kalemi olarak üretilen renkler nedense gözkalemi olarak bana daha çok yakıştı...merak ediyorum aranızda bunu düşünüp de deneyen..yada günlük hayatında sıkça uygulayan var mı ?

Benim gözüm çok sulanıyo.
Göz içine çektiğim kalem durmuyo akıyo hemen.

goz ıcıne kalem cekmeyı tasvıklemıyorm,bende cekıyordum ama bıraktım,cunku hıc bı makyoz tawsıye etmıyo,gozun ıcıne cekılen sıyah kalem gozu kucuk gosterıyo,makyozlerın tawsıyesı gozun ııcne beyaz yada krem kalem cekıp kı ırı gozuksun,tam kırpık dıbıne ıncecık sıyah kalem cekmek yada kalın cekıp dagıtmak

evet katılıyorum...aynı zamanda gözün içine kalem çekmek sağlık açısından da doğru bir uygulama değil..iyi temizlenmezse zamanla sadece göz doktorlarının gözü uyuşturarak çıkarabileceği göztaşı haline geliyorlar makyaj kalıntıları gözde...

Son düzenleme:
Canım , diğer arkadaşların dediği doğru.
ben iri gözlüyüm hatta haddinden fazla iri haha :) ben içine çekiyorum (alerjim olmadığı için) ve çok çekici gösteriyor.
Sevgiler..

gözü olduğundan büyük olanalrın veya küçükltmek isteyenlerin yapması gereken eylem
gözü olduğundan çok küçük gösteriyor ve de gözle direkt teması var

benim gözlerim zaten büyüktür
içine ve üst kapkaların içine sürüyorum kapkpara oluyor tabi zamanla akıyor sinir oluyorm ama ilk sürüldüğünde muhteşem oluyor tek sorun akması gerçi akmaması için kalem yerine likit kullanıyorum normal göz kalemi gibi içlere sürüyorum asla akmıyor tabi zararı da illaki vardır:KK43:

arkadaşım bu çok kolay bi işlem alt göz kapağını hafifçe aşağı doğru çek zaten çekince görüceksin nereye çekmen gerektiğini göz pınarından başlarayarak sonuna kadar sür.Eğer üstede sürmek istiyorsan kalemi göz pınarına getirsonra gözünü kapa ve gözün kapalı iken kalemi soldan sağa doğru sonuna kadar sür bukadar basit :lepi:

aynen :) bende bu yöntemle sürüyorum ben tam tersıne gozun altına suremıorum 2 cm bosluk kalıo nerdeyse hortlak gıbı oluorum :9

X