Göz Makyajı göz içine kalem çekmek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar gözün içine kalem çektiğinizde alt kirpiklerin altındanda çeki nasıl güzel gözlere sahip olduğunuzu göreceksiniz hatta kirpiğinizin altına renkli kalem çekin

Arkadaşlar ben göz kalemlerinde bana yakışan renkleri pek bulamıyordum..bir arkadaşımın tavsiyesiyle dudak kalemlerimden birini gözüme uygulayabileceğimi söyledi..kendisi de öyle yapıyormuş..hakikaten de gözkalemleri kadar sert renk vermedi sonuç hoşuma gitti...dudak kalemi olarak üretilen renkler nedense gözkalemi olarak bana daha çok yakıştı...merak ediyorum aranızda bunu düşünüp de deneyen..yada günlük hayatında sıkça uygulayan var mı ?

Benim gözüm çok sulanıyo.
Göz içine çektiğim kalem durmuyo akıyo hemen.

evet katılıyorum...aynı zamanda gözün içine kalem çekmek sağlık açısından da doğru bir uygulama değil..iyi temizlenmezse zamanla sadece göz doktorlarının gözü uyuşturarak çıkarabileceği göztaşı haline geliyorlar makyaj kalıntıları gözde...

Son düzenleme:
Canım , diğer arkadaşların dediği doğru.
ben iri gözlüyüm hatta haddinden fazla iri haha :) ben içine çekiyorum (alerjim olmadığı için) ve çok çekici gösteriyor.
Sevgiler..

gözü olduğundan büyük olanalrın veya küçükltmek isteyenlerin yapması gereken eylem
gözü olduğundan çok küçük gösteriyor ve de gözle direkt teması var

arkadaslar nasıl gözlerin içine kalem çekilir siyah cekenler varsa yardımcı olsun . bana cekici gelio cok gördümmü de

hiç çekmediysen dikkat et benimde vazgeçilmezimdir siyah kalem :93:

benim gözlerim zaten büyüktür
içine ve üst kapkaların içine sürüyorum kapkpara oluyor tabi zamanla akıyor sinir oluyorm ama ilk sürüldüğünde muhteşem oluyor tek sorun akması gerçi akmaması için kalem yerine likit kullanıyorum normal göz kalemi gibi içlere sürüyorum asla akmıyor tabi zararı da illaki vardır

aynen :) bende bu yöntemle sürüyorum ben tam tersıne gozun altına suremıorum 2 cm bosluk kalıo nerdeyse hortlak gıbı oluorum :9

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…