Goygoy time

Kesinlikle
Esim de der acaba sen beni kandirdin da ben mi anlamadim der :KK70:
Ahaha sevgililik döneminde görmezden gelinebiliyor sanırım :KK70: Benimkisi de sürekli beni susturur sonrasında da eh ben sana ne desem dinlemiyorsun diye hayıflanır :KK70: İleriyi ben henuz tecrübe edemedim :KK70: Ay aman öteki türlüsü de çok sıkıcı olurdu.

Ahaha günün birinde bitecek yahu bu kadar yakın olmasından korktum :KK70: Yaş farkı beni korkutuyor galiba. Buradan kendisine seslenmek istiyorum ben henüz çok gencim lütfen kendine dikkat et! Günün sonunda duvarlara kalmak istemiyorum :KK70:
Seninki kaç yaşında, benimkininde az biraz yaşı var ama maşallahı da var yani :KK70:

Beni esim durdurur hep, .. dur, ... sessiz ol,.... ben sana demistim ...., kac kac rezil oldun gibi :KK70:

Aynen benim eşim de riskli olacak seyler yaptirmaz ve icinde bulunmaz ondan mi bulasti nolduysa rezilligim kesildi ama rezil olmakta guzel sonradan gulunecek birsey cikiyor iste 😂😂
Benim sarhoşluk anilarim baya fena hazir yeni yil geliyorken yeni yil sarhoslugumu anlatcam tabi bekardim yine 😂😂😂

Neyse o zamanlar flortlestigim yeni tanistigim adamla ve sevgili olan bir ciftle 4lu yeni yil kutlayacagiz.😂😂 Ben alkol almayacaktim guzel guzel evde tabu filan oynayip biseyler icip eglenecektik.
Bunlar bana illa bir bardak iç dediler, neyse bir bardaktan bisey olmaz dedim ilk kez alkol almiyorum ama ne icirdilerse benim kafa gitmiş o bir bardakta ve rezilliklerin bagirip cagirmak aglamalar kendimi yerlere atmalar sacma sapan hersey işte detayli hatirlamiyorum. O flort ettigim adam eminim şok olmuştur benden oyle hareketler gorunce 😂😂😂
Daha yeni yila girmeden getirip beni kapinin onune arabayla atip gittiler kendiler 🙄🙄
Yeni ayilmaya baslayinca adami aradim telefonlarima bile cikmadi kafam iyice yerine gelip hatirlayinca yerin dibine girmistim bunu hatirlayinca hic gulemiyorum gerci

Ahaha sevgililik döneminde görmezden gelinebiliyor sanırım :KK70: Benimkisi de sürekli beni susturur sonrasında da eh ben sana ne desem dinlemiyorsun diye hayıflanır :KK70: İleriyi ben henuz tecrübe edemedim :KK70: Ay aman öteki türlüsü de çok sıkıcı olurdu.

Ay ben sevgililik dönemide ilk defa ayni evde beraber film izleyecekken altli üstlü üsütüp koyvermistim, sabaha kadar basimda saclarimi tutup, poset vermekle ugrasmisti
Hayir tutamiyorum asla, popomdan senfoni orkestrasi falan

Seninki kaç yaşında, benimkininde az biraz yaşı var ama maşallahı da var yani :KK70:
32 yasında ama yaş farkımız var. Ay allah affetsin bende genel olarak erkek konusunda baya tecrübesizim ne işin var boyundan büyük islere kalkışıyorsun dimi.. Beynini yiye yiye öğrenmeye çalışıyoruz bakalım :KK70:

Yaa benım fotodakı de benım fakat bıkac uye fotoyu nerden buldun dıye sordu bana :KK53: :deli:

X