Goygoy time

Bir şey itiraf edeyim mi böyle hayıflanıyorum ama ben haalaaa utanıyorum yok adama öyle şeyler yapamıyorum ben :KK70: Anca o gelirse. Kötü hissediyorum sanki gizli saklı kalmıs gibi..
Gısss adamı köşede sıkıstırıp ırzına mı gecıyosun ne utanması :KK53: :deli: :KK70:

Bir şey itiraf edeyim mi böyle hayıflanıyorum ama ben haalaaa utanıyorum yok adama öyle şeyler yapamıyorum ben :KK70: Anca o gelirse. Kötü hissediyorum sanki gizli saklı kalmıs gibi..

Ay yapma öylee
Bak ben kendimi o konuda cok gelistirdim
Hormonlarim cosmayiversin, direk yataga atiyorum
Yani ne bileyim neden utaniyorsun ki, yemek yerken utaniyor musun
Ayni sey iste, fingir fingir fingirdiyorum kocam da kocam yapiyorum , ne utanacagim yahu , benimki zaten moderen bir bey :KK53:

Ne bileyim :KK70: Sürekli kendimi tutuyorum çok istekli gozukme Winnie yapma winnie diye of böyle yapmama rağmen diline düstüm yaramaz diye. Birde kuytuda kösede kıstırsam vay halime.. Utangaclıgımdan çok vuruyor beni :KK70:
Kız tutuyosun 2oluyo tutmasan neler olacak allah bılır :KK70: :KK53:

Aynen he eve girmeme yardimci olmayi gectim girmemi beklemeden gitmislerdi gece vakti. 🙄 Ustunden 8 sene filan gecmistir ama buradan onlarin agzina sicym tekrar 😊

Bak esim anlatti is yerinde duymus böyle bir grup arkadas iciyor bir gzel, ama evine birakmiyorlar cok sarhos olani, o da metroda raylarin üzerine düsüyor gece, kollarini ve bacaklarini kaybediyor kacmaya calisirken, yasiyor ama böyle yasiyor ya cok etkilendim, gercek bir olay

Ay yapma öylee
Bak ben kendimi o konuda cok gelistirdim
Hormonlarim cosmayiversin, direk yataga atiyorum
Yani ne bileyim neden utaniyorsun ki, yemek yerken utaniyor musun
Ayni sey iste, fingir fingir fingirdiyorum kocam da kocam yapiyorum , ne utanacagim yahu , benimki zaten moderen bir bey :KK53:
Yahu utangaç biriyim ben napayım hemen yanaklarım kızarıveriyor zaten o da sağolsun cok vuruyor utangaçlıgımdan :KK70: Bir sey yapsam hemen bak seeen neler olmuş neler diye yükseliveriyor utancımdan evden koşarak kaçasım geliyor :KK70:

Yahu utangaç biriyim ben napayım hemen yanaklarım kızarıveriyor zaten o da sağolsun cok vuruyor utangaçlıgımdan :KK70: Bir sey yapsam hemen bak seeen neler olmuş neler diye yükseliveriyor utancımdan evden koşarak kaçasım geliyor :KK70:

Ay kadinim neye sasiriyorsun de agzini payini ver
Ben mi cok arsizim bilmiyorum direk agzimla seni söyle yapacagim diyorum, alisti benimki

X