Gorumcemin oğlu surekli bizde akil verin lutfen bana ???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
“Gelme” “müsait değiliz” deyince bitecek bir konuyu bu kadar çocuğun arkasından saydıracak dereceye getirmeye gerek yoktu

Evet gorumcem o kinuda biraz sorumsuz oglu simarik durmuyor diye mesela dese hadi anne anne lutfen bugun burda kalim der anneside taamm der hic demez bunlar musaitmi degil.i

Haklisin bacim ki dun aksam rartistim artik kayinvalidemler cok degisikler meseka ozel diye bisy bilmezler yada o onun evidir diye bisy bilmezler 4 bucuk sene biyunce yememiz icmemiz birdi birakmadi evimde bi yemek pisireyim sozde bizim iyiligmiz icin mi en son artik buyuk bi kavga ettim hepsiyle ztn o sirada ev sahibi bizi cikariyordu resmen rabbim sesimi duymustu. O gunden sonra biraz daha rahatim aramizda mesafe var

Cok haklisin bacim dediklerinde sonuna kadar. Bn genc yasta evlilik yaptim ilk zamnlar cok kullanildim evim qyriydi ama sabh 8 de giderdim aksam 11 de eve gelirdik 4 snee boyunce boyle cektim evde bigun yemek yapsam kv dem ertesi gun suratını asaradi. Ki hâlâ da bir ev teklif etsem berbser oturalim diye kosa kosa gelir

benim kızımda o yaşlarda ölürüm ona ben,bi başkasına asla göndermem birisi kalbini kırar bişey der diye ödüm kopar,küçücük daha onlar,annesine şaşırdım neden gönderiyoki sürekli,annesiyle konuşun çocuk daha küçücük ne bilsin o,hemde kalbi kırılır günah,annesine söyleyin başına bişey gelir düşer müşer erkek çocuğu yaramaz olur,bogazına bişey takılır,hastalanır vs. büyük sorumluluk,ben sabaha kadar kalkıp ustünü örtüyorum korkuyor bazen yanımda yatıyor,çocuk annesini arar ya çok değişik bir insanmış kadın.

“Gelme” “müsait değiliz” deyince bitecek bir konuyu bu kadar çocuğun arkasından saydıracak dereceye getirmeye gerek yoktu
Bacim gelme dedim yemin ederim cok dedim mesela o gun gelmsse 4 gun sonra gelir ben sadece derdimi anlatmak istedim size evet agir ithamlarla yazmis olabilirim ama ailem uzakta tam 1 senedir görmüyorum iki cocuk kaybettim cok laf duydum yuttugum 4 aydir bu evike tasinmisim maddi konu da da zorlaniyoruz derken hersey ust uste geldi piskoljim bozukdu o yizden yazim

Bnde anlamiyorum bacim valla annesini. Aka yemin ederim bizde kaldigi surede asla ne kalbini kirmisim cocugun ne bisy soylemisim gece kalkip ikikere ustunu ortmuslugum bile var zaten hic kizmadigim icin sabrettig8m icin sonucta cocuk nakdr harektlerine gicikta kapsam yuzune karsi diyemiyor insan iyi davrandigim icin oda zannediyor ki ben hep onun gelmesjni istiyorum

Musait degilim demeyi bilmiyo musunuz?

günah o ne bilsin küçücük yavrum seviyorlar beni diyip geliyor,annesiyle konuşmak lazım.

günah o ne bilsin küçücük yavrum seviyorlar beni diyip geliyor,annesiyle konuşmak lazım.
Bak ne guzel belki sen evlandiini guzel yetistirmissin aslinda bazen bu cocguda aciyorum cunku kucuklugunden beridir hep sagda solda mahledeydi nekadar kufur varsa nkdr pis konular varsa herseyi ogrenmis 7 24 saat tiktokta herseyi ordan ogreniyor daha 10 yasinda herkezin icin de diyor ki anne bileziklerimi yap ben evlencem ayri evde yasicam evlendiğim gun balayina gidicem karimla bu 10 ysindaki cocuk allahaskina balayi nerden biliyor gecen yakin bi akrabamiz var cocuk kadin ayagina elliyor ohhh sut gibi bacak bembeyaz en sevdigim diyor bunlari gorunce ben rahatisiz oluyorum ister istemez

22 yasindasin ve 5 yillik evlisin oyle mi?

22 yasindasin ve 5 yillik evlisin oyle mi?
4 sene 5 aydir evliyim 5. Senemi doldurmak uzeryim evet 22 yasindayim ekimde 21 de 22 yi bitirdim 17 yasimda evlendim erken evlnedim biliyorum ozmnlar dilim lal olmustu esim cok cok sevdigim icin hersey toz pembe gibi geliyordu ama bunu evlendikten sonra anladim ki erken evlenerek hata yapmisim duse kalka bu yasa kadar geldik kucuk geldigim icin de cok ezildim

Biliyorum bacim ki diyorum da ana bugun yok gelme desem o gun gelmez. Ama 2 gun sonra kesin gelir sak diye
BAkin yeter ki isteyin. Arayinca acmayin. Geldiklerinde ben de tam cikiyodum deyip kapidan cevirin. Yuzyuze gelicem derse ay ben bu aralar kendimi pek iyi hissetmiyorum biraz yalniz kalayim diyin. Daha da zorluyolarsa herkes kendi cocuguna baksin daha dogurmadan biktim cocuk bakmaktan deyip atin ipleri. Siz hem ayranim dokulmesin hem kotu olaylar yasanmasin istiyosunuz. Oyle bi dunya yok

Dun mesajlarinizi hepsini okudum kendime geldim dedim ki bak millet nasil cat cat cevabini veriyor kendime sordum niye bukadr pasifsin diye dun aksam bu olaydan sonra esimi karsima alip acik acik konsutum insanllah oda anlamistiyr erken evlendim diye yasim kucuk diye hep ay bisy demez kusmez darilmaz zannediyorlar

Bence çokta rahatlamamissin . Yazık değil mi senin canına sende bir annenin doğurduğu özenle büyüttügu evladisin . Millete hizmet için mi dünyaya getirdi seni. Çocuk sahibi olmak için stres olmaman lazım . Ne işi var o üç gün evde. Ne kadar önemli tedavi aşamasında insanın hormonları zaten uçuyor. Biraz nazlan kendinin kıymetini bil yoksa hiçbir insan sana özen göstermez. Kavgadan da korkma bazen iyidir kavga

Bunun erken evlenmekle alakasi yok. Ben de 21 yasimda evlendim ki bu da bize gore cok cok erken 33 yasinda kiz kuzenlerim daha bekarlar. Ama hep sınırımı net cizdim. Sizin sorununuz tavir yapiyolar diye dusunmeniz. Bi yaparlar iki yaparlar sonra bu rutin olur alisirlar. Benm evime yeni evlendigimde kv kendi kardesini cagirmisti baska misafirlerime ek olarak. Kapiyi bi actim kadin kapida. Hayirdir teyze diye sordum gayri ihtiyari kaynanan beni de cagirdi dedi girdi iceri. Cektim kaynanami mutfaga. Bi daha birini cagirmadan once bana sorarsan sevinirim dedim. Ben size habersiz misafir cagirmiyorum hazirligim misafirime kadar olsa napicaktin dedim. Kustu tabi ki. Ama banane. Herkes yaptiginin bedelini oder. Gecti 11 yil. Simdi bisey yapacagi zaman oktivus emrivakiden hoslanmaz ona bi sorayim der. Kucuk eltim benm gibi degil mesela ona kafalarina nasil eserse oyle davranirlar. Ama ben cemkiririm bana yapamazlar. Sinirini sen belirlemezsen kimse umursamaz

Dediklerini uygulucam canim cok haklisin

Çok basit gelme diyeceksiniz.
Böyle yapmaya devam edersen önünü alamassın birdaha.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…