Gorumcemin oğlu surekli bizde akil verin lutfen bana ???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gelme diyeceksin kbul etmeyeceksin ne terbiyesizlik yaa ben gorumcemin çocuğuna neden bakıyorum pardon bakmayacaksa doğurmaya aktı gözümün içi olsa kabul etmem hastalık olur başka bir durum olur ama normal siradan bı günde ne alaka yani kolay dünyanızı zora sokuorsunuzyani
Valla dayanamadim artik esimede daha yeni soyledim ytr dedim ablan her cani skildiginda cocgunu ya anne ne ya bana ya teyzesine ya akrabalara yollar madem bakamiyordu niye dogru dedim 3 yu . Ben bakmak zorunda degilim dedim. Aramiza sogukluk girmesin tartimayalim diye abalana bisu demiyorum dedim ama bidaha zirt pirt gelicekse izin vermiceksin dedim. Benide anla bnde insanim tm cocuktur kucuktur ama sonuçta ne yaşıtı var evde ne yapabilcegi bisy var dedim. Zamaninda bizde kucuktuk dayimlarda kalirdik ama yasitlarimoz vardi kuzenelrimoz vardi o yuzden gidip kalıyorduk ztn hep sokaktaydik ama benim evim sobali mustakil bahceli bi ev 3 aydir tasinmisim buraya havalar siccakken gorumcemelr kayanamlar belki 10 kerwre gelip mangal yaptilar bide arayip hic dmexler musaitmisin yaa sumeyra yarin sizin orda mangal yapsak ztn bahceli cocuklar kendine oynar diye geldiler inanirmisin halilarimi ikikere yikamaya verdim butun bahcenin pisligi evin icindeydi cocuklar yuzunden

İşte tavsiyem annesine söyleyin hatta gördüğünüz olumsuzlukları da söyleyin çok çocuk görmüş biri olarak.
Arkasından atıp tutmayın çocuğun falan.
Düzgün bir üslupla anlatın anlamak istemezse de aranız bozulur.
Ama böyle sadece kendinizce kurulmuş oluyorsunuz.
Ve kalp kırmaya bu kadar takılmayın bu yaptığınız sa doğru değil sonuçta niye tanıdığıniz bir insanın hislerinizi öğrenmesinden çekiniyorsunuz ki?
Vallahi dedim götürdüğüm gun soyledim dedim abla yanlia analama bak o gun iliski gunumuzdu ama yusufu bilion dedim surekli hep bizi dinliyordu zaten odalarmiz ic ice yani oturma odamin icinde yatak odasina geciliyor dedim ben rahstisiz oldum dedim yusuf niye boyle acaba tedavi fln olsa yada degisik kurslara fln gonder belki onun icin iyi olur dedim gorumcemde diyor ki bana. O oyle oyle merakli acaba siz nabiyosunuz ne konsuyorsunuz diye merak ediyor bnde dedim hic normal degil vall

Ay yok artık ya. Gerçekten pes. Yaşlarınız kaç 15 mi? Çocuğun yediği iki lokmayida sayıyorsunuz ya diyecek bişey bulamadım.
Tabikide hayir hanfendi ne sacmaliyorsunuz allahskakina benim derdim abur cubur mu esim bana sordugunda ben bilerek oyle dedim ki artik oda bisu dedin beni anlasin diye. Yani sizde abartmissiniz cocuk bizdeyken bikere kalbini kirmadim ne istediyse verdim konuştum derdim abur cubur olsaydi ilk konu acitgimda da yazardim

E çocuk gelim mi diyo gelme deyin. Ayrıca genetik testlerinizi yaptırdınız mı siz ve eşiniz?
Genetik test ne alaka eger tedavi icin soriyorsaniz evet yaptirdik bi sorun cikmadi sadece bnde kan pihtilasmasi cikti 6 gun sorna regl gunum adet olmassam kan vercm hamilelik varsa direk ignelrre baslicaz

Valla dayanamadim artik esimede daha yeni soyledim ytr dedim ablan her cani skildiginda cocgunu ya anne ne ya bana ya teyzesine ya akrabalara yollar madem bakamiyordu niye dogru dedim 3 yu . Ben bakmak zorunda degilim dedim. Aramiza sogukluk girmesin tartimayalim diye abalana bisu demiyorum dedim ama bidaha zirt pirt gelicekse izin vermiceksin dedim. Benide anla bnde insanim tm cocuktur kucuktur ama sonuçta ne yaşıtı var evde ne yapabilcegi bisy var dedim. Zamaninda bizde kucuktuk dayimlarda kalirdik ama yasitlarimoz vardi kuzenelrimoz vardi o yuzden gidip kalıyorduk ztn hep sokaktaydik ama benim evim sobali mustakil bahceli bi ev 3 aydir tasinmisim buraya havalar siccakken gorumcemelr kayanamlar belki 10 kerwre gelip mangal yaptilar bide arayip hic dmexler musaitmisin yaa sumeyra yarin sizin orda mangal yapsak ztn bahceli cocuklar kendine oynar diye geldiler inanirmisin halilarimi ikikere yikamaya verdim butun bahcenin pisligi evin icindeydi cocuklar yuzunden
Eşiniz ne dedi

Tamam dedi haklisin hic bu yonden dusunmedim falan dedi. Bnde insallah bu dediklerimi yine 4 5 ay sonra unutmassin dedim buraz insan ol bana saygin olsun dedim bu ev sadece senin degil benim de evim ve bugune kadar nekdar akraban geldiyse ailen geldiyse gul gibi agirladim dedim. Ama ben dayimlar.geliyor dedigimde bi onlar eksikti diyorsunuz ve bu beni kiriyor dedim. Ben senin ailene saygi gosteriyorsam sende bana saygi goster gostermssen ben daha dayanamicam faln dedim oda ozur diledi soz dedi daha dusunceli herket edicem dedi bakalim insallah dedigi gibi yapar

Merhaba hanimlar bi derdim var simdi biz 5 senelik evliyiz iki cocuk kaybettik simdi de tedavi görüyorum klomen tedavisi ve suan biraz piskoljik olarak biraz cokuntudeyim ikinci bebegimi 4 ay once kaybettim neyse benim gorumcemin bitane oglu var 10 yasinda aşırı gicik birisi ve akli hep pis seylere çalışır asiri meraklidir hani cocuk gibi degil oyun ohnamaz hep bizi dinler acaba ne konusyoruz acaba ne yapiyoruz diye gözü fellek gibi aciktir simdi ben evde paketleme isi yapiyorum esimde yillik izinde oda bana yardim ediyor ama bu surede tedavimize devam ediyoruz benim gorumcemde 3 cocugu var ama sanirsin 20 tane cocgu var oglunun huyu pis diye ya kayananamlara atar yada bize gonderir aslinda gorumcem iyi bi kadin bi sorunumuz yok ama cocuklarina bakamiyor diye bitanesini hep bizim basimiza saliyor simdi biz esimle bu paketleme isini yapıyoruz diye oglu ariyor yenge ben size gelcm yardim etmeye tabi o sira telefonda haporlarde gorumcemde duyuyor bnde kirmamak adina tm diyorum mesela gecen yine geldi 3 gun kaldi ve o gunler benim iliski gunlerimdi tedavi görüyoruz diye bizde kaldigi surede mesela bnle esim yatak odasindaysak kapi calar girmek ister veya benle esim normal oturdugumzda bizi dinler ben anliyorum ztn gecen sozde cocuk uyuyordu bende dedim hayatim sirtim agriyor krem getirdimde sur diye kremi getirdim esim surereken bi baktim gorumcemin cocugu yorganin altindan bize bakiyor bnde hemn bagirdim kizdim dedim utanmiyormusun sen diye kizdim baktim hemn arkasina dondu inanaki cocuklari cok severim ama bu cocuk degil cok gicik surekli bize gelmek ister vallahi bazen gorumcelre gitmek istemiyorum bu durumdan doger gorumcemun iki oglu var haytta oyle degiller asiri saygililar ama bu gorumcem zamaninda ogluna kayinvalidasi halasi baktigi icin yani cocuk hep ya nenesindeydi ya mahalledeki akrabalardaydi diye gorumcem de rahata alisikti simdi kentsel donusum oldu diye biraz yakinima tasindilar bi gun bi bakiom gorumcem ariyor aciyorum oglu cikiyor yengeeee biz sana gelcez simdi haberin olsun bnde bisy diyemiyorum tm diyorum bi ikikerede gorumcem haberisiz geomsiti bi ara 10 bucukta arkdasini alip gelmsiti bize ben sok olmsutum yani biraz uzun oldu kizlar ama allahaksina bi fikir verin daha bugunde gittik gorumcelere cay icmeye baktim oglu diyor ki yenge ben cumartesi pazar size gelim mi yardim etmeye bnde dedim daha gecen bizdeydin bakariz dedim anneside ordan gülüyor ben bu duruma nasil karsi vikabilirim kizlar yardimci olum lütfen esimide kirmak ostemiyorum gorumcemide ama bu cocuk asilirsa surekli bizde olucak ve normal bi cocuk degil ki otursun cizgi film izlesin ayni kari gibi hep dedikodu hep akli p sapik seylerde hakinizi helal edin cok dolmsutum akil verin bana
Açık açık gorumcenize müsait olmadığınızı soyleseydiniz keşke.

Dedim bacim dedim ama habi bazi insanlar varya boyle herdeyi dalgaya alirlar esikin aileside biraz oyle degisikler cok raahtlar herkseyi komiklige vurur gecerler
Bana da çocuk normal gelmedi.Aksam 9 10 gibi uyuması lazım sizde özel zamanınız için odanıza geçip kapınızı kilitlersiniz de.
Meraklı falan bu yaşta bence annesi de rahatsız bu durumdan başından savıyor.

Valla esinizde de var bir zahmet ailesine terbiye versin bu ne böyle sizin ev yol geçen hanı gibi gelen belli değil giden belli değil sanırım tedavi görüyorsun bide çok hassas bir dönemdesin bide sana bos yere stres yükleniyor bu bile etkiliyor biliyor musun kafanın boş olmasi kazım relaks olman lazım önce kendini düşün bırak başkası ne düşünürse düşünsun kimsenin ailesini terbiye edemem kimsenin ailesinin pisliğini çekemem kimse için kendimi uzumem bu kafayı degistir canım kimse senn boyle olunca sana madalya takmıyor aksine seni sabote etmeye devam ediyorlar evime gelebilirler ama benim evim ahir değil gelirler yerler içerler ama pisliklerini de temizler giderler yapmıyorlar mi derim eşime aileni uyar birdaha evimde böyle davranirlarsa ben onları uyariririm ne olursa olsun bu ne böyle falan gibisinden siz böyle devam ederseniz daha çok pislik temizlersiniz daha çok gorumcenizin edepsiz çocuklarına bakarsınız

Fellek gibi ne demek? Size soruyor geleyim mi diye. Emrivaki yapıp sormadan etmeden kapıda bitmiyor. Ağzınızı açıp gelme diyemiyorsunuz ama maşallah burada dedikodusunu yapıyorsunuz çocuğun karı gibi bilmem ne diye. 🥴

Çok basit bir soru neden hiçbir konuya sesinizi cikarmiyorsunuz . Evli oldugunuz insana dönüp istemiyorum söyle diyeceksiniz. Siz böyle olursanjz onlar da tabi ki at kostururur. Saygı gormek için net bir duruş sergilemek lazım . Yok kocamla kavga ederim e ediverin birazcık yahu . Sizin varlığınızı hatırlasın adam

Merhaba hanimlar bi derdim var simdi biz 5 senelik evliyiz iki cocuk kaybettik simdi de tedavi görüyorum klomen tedavisi ve suan biraz piskoljik olarak biraz cokuntudeyim ikinci bebegimi 4 ay once kaybettim neyse benim gorumcemin bitane oglu var 10 yasinda aşırı gicik birisi ve akli hep pis seylere çalışır asiri meraklidir hani cocuk gibi degil oyun ohnamaz hep bizi dinler acaba ne konusyoruz acaba ne yapiyoruz diye gözü fellek gibi aciktir simdi ben evde paketleme isi yapiyorum esimde yillik izinde oda bana yardim ediyor ama bu surede tedavimize devam ediyoruz benim gorumcemde 3 cocugu var ama sanirsin 20 tane cocgu var oglunun huyu pis diye ya kayananamlara atar yada bize gonderir aslinda gorumcem iyi bi kadin bi sorunumuz yok ama cocuklarina bakamiyor diye bitanesini hep bizim basimiza saliyor simdi biz esimle bu paketleme isini yapıyoruz diye oglu ariyor yenge ben size gelcm yardim etmeye tabi o sira telefonda haporlarde gorumcemde duyuyor bnde kirmamak adina tm diyorum mesela gecen yine geldi 3 gun kaldi ve o gunler benim iliski gunlerimdi tedavi görüyoruz diye bizde kaldigi surede mesela bnle esim yatak odasindaysak kapi calar girmek ister veya benle esim normal oturdugumzda bizi dinler ben anliyorum ztn gecen sozde cocuk uyuyordu bende dedim hayatim sirtim agriyor krem getirdimde sur diye kremi getirdim esim surereken bi baktim gorumcemin cocugu yorganin altindan bize bakiyor bnde hemn bagirdim kizdim dedim utanmiyormusun sen diye kizdim baktim hemn arkasina dondu inanaki cocuklari cok severim ama bu cocuk degil cok gicik surekli bize gelmek ister vallahi bazen gorumcelre gitmek istemiyorum bu durumdan doger gorumcemun iki oglu var haytta oyle degiller asiri saygililar ama bu gorumcem zamaninda ogluna kayinvalidasi halasi baktigi icin yani cocuk hep ya nenesindeydi ya mahalledeki akrabalardaydi diye gorumcem de rahata alisikti simdi kentsel donusum oldu diye biraz yakinima tasindilar bi gun bi bakiom gorumcem ariyor aciyorum oglu cikiyor yengeeee biz sana gelcez simdi haberin olsun bnde bisy diyemiyorum tm diyorum bi ikikerede gorumcem haberisiz geomsiti bi ara 10 bucukta arkdasini alip gelmsiti bize ben sok olmsutum yani biraz uzun oldu kizlar ama allahaksina bi fikir verin daha bugunde gittik gorumcelere cay icmeye baktim oglu diyor ki yenge ben cumartesi pazar size gelim mi yardim etmeye bnde dedim daha gecen bizdeydin bakariz dedim anneside ordan gülüyor ben bu duruma nasil karsi vikabilirim kizlar yardimci olum lütfen esimide kirmak ostemiyorum gorumcemide ama bu cocuk asilirsa surekli bizde olucak ve normal bi cocuk degil ki otursun cizgi film izlesin ayni kari gibi hep dedikodu hep akli p sapik seylerde hakinizi helal edin cok dolmsutum akil verin bana
musait değiliz diyin çok basit kırılırsa kırılsın görümceniz yani o hergun göndermekten bıkmıyorda başından def ediyorda siz müsait değilim diyince mi dokunacak? Boşver

Görümcenize açıkça söyleyeceksiniz,bak ben düşük yaptım,tedavi sürecindeyim,müsait değilim bana lütfen gönderme diye.
Çocuk değil muhattabınız annesi. Söyleyip kesmeniz gerek ayaklarını yoksa düşünceli insanlar değiller belli ki kendileri akıl edip gidemezsin diyemiyorlar çocuğa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X