Gorumcemin oğlu surekli bizde akil verin lutfen bana ???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İşte sen biraz dişini göster, tavrını koy.Yoksa çok çekersin böyle, dersleri,ödevi falan yok mu bu çocuğun?
1 hafta tatilkken 4 gun kayinvalidemde kaldi 3 gunde bnde bnde goturdugum gun dedim gorucmeme abla bunun odevleri yokmu hicmi ders calismiyor dedim gorumcem de diyor ki. Var valla yapmamak icin oda kaciyor bnde ztn bikmisim ondan diyor

Oyle yapicam artik buraya bunu yazmamin sebebi gerkctn acaba benmi abartıyorum diye size sormak istedim allah razi olsun
Evet siz haksızsınız hem de çok.
görümcenizin,kauınvalidenizin belki de eşinizin karşısına geçip hakkınızı savunup yalnız kalmak istiyorum diyeceğinize 10 yaşındaki çocuk için lise öğrencisi gibi gıcık,dedikoducu vs diyorsunuz arkasından.
Çocuk o ya. Doğruyu,yanlışı azarlayarak öğreteceğiniz yaşta da değil. Madem çok farkındasınız çok çocuk bakmışsınız ya ona göre davranın evinize almışsanız çocuğa. Nasıl çok çocuk görmüşsünüz anlamadım ben iki-beş dakika arası çocuk sevince çocuk baktım,anladım mı sanıyorsunuz acaba?
Neyse dediğim gibi derdiniz 10 yaşındaki çocuk değil. Siz ve eşiniz burda sıkıntı olan çünkü kendinizi doğru ifade edemiyorsunuz
Onu yetiştiren de ailesi ee madem onlara laf edin.

Haklisin vallahi bi sekil halledicem mesela cumartesi bana gelcem dedi bnde bugun sevdgim bu arkdsim var aradim dedim cumartesi bana gelin zaten cagircaktim da buda bahanesi oldu

Iste en son biraktigimda acik acik dedim abla.biliyorsun tedavi goruyorum gunlerim geldi dedim baktim. Gorumcem diyor ayy valla ben unutmusum kusura bkma

Tamam anlayana kadar anlat tedavi görüyorsun o kadar çabanı boşa heba etme

Çocuk yahu daha 10 yaşında sayıp dökmüşsünüz. Hadi velev ki dediğiniz gibi insanlara iyi görünmek için yüzlerine başka arkalarından başkasınız. Kalp kırmayı sevmiyorsunuz ama arkadan konuşmayı seviyorsunuz belli. Çocuk yatağa girdi diye uyumaya mecbur mu? Belki o an uyandı, belki uykusu kaçtı. Utanmıyor musun diye kızacağınız ne var ortada? Utanılacak bir şeyse kendi odanıza geçseydiniz. Çocuk bu uyanır yani. Küçücük çocuğa kinlenmişsiniz. İnsanlar hayır demeyi öğrenmeniz lazım. Bütün sorun bundan çıkıyor

Yengeyi arayip biz mi söyleyelim? Konu icinde bile bin kere "ben de bisey diyemiyorum" demek yerine, bişey diyeceksin. Gelmesin diyeceksin. Yasiti cocuk vs de yok ben senin cocugunla napim oyalamak zorunda miyim diceksin. Şaka mi ya rezalete bak. Ama herkes kendi eliyle ediyor valla, benim gibi bi mahkeme surat olsa o cocuk ikinci kez bile gelemezdi eminim

Ah keske bana yapilan emrivakileri sozde gorseydiniz hak verirdiniz dedigim gibi hem piskoljik olarak biraz cokuntude oldugum icin agir yazmis olabilirim ama hic 10 yasindaki cocuk gibi hareketleri yok bakin sunuda soyliyim hak veririsiniz gorumcemin yakin akrabasi var burda herzmn gider geliriz gecen hepimiz ordaydik gorumcemin oglu kadinin bacagina elledi dediki offfff bembeyaz bacak en sevdigim

Tedavi için açıklama yapmanıza bile gerek yok.
Kendi evimde istemediğim durum için açıklama mı yapıcam mesela.
Ayy bazı insanlar kırılmalıdır.
Annesine söyleyeceksiniz göndermeyecek.
Emanet çocuk.
Ne işi var sizde yahu akranı yok bişey yok ne zevk alıyor.
Eşiniz de süs bitkisi mi? Dayı ise dayılık yapsın bir iki tatlı dille azarlasın ne bileyim. Ablasına söylesin. Normal mi yani, ergenliğe girdi girecek bir de tuhaf diyorsunuz.

Ben eşiniz gibi adamları anlamıyorum.
Ev insanın en özel en konforlu alanıdır. Bir adam olarak orada kendine ve karına rahatlık sağlayamıyorsan yere batsın adamlığın diyorum kusura bakmayın. Her konu için geçerli.

Cook haklisin iste bnde akil almak icin size yazdim belki biraz icim acilir tavsiylerinozle

Görümcene git pat pat ben tedavi göruyorum. Çocuğunu yollama bakın bu kadar kim ne der diye düsünurseniz yaralanan siz olursunuz kendimden örnek veriyim. Benim koca beni bir ara zorla koye goturdu orda yasiyoruz. Pat küt gece odamıza kaynana giriyor neyse kırılmasın diye bişi demedim ilk duştan cikiyorum pat odama giriyor ne olacakki diyor en sonunda kavgamı ettim kurtuldum. Sizinde temiz bir kavgaya ihtiyacınız var gorumcenizle iyi olsanız ne olmasanız ne zaten gorumceniz sizi sevse oglunu zırt pırt size göndermez

Esim her konuda cok iyidir ama bu konuda pasiftir malesef mesela annesini arar anne yarin bize yememge gelin der hic demez hayatim yarin nabiyoyorsun isin yoksa annemleri cagirlarim ve ben gurbette oldugum. Icin hic akrabam yok burda sadece teyzemler var onlarda ayda yil da bir gelir

Senin durumda baya vahimmis bacim iyi yapmissin bundan sonra bnde oyle olcam

Yatılı zaten kabul etmeyin, ailesiyle gelsin gitsin. Sorumluluk almak istemiyorum korkuyorum başında siz yokken deyin görümcenize.
Zaten gorumcem bugun diyor ki cocuk sizin evde cok korkmus yatarken arabalr geciyormus oda korkmus dedi bnde dedim korkuyorsa gelmesin daha dedik sakayla.karisik. baktim kayinvalidem ordan atladi diyorki ayy cocuk gunah niye araniza alip yatirmadiniz gunahtir ben orda kucuk bi sok yasadim mesela

İşte o zaman her konuda iyi olmuyor bu adam.
Kırmak istemem de...
Peki madem bu kadar iyi bir adam hiç konuştunuz mu bu konuyu?
Misafir çağırmadan önce bana da danış diye?
Konuşarak çözebiliyor musunuz böyle şeyleri?

1 hafta tatilkken 4 gun kayinvalidemde kaldi 3 gunde bnde bnde goturdugum gun dedim gorucmeme abla bunun odevleri yokmu hicmi ders calismiyor dedim gorumcem de diyor ki. Var valla yapmamak icin oda kaciyor bnde ztn bikmisim ondan diyor
Anaya bak,çocuğu için söylediği lafa bak.Doğur doğur at başından,o çocuk yarın öbür gün çok iş açar başına söyleyeyim.Sen alıp karşına konuşacaksın,çocuk size internet ve abur cubur için geliyor sanırım.Gerekirse interneti kapat,eve abur cubur alma, istediklerini yapma bak bir daha gelmek isteyecek mi.

Ne işi var aramızda mahrem diye bir şey var diyemediniz mi?
Susup susup oturursanız aranıza alın da der, her şeyi de der.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…