Gorumcemin oğlu surekli bizde akil verin lutfen bana ???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin durumda baya vahimmis bacim iyi yapmissin bundan sonra bnde oyle olcam
Ben temizinden bir cinnet geçirdim. Herkese lafimi saydim evimide ayirdim o yerdende çıktım. Kimse artik bana laf edemiyor. Kocamada delirdim cocuklari biraktim basina al bak dedim ya beni insandan saymiyorsan. Artik eve birimi gelecek bana soruyor. Yani demem oki sizin temiz bir delirmeye ortaligi yıkmaya ihtiyaciniz var

Ah keske bana yapilan emrivakileri sozde gorseydiniz hak verirdiniz dedigim gibi hem piskoljik olarak biraz cokuntude oldugum icin agir yazmis olabilirim ama hic 10 yasindaki cocuk gibi hareketleri yok bakin sunuda soyliyim hak veririsiniz gorumcemin yakin akrabasi var burda herzmn gider geliriz gecen hepimiz ordaydik gorumcemin oglu kadinin bacagina elledi dediki offfff bembeyaz bacak en sevdigim

Yoo hak vermedim. Yani hanımefendi nerdeyse çocuk bana tecavüz eder diye korkuyorum diyeceksiniz. 10 yaşında çocuktan sapık gibi bahsetmeyi bıraksanız mı? Hiçte hak vermezdim kusura bakmayın çocuk kapıyı kırıp zorla girmiyor neticede evinize. İnsanlar aklınızı okuyamazlar ya istemiyorsanız açıkça söyleyeceksiniz.

Ne işi var aramızda mahrem diye bir şey var diyemediniz mi?
Susup susup oturursanız aranıza alın da der, her şeyi de der.
Aslinda susmuyorum bazen acik acikta diyorum yok gelme bugun diye ama sanirsin baskasina demisim gibi yapiyor ztn kv cok degisik kadin asla ozel diye bisy varmi yokmu dusunmez hâlâda bir ev de oturmak ister ben kabul etmiyorum diye kavga ettigimde vazgectiler esimdenistemiyor ztn

Ben temizinden bir cinnet geçirdim. Herkese lafimi saydim evimide ayirdim o yerdende çıktım. Kimse artik bana laf edemiyor. Kocamada delirdim cocuklari biraktim basina al bak dedim ya beni insandan saymiyorsan. Artik eve birimi gelecek bana soruyor. Yani demem oki sizin temiz bir delirmeye ortaligi yıkmaya ihtiyaciniz var
Oh en iyisini yapmisin😅benimde en son oyle yapcam az kaldi

Aslinda susmuyorum bazen acik acikta diyorum yok gelme bugun diye ama sanirsin baskasina demisim gibi yapiyor ztn kv cok degisik kadin asla ozel diye bisy varmi yokmu dusunmez hâlâda bir ev de oturmak ister ben kabul etmiyorum diye kavga ettigimde vazgectiler esimdenistemiyor ztn
İşte ben olsam aranızda yatırın dediğinde ortalığı bir yıkardım. Bir daha zaten çocuğu eve gönderemezdi görümce. :KK70:

10 yaşındaki çocuğun okulu yok mu, sürekli sizde kalınca okuluna nasıl gidiyor?
Surekli degil mesela bu hafta sonu gelmisyorsa diger hafta sonu gelmek ister ztn gecen 1 hafta okul tatildi 4 gun kv de kaldi 3 gunde bnde. Ustelik cocugu götürdüğümde gorumcem diyor sen niye geldin niye dayina yardim etmedin diye resmen dalga geciyor

İşte ben olsam aranızda yatırın dediğinde ortalığı bir yıkardım. Bir daha zaten çocuğu eve gönderemezdi görümce. :KK70:
Valla bnde sonra kendime geldiğimde ciddi bi sekilde ne munasebet 10 yasindaki cocuk niye benim ortamda yatiyor ustelik abdestim bile bozluyor o cocuktan dedim lv de guluyor e nolmis kucuktur. He dedim kuculsunde cebime girsin

Oh en iyisini yapmisin😅benimde en son oyle yapcam az kaldi.
Mesaj yaz konusamıyorsan. Gorümceciğim bebeğim ben kendi bebegime bakmak istiyorum senin çocuğuna değil. Tedaviler pahalı bak tedavi param icin ek iş bile yapiyorum ama senin umursamazlığın yüzünden ve çocuğunun durmadan gelmesinden dolayı planlarımızı gerçeklestiremiyoruz. Vs vs diye mesaj at kaynana de anne ben tedavi oluyorum gorumcem durmadan cocugunu yolluyor vs vs daha kaynanada sana bişi diyemesin

İşte o zaman her konuda iyi olmuyor bu adam.
Kırmak istemem de...
Peki madem bu kadar iyi bir adam hiç konuştunuz mu bu konuyu?
Misafir çağırmadan önce bana da danış diye?
Konuşarak çözebiliyor musunuz böyle şeyleri?
Esimi cok seviyorum ama bu huyu evet kötü mesela dediginiz gibi kiziyorum ona. Hani bana bi sorsana belki musait degilim diyorum. Esimde diyor ki ozurdilerim valla hayatim hic oyle dusunmedim diyor 3 4 ay gecse yine aynisini yapar

Mesaj yaz konusamıyorsan. Gorümceciğim bebeğim ben kendi bebegime bakmak istiyorum senin çocuğuna değil. Tedaviler pahalı bak tedavi param icin ek iş bile yapiyorum ama senin umursamazlığın yüzünden ve çocuğunun durmadan gelmesinden dolayı planlarımızı gerçeklestiremiyoruz. Vs vs diye mesaj at kaynana de anne ben tedavi oluyorum gorumcem durmadan cocugunu yolluyor vs vs daha kaynanada sana bişi diyemesin
Ohooo kayinvalideme desem ustune o bana kizar 😅😅 derki oda gunah uc cocukla lafayi yiyor bi iki gun kalsin bisy olmaz bnde diyorum madem bisy olmaz gelsin sizde klasin

Siz konunuzda haklisiniz ama caresi cok basit. Malesef müsait deyiliz diceksiniz ve konu kapanicak. Ama cocuk hakkinda kullandiginiz kelimeler hic hos deyil. Kusura bakmayin ama cocuk icin yazdiklarinizi okuyunca, cocuktan nefret ediyorsunuz hissine kapildim ve o cocuk icin üzüldüm.

Anaya bak,çocuğu için söylediği lafa bak.Doğur doğur at başından,o çocuk yarın öbür gün çok iş açar başına söyleyeyim.Sen alıp karşına konuşacaksın,çocuk size internet ve abur cubur için geliyor sanırım.Gerekirse interneti kapat,eve abur cubur alma, istediklerini yapma bak bir daha gelmek isteyecek mi.
Zaten annesine demis ki anne keyifim okdr yeridneydi hergun degisik seyler abur cuburlar yiyordum ama yengem hemn beni getirdi diyor

Ohooo kayinvalideme desem ustune o bana kizar 😅😅 derki oda gunah uc cocukla lafayi yiyor bi iki gun kalsin bisy olmaz bnde diyorum madem bisy olmaz gelsin sizde klasin
Yav gel benimle arkadaş ol 😄😄 cevrende kimse yok diye ona he demişin ona he demişin herkeste seni ezmiş. Temiz bir delir ben çocuk sahibi olmak istiyorum diye. 3 cocugu sanami dogurdu korunsaydi madem bakamiyor dogurmasaydi aha bu laflarıda yapıştır banane de

Yoo hak vermedim. Yani hanımefendi nerdeyse çocuk bana tecavüz eder diye korkuyorum diyeceksiniz. 10 yaşında çocuktan sapık gibi bahsetmeyi bıraksanız mı? Hiçte hak vermezdim kusura bakmayın çocuk kapıyı kırıp zorla girmiyor neticede evinize. İnsanlar aklınızı okuyamazlar ya istemiyorsanız açıkça söyleyeceksiniz.
Bacim sen olayi cok yanlis anlamissin ben cocugun tavirlarindan ve surekli bizi dinlemesinden bahsediyorum internrt var mesela evde sabh esim bi yere gitmisti gozunu bi actim cocuk karsimda duruyor dedim uyandin mi evet dedi. Sonra dedim ki hadi git youtbdan kendine bisyler ac ben kahvalti hazirlayana kadar birazdan yataktan cikicam dedim. Baktim geldi yatagima ayagimin ucuna uzandi ben cocugua sapik demiyorum hal ve harekeltrri cok tuhaf diyorum ama siz konuyaaa cooookk baska yerden bakiyorsunuz caninioz sagolsun

Yav gel benimle arkadaş ol 😄😄 cevrende kimse yok diye ona he demişin ona he demişin herkeste seni ezmiş. Temiz bir delir ben çocuk sahibi olmak istiyorum diye. 3 cocugu sanami dogurdu korunsaydi madem bakamiyor dogurmasaydi aha bu laflarıda yapıştır banane de
😅😅😅malesef 3. Cocogu daha 2 yasinda 2.cocugu benim oglum sayilir 😅🤣

Sevmeyebilirsiniz, misafir etmek istemeyebilirsiniz hepsi anlaşılabilir de 10 yaşındaki çocuk için "abdestim bozuluyor" da denmez, adı üzerinde ÇOCUK.
Bacim adi ustunde cocukta mecazen diyorum lafimi cimbizla cekip almissiniz yani gercektende musluman olarak 10 yasindaki bi cocuktan abdestim kirilir ben onu orda tepkimi koymak icin soyledim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X