Görümcemin eşimi aptal yerine koyması :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenmezler bence. Adam hırsız ve fırıldak. Sever sever kaçar gibi duruyor.

Biliyorum söyledim zaten çoğu kişi haklı ve daha da önümü görmeme sebep oldular , maalesef sizmdahil.. biraz üslubunuz sert ama yapıcı kısımları aldım sizden teşekkür ederim.. :)
Rica ederim aslında sert bir insan değilimdir . Sadece başkalarının hayatina karisilmasindan hoşlanmam . Sizin durumunuz da ise en çok zarar görenin siz olacagini anlamanızı istedim sadece. Bir daha bence kimse için sevdiklerinize yalan söylemeyin en önemli değer güvendir hele eşler arasında

Yook dahil olmasaniz heyecanlanmazdiniz. Siz tam da bunu seviyorsunuz ve bu yuzden risk alabiliyorsunuz.
Normalde insanlar kardeşi için bile boyle şeyler yapamaz. Kardeşini sevmediğinden değil tam tersi her şeyden önce başina bir şey gelir kimsenin haberi yok duygusal yükü agir olur diye dusunur.
Sizin ki gorumce sevmek değil, siz tamamen egonuzun peşine takılmış gozunuzu karartmissiniz.

Hala tek dileğim evlenmeleri diyorsunuz şaka gibisiniz

Hayır kardeşinin kız arkadaşları ile tatile gittiğini biliyordu beni ilgilendirmez kardeşinin ona dediği.
Ben ailesine yalan söyledim gerisin beni bağlamaz.
Çok yanlış yollara giriyorsunuz..siz yalana ortak olmasanız kesinlikle "beni ilgilendirmez kime ne dediği" cümlenize katılıyorum ama siz de yalana ortak olup "yalan söyleyen" durumuna gelmişsiniz .."cehenneme giden yol iyi niyet taşları ile döşelidir" demişti bir amirim.Sizin görümcenizi sevmenizi birbirinize yaslanmanızı anlarım ama onun için yalan söylüyorsunuz ve bir sorun olduğunda bunlar da tek tek ortaya çıkacaktır.Görümceniz ile ilgili sizin bilip de söylemediklerinizi açıklayabilirsiniz ama kendi ağzınız ile görümceniz için söylediğiniz yalanları açıklayamazsınız

görümceniz 15 yaşında çocuk mu? neden bu kadar karışıyorsunuz sizene??????????

bence siz rahatça takılmalarını kıskanıyorsunuz

Bende olsam aynısını yapardım

görümceniz 15 yaşında çocuk mu? neden bu kadar karışıyorsunuz sizene??????????

bence siz rahatça takılmalarını kıskanıyorsunuz
Eşimin ailesi çok baskıcı ve ben yardımcı oldum görüşmelerine , rahatça takılamıyorlar ki kıskanayım. Keşke takılabileselerdi de kendi başıma iş almasaydım tatlım

kıskanıyor olsam tatile gitmeleri için , çocuğun eşimle tanışması için neden yardımcı olayım hanımefendi? neden destek olayım ? o beni aile içinde destekler gerekse ben onu desteklerim..
E siz de eşinizi aptal yerine koymuşsunuz. Görümcenizin sevgilisiyle tatile gitmesine yardım etmişsiniz. Siz konumunuzu ne olarak görüyorsunuz ki? Sizden 3 yaş büyük bir kadının hayatına bu kadar karışma ve hatta başkasını karıştırma hakkını nereden buluyorsunuz?
Görümcenizin özel hayatını yaşaması size bağlı olsun istiyorsunuz, abinin eşi olarak kendinizi otorite sanıyorsunuz. Eşiniz kardeşinin şöyle bir ağzını yüzünü dağıtsa, bundan sonra yengenle gideceksin her yere dese ne iyi olurdu.

Daha ilk andan her şeyin içinde olmuşsunuz, sizi ilgilendirmeyen her konuya dahil olmuşsunuz. Yani hangi noktada aptal yerine konma başlıyor ki? Siz yapınca iyi, görümce yapınca kocamı kandırıyorlar. Siz kimsiniz ki kocanıza "kardeşini ara da bir abisi olduğunu hissetsin" diyebiliyorsunuz?

Ayrıca gerçekten haktan hukuktan yana olsanız, görümceye hiç renk vermeden isimsiz şikayet edebilirdiniz. Firmanızda çalışan biri böyle böyle yapıyor lütfen araştırın derdiniz. Aman bana dokunmayan yılan bin yaşasın. Görümce o kişiden ayrılsın, benim kriterimde birini bulsun, her şeyi bana söylesin, benim gönlüm olursa abisini ikna ederim... Kibre bencilliğe bak.

Ben riskin ve aptallığımın farkındayım ama insanlar ben kendime haddim değildi dedikçe daha da başıma vurdular bende saldım artık

yapmayın bir daha öyle şeyler.
siz eşiniz ne demek istiyorsun ben iyi abi değilmiyim dediğinde bonus mezvusunu söylemişsiniz eşiniz umursamayınca tutup çocuk senin pasif olduğunu düşünüyor demişsiniz eşinizin gözünde haklı görülmek için. eşiniz bunu da pas geçseydi hırsınızdan korkarım kendi topuğunuza sıkıp ama tatilede kız arkadaşlarıyla değil sevgilisiyle gitti de diyecektiniz.

du kafam karıştı.
bu eşin anası babası oğullarıyla konuşmuyor mu hiç? sonradan ortaya çıkmayacak mı bu?

Görümce yengeyi kendine sırdaş yapmış. Ama iş çığırından çıkınca yenge olayların içinden sıyrılmak için görümceyi abisine ispiyonlamış. Çünkü biliyor ki bu olay duyulsa yenge yardım ve yataklıktan suçlu bulunacak

Kötülük yapmış olabilirim ama ben çocuğu mevzu edindim , asla görümcemi ele verecek birşey demezdim . Ayrıca eşim yine takmadı konuyu , kendi bilir kendi kararı böyle biri ile evlenmek dedi geçti.

Çocuğun hırsız olduğunu ispiyonladım ? Neden görümcemi ispiyonlayım ki . Kurgu dizi çekmiyoruz hanfendi

Mesajı bir daha atıyorum konu çözüldü, özelden ayrıca hakaret etmeyin cidden yeter.

Ben eşiniz olsam sizi güvenilmez bulurdum. Çünkü sizde kendisini salak olarak görüp bir noktaya kadar kendisinden gizlemişsiniz. İlk anda çekilecektiniz geri. Bu senin hayatın, nasıl istiyorsan öyle yaşa, bir derdin olursa her zaman bize gelebilirisin ama ben bunlara dahil olmak istemiyorum diyeceğinize; yok buluşmalarını ben sağladım yok benim sayemde tatile gidebildiler, ben idare ettim... Hırsızlığa bile şikayet etmeyip susmuşsunuz.

E sizin ne farkınız var?
Siz de eşinizi aptal yerine koyuyor, tatile gitmelerine yardımcı oluyorsunuz, sır olarak saklıyorsunuz.
Zaten bu tutumunuzdan dolayı onlar da eşinizin ruhunun duymayacağını düşünüyor. Karısı bile söylemezse adam nerden duyacak.

İkincisi, adamın yaptığı hırsızlığı biliyor yine susuyorsunuz. Eşinize söylemişsiniz o bile tepki vermemiş. Oysa tepki hak eden bir olay.

Mesajı bir daha atıyorum konu çözüldü, özelden ayrıca hakaret etmeyin cidden yeter.
Özelden hakaret edenleri şikayet edip yöneticiye bildirin. Ne olursa olsun hakaret hoş değil. Ayrıca üyeler de nasıl sahipleniyorlarsa konuları,yorum yaz geç,özelden hakaret nedir yav ajskahakagahagsjakks

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…