Görümcemin eşimi aptal yerine koyması :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü görümcem bir daha yapmayacağını söyledi , ama bugün eşime de söyledim, saat 9 u bekleyip aradık konu ile ilgili , geri dönüş yapıp detaylı bilgi isteyecekler . Zaten konuyu hırsızlık yüzünden sindiremedim , ben insanların hayatına karışmış olabilirim ama bu adam emek hırsızı

Eşim şikayet edeceğime dair söz verdirerek konuyu kapattı yoksa bugün görümcem ve çocukla görüşecekti. Zaten daha önce belirttim beni patlatan hırsızlık konusu. Bir daha yapmayacak dendi yine yaptı.. neymiş bonusmuş, zaten insanlarla ilgilendiği için saatlerce o bonusları hakediyormuş . İhtiyacı varmış..

Hikayede mantikli olan kimseyi goremedim ama en cok konudaki abiye kuruldum.
Kocaman adam senin bacin benim bacim muhabbetine tav olup kefil mi oluyor ahahah cok sacma
Bal gibi de her seyin farkinda ama sizin uyanmanizi istemiyor muhtemelen
Cocuk hirsizlik ediyor diyorsunuz aldirmiyor da el ele bile tutusmazlar sonucta namazli niyazli kiz diye savunmaya geciyor ne alaka :d
Aslinda ilgilenmiyo da dini profilinden vazgecmemek icin Allah onlarla korur falan yapiyor gibi.
Sizde en azindan mantiksiz da olsa bir duygusal yaklasim var da abiyi hic cozemedim.

Ben sizin yasinizin kucuk oldugunu dusunuyorum.
Ya da en azindan hayat tecrubeniz az.
Kimse icin yalan soylemeyin, kimse icin kefil olmayin, kimse icin iş çevirmeyin.
Herkes aklanir siz kalirsiniz.

Hirsizligi da mutlaka bildirin.

Herşeyi yazip yazip ardından diyorsun ki beni ilgilendirmez,ben iyiliğini isterim seni ne ilgilendirir,kıskanıyor musun tatile çıkmasını vs ? Tatile çıkıyor,geziyor bilmem ne.. bunlar doğal şeyler,siz yapamadınız diye mi bu tutum ! Namaz konusuna gelince seni hiç mi hiç ilgilendirmez,bugün kapalıdır,yarin acilir. Insanların hayatına burnunuzu sokmayın

Ne saçma şeyler cidden

Namaz kıl demişte namazı şart kosmusta namaz kilan biriymiste eeee yani
Ne alaka bunu hiç anlamadım namaz kılsa ne.kilmasa ne size ne ayrıca

El ele tutuşmamışlar da ama simdi tatildeymiste

Seni pasif görüyor da

Bütün bu uzun uzun lafların özeti şu bence

Görümce nin açığını Aramışın bulmuşum hemen yemeden içmeden yetistirmisin

Sonra ben bir şey demedim ki etmedim ki

Konu sahibine neden bu kadar yüklenildi anlamadim. Adam hirsiz. Bunu bilip saklasa, sonradan ögrenilse basina patlar. Ama belli ki ne görümce nede esi bunu soru olarak görmüyor, halbuki toplum icinde büyük bir sorun. Bence bundan sonra karisma konu sahibi. Seni rahat birakmazlar.

Haha sizi üzen o değil. Catlamışsınız görümceniz geziyor diye. Size ne size ne fesatsınız.

Adam aleni hırsızlık yapıyor pes!

rahatsız olduğum şey sevgilisinin hırsız olması ve eşimi aptal yerine koyması ki eşim en büyük destekçisi onların. bunu kısançlık olarak yorumlamakta ne bileyim :) kendiniz gibi sanıyorsunuz herkesii
Siz bildiğinizi söylemişsiniz bundan sonrasını kendileri bilir. Bu saatten sonra ne eşinize ne görümcenize de kayınvalidenize onların ilişkisi ile ilgili sorulsa dahi olumlu olumsuz tek yorum yapmayın sakın kabak sizin başınıza patlar demedi demeyin.

Özelden hakaret edenleri şikayet edip yöneticiye bildirin. Ne olursa olsun hakaret hoş değil. Ayrıca üyeler de nasıl sahipleniyorlarsa konuları,yorum yaz geç,özelden hakaret nedir yav ajskahakagahagsjakks
Erol Taşın camını cercevesini indirenler gibi

Bence siz çok tehlikeli bir insansınız ama atladığınız bir durum var burada beklediğinizi almanız çok zor çünkü her şey ortaya çıktığında görümceniz değil siz gümbürtüye gideceksiniz. Ailenin tepki göstereceği her şeyi yapması için çanak tutmuşsunuz ve elinizde bir koz var size göre. Görümce bile duymadan görümceye karşı tepki oluşturabileceğinizi düşünerek hareket ediyorsunuz.ama durumlar ortaya çıktığında görümcenin aklını çelen ve eşinize yalan söyleyerek aptal yerine koyanın siz olduğunuz düşünülecek.

Esimi saf yerine koyuyolar demissin esin gerçekten de saf salak birisi el ele bile tutusmadiklarini namaz kilmasiyla bagdastirmasi falan cok salakca ama ayni zamanda sende cok fesatsin niyetini iyi gostermeye calismissin ama tamamen fitne sokmalik hareketler

Sanane ya sanane , resmen görümceni çekemeyip abisini üstüne salmışsın, sen resmen kötüsün ya çok kötü ve sinsi...

Kazasiz belasiz evlenmeleri mi?
Adamin yaptığı resmen hirsizlik.
Gorumcenize akil fikir izan dileyin de o adamla evlenmesin.
elalemin hakki olan bonuslari çalmakta beis gormeyen, yarin öbür gün, eşinden, ailesinden de çalar.
Adamin düşüncesi ve bunu kendine hak görmesi hastalikli bir düşünce, bu düşünceye sahip insandan hertürlü kotuluk beklenir.

Görümcesi burda gelip konu acsaydi. Biriyle beraberim ailem istemiyor, ama abim destekliyor, yengemin de haberi var bana yardimci. Ailem cok tutucu her konuda, ama abim bana güveniyor. Ben yinede arkasindan is ceviriyorum. Ve beraber oldugum kisi bazen baskalarin bonusunun (yaprak dökümündeki sevket) üstüne geciriyor blabla diye konu acsa acaba tepkiler ne olurdu cok merak ediyorum. Kimse aferim ne iyi yapiyorsun arkanda duran tek insani satmakla ve hirsizla beraber olmakla demzdi. Hatta herkes aklini basina topla derdi ama yenge konuyu acinca onun adi kiskanca cikartiliyor. Yengenin tek sucu bastan fazla yüz vermesi olmus. Görümcesi tam "bakireydim ondan önce, evlenecektik ama hapise düstü. Bundan sonra ne yaparim" diyecek cinsten. Uzak dursun

Yorumlari okudukça hayrete düştum,
Gorumcenin ve hirsiz sevgilisinin ne yonden kiskanilir olabileceğini dusunuyor insanlar?
Evet genc bir kadinin hayatina bu denli müdahil olunmasi hata, ikili iliskilerinde ne yasarlarsa yasasinlar ama belliki görümce de adamla ayni kafadaki hirsizliga uydurdugu kilifi kabullenmis ve bunda bir beis gormuyor.

Konu sahibinin de hatalari var, tanimadiklari insana kefil olma v.s ama görümce ve adam guvenilmez, yarin öbür gün olaylar ortaya ciksa bu ikilide butun sucu yengeye yikma potansiyeli var.

Aynen öyle. Kafanin rahat olmasini istiyorsan bilmeyeceksin görmeyeceksin. Bende bu iliskide kiskanilacak gram birsey görmedim. Konu sahibinin esi tanimadigi etmedigi adamin arkasinda durmakla hata etmis. Birak onlar cabalasin ikna etmek icin. Hic karisma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…