Görümcem tatilde bize gelmek istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak sen çıngıraklı yilana...Aba altından kardeşine şikayet etmiş seni...Kocan ayıp oldu diyince "niye ayıp oluyor? Yalan mı müsait miyiz? Yoksa sen musatiz mi demistin " deseydin keşke

Yok dememiş ama bana "ayıp oldu" dedi, başka da birşey diyemedi.
Ayıp olduysa o g.tünü kaldıracak kendi kardeşini kendi ağırlayacaktı. Köşe kırlenti görevi konforludur ama zamanla 2 gr söz hakkın da elden gider. Millet gelince beş karış surat sallıyo, şimdi ayıp mı olmuş?

Hep okuyorum konunuzu fikrim şu ki kovulması gereken kişi gorumce değil kocanız.
Ayıp olmuşmuş.
Sizin aileniz bir ay boyunca gelse kalsa g.tlerinde dolanır mi acaba. Hayret bi şey.
Onların da g.tünde dolandığı yokmuş ki, istemiyormuş zaten surat sallıyormuş. Adam üfürük gibi bişey, konu sahibi olmasa hiçbiri yüzüne bakmaz, tek başına ölür açından, tek iyi yanı bunun farkında olup kadının başını daha fazla şişirmemesi.

Bir ayi bende geçirip dört çocuğa baktirirken hiç ayıp olmuyordu herhalde deseydin . Ne gıcık bir kadın bu ya . Yuzsuzlugun de bir sınırı olur . Hiç takmayın eğer derse sana siz müsait değilsiniz diye gelmedik iyi yapmışsınız de . Aman olur mu gelseydiniz sakin deme konu sahibi . Insanda biraz akıl olur bir gün kalacaksa önceden haber verseydi . Ayıp denilen birşey var boşu boşuna mı beklediniz kaç gündür. Sizin de planlarınız var

Killik olsun diye yapmıştır kesin.

arkadaşlar, size de bir türlü yaranılmıyor. geliyorlar, olmuyor. gelmiyorlar, olmuyor. hepimizi bozdu bu kadın aaaaaaaaaa

Evet ya mesela bize kuzenler gelir 2 ay kalırdı gidince kaç gün kendime gelemez ağlardim sürekli.simdi biri bı gece yatıya kalsa deliriyorum

Orada sayaç yok mu nasıl kullanmadan fatura geliyor? Buzdolabı çalıştığı için elektrik gelir ama düşük olur. Hadi site aidatı da olur evde olmasanız da ama doğalgaz su faturası neden geliyor?

Sayaç var ama gelip TR deki gibi kimse okumuyor
Sene başında sayaç bildirimi yapılıyor sistemden geçen sene boyunca ne kullanıldıysa onu hesaplayıp o bazdaki birdahaki senenin kullacağın rakamı hesaplıyor ve 12ye bölüyor, atıyorum her ay 100€ kesiliyor diyelim elektriğe sene sonunda o yılın özeti geliyor işte 1200€ yatırmışsın ama aslında 1400€ yakmışsın diyerek seneye ödencek rakamı 1400 den baz alıyor o az ödediğin miktarıda yıl sonu hesaba yansıtıp aradaki farkı alıyor,
tabii tam terside olabiliyor mesela 1200€ ödendi ama 1000€ yakıldı gibi ozaman senenin hesabının 1000€ den yapıp fazla ödediğin miktarı sana iade ediyor
Biraz karışık anlatmış olabilirim ama sistem biraz farklı işliyor burda elektrik-su-doğalgaz için

Mune gerçekten doğru söylüyor. Madem ki cumartesi gelecekler, çocuklarını alıp bi havuza falan götür. Bütün gün yiyin, için, yatıp yuvarlanın. zaten böyle havuz günlerinden sonra insan felaket yoruluyor. eşin de o sırada hazırlık yapsın, erken geldiyse kardeşini ve çocukları ağırlasın. artık kek mi çırpar ya da börek mi yapar kendisi bilir. siz ancak eve yorgun argın gelip güneş çarpmış şekilde uyursunuz.

Mesaj atın müsait değilim gelmeyin diye.
Eşinizi de ararsa başka planı var desin veya kendi ailesi gelecek desin gelsede kapıyı açmayın bu ne ya? bir ay nedir ve 4 çocuk düşüncesiz insanları sevmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…