görümce

Arkadaslar ben konuyu toparlayim.

Uyemiz ve esi saf, naif insanlar belli ki gorumce de tatli su kurnazi oldugunu sanan bir akilli.

Nedeni bilinmeyen bir sekilde tapulariniz evde kalmasin, bende guvenli durur demis almis ellerinden tapuyu kendi evinde duruyor.

Sonra birisi uyeyi ve esini uyandirmis, maliniza cokmeye calisiyor diye anladigim kadariyla ve gorumceden tapuyu geri istemisler, o da vermemis, sonra ailede kaos cikmis. Tapu hala gorumcede.

Tapu hali hazirda esin ustunde ama uyemiz ve esi saniyor ki malimiza coktu, vermiyor.

Dagilabiliriz.

tapunun kâğıdını vermiyorum artık ev size mi kalır bana mı bilemem dedi

Emin miyiz? Cunku gidip tapuda islem yapmadığı surece ev almayi basarabilmis birinin tapu kagidi kardesinde duruyor diye evini kaybettigini dusunmesi pek normal değil.

Bana size oyun oynaniyor gibi geldi.
Size mi kalır bana mı derken acaba mirasla geçmiş bir ortak mülkiyetten mi bahsediyor?

merhabalar. bir derdimi anlatacağım. görümce hep biz nereye gitsek o da geliyordu (para için) görümceeşime tapunun kağıdını bana ver benden zarar vermez bende kalsın demiş güvenmedim eş olacak kişiye" tapunun kağıdını verme kardesin illa vermez dedim esim "bacım bişey yapmaz" dedi verdi eşim tapuyu istedi görümce vermiyorum dedi ortalık karıştı küslükler başladı ee noldu bacım bacım diyordun 🤣🤣 oğlum hastaydı görümce evimize geldi .tapunun kâğıdını vermiyorum artık ev size mi kalır bana mı bilemem dedi eşim evden kovdu.görümce eşinden dayak yemiş paraları alıp kızına kaçmıs .kızında yaşıyordu şimdi küsler. görümce ev kiralamis .ondan bizim tapuyu vermiyor
şimdi kaynım öldü cenazede görümceler de geldi( kardesi ya) cenazede görümcelerle konusmadık.(görümce diğer görümcelerime artık ne dediyse onlarda bizle küstü) görümce
eski kaynanasına "cenazede kimse yüzüme bakmadı" demiş ve kayınvalidemin hakkında "oğluna bakamıyor onun yüzünden öldü" demiş . kvye anlattık. kv ile görümce küstüler kv bunları "hoşgeldin" diyerek evine almıs (çıkar için gelmişlerdir) neyse anlattık kv " kimseye küsme evlat gider geri gelmez " dedi.hala görüşüyorlar hafta içi evine gidiyor. bunu duyunca sinirlendik. eşim küsemiyor annesi diye.
nankör eşinden dayak yediğinde o süreçte yanında olmuştuk . insanlar hiç bir şey haketmıyor suç bizde .
şimdi wp durumunda bize laf sokuyor 🤣🤣
arkadaşlar şimdi söyle eşim görğmceye tapunun kağıdını verdi geri istedi vermiyor bizde kağıt onda diye telaşlandık ev elden gidecek diye illa bir şey yapar diye düşündük

Bence kesin bu tapu miras falan kaldı anneden babadan. Bu yüzden vermiyor. İmza atmıyor yani hakkını vermiyor.

merhabalar. bir derdimi anlatacağım. görümce hep biz nereye gitsek o da geliyordu (para için) görümceeşime tapunun kağıdını bana ver benden zarar vermez bende kalsın demiş güvenmedim eş olacak kişiye" tapunun kağıdını verme kardesin illa vermez dedim esim "bacım bişey yapmaz" dedi verdi eşim tapuyu istedi görümce vermiyorum dedi ortalık karıştı küslükler başladı ee noldu bacım bacım diyordun 🤣🤣 oğlum hastaydı görümce evimize geldi .tapunun kâğıdını vermiyorum artık ev size mi kalır bana mı bilemem dedi eşim evden kovdu.görümce eşinden dayak yemiş paraları alıp kızına kaçmıs .kızında yaşıyordu şimdi küsler. görümce ev kiralamis .ondan bizim tapuyu vermiyor
şimdi kaynım öldü cenazede görümceler de geldi( kardesi ya) cenazede görümcelerle konusmadık.(görümce diğer görümcelerime artık ne dediyse onlarda bizle küstü) görümce
eski kaynanasına "cenazede kimse yüzüme bakmadı" demiş ve kayınvalidemin hakkında "oğluna bakamıyor onun yüzünden öldü" demiş . kvye anlattık. kv ile görümce küstüler kv bunları "hoşgeldin" diyerek evine almıs (çıkar için gelmişlerdir) neyse anlattık kv " kimseye küsme evlat gider geri gelmez " dedi.hala görüşüyorlar hafta içi evine gidiyor. bunu duyunca sinirlendik. eşim küsemiyor annesi diye.
nankör eşinden dayak yediğinde o süreçte yanında olmuştuk . insanlar hiç bir şey haketmıyor suç bizde .
şimdi wp durumunda bize laf sokuyor 🤣🤣
Burda kaç olay var ÖSYM nin paragraf sorulari gibi olmus anlamakla uğraşamayacağim

X