Görümce

Son durumlar nasıl şu an merak ettim. İş eşinizde bitiyor. Eşiniz sınır çizmeyi, evine kabul etmemeyi öğrenmeli. Eşiniz yapmıyorsa siz yapacaksınız. Müsait değilim deyin, bahaneler bulun. Eşinizle plan yapın, dışarı çıkın. Denk geldiğinizde de biraz soğuk davranın, yüz bulamasın sizden.

merhaba . Direkt konuya giriyorum . Kayınvalidemlerle yan yana oturuyoruz neredeyse . Görümcem sıksık gelip kalıyor bu eve gelmekten nasıl vazgeçirtebilirim onu . Gerçekten sıkıcı bir boyuta geldi .
Sana mı geliyor annesine mi ? Yan yana derken aynı evin içinde mi ? Aynı evdeysen hiiicc bir şey yapamazsın. Anası babası sağ olduğu sürece o ev babasının evi beğenmeyen kendine başka ev tutsun derler adama.

Ben olsam direkt söylerdim
Söyleyemiyorsan şu tavsiyeyi vereyim; iş yıkın üstüne ayy çok halsizim falan deyip yemek temizlik yardım ettirin sonra ona yıkın surat yapın bi daha gelmez. Sonuçta kim akşama kadar yan gelip yatmak varken iş yapar ki

Evinize her gün gelmesi olmaz. Bizim gelin beni aşırı sever, elinden gelse her gün evine götürecek ama gitmem. Bu, onu sevmediğimden değil, her şeyin bir sınırı var ve onlar artık eş. Cilveleşirler, konuşacakları olur vs. Görümceden ziyade, ablası gibi görüyor. Bunu bilsemde kırmadan bir bahane uyduruyorum.

Ağabeyini öpüyor, onu seviyor veya ağabeyi, kızın sevgilisine kızıyor vs. Diye ensest olmaz.

Eğer bu düşüncedeyseniz sizi de pek masum bulmadım.

merhaba . Direkt konuya giriyorum . Kayınvalidemlerle yan yana oturuyoruz neredeyse . Görümcem sıksık gelip kalıyor bu eve gelmekten nasıl vazgeçirtebilirim onu . Gerçekten sıkıcı bir boyuta geldi .
Kendi kardeşiniz gelse ve eşiniz istemese. Adamın evi ve kardeşi geliyor. Sıkıcı olan boyutu nedir?

Ancak evlendiği zaman “eşi ona beklediği sevgiyi verirse” şımarmayı öpmeleri bırakır.

Benimki 47 yaşında yurtdışında. Eşinden alamadığı sevgiyi eşimden almaya çalışıyor. 12 sene sonra bitirdim bu durumu bir olay neticesinde. Hem de onunla hiç muhattap olmadan. Benim sınavım bu kadın.

Ancak evlendiği zaman “eşi ona beklediği sevgiyi verirse” şımarmayı öpmeleri bırakır.

Benimki 47 yaşında yurtdışında. Eşinden alamadığı sevgiyi eşimden almaya çalışıyor. 12 sene sonra bitirdim bu durumu bir olay neticesinde. Hem de onunla hiç muhattap olmadan. Benim sınavım bu kadın.
Nasıl bitirdiniz anlatsanız belki konu sahibi de benzer bir yol uygular.

Konuştunuz mu eşinizle, son durum nedir ben de merak ettim?
Yok eşim benden artık tırstığını söylediği için getirmiyor konuşmadım sadece çok mutlu ve hiçbirşey yokmuş gibi davrandım zaten şimdi bir ay öncesine bile bakınca niye moralimi bozmuşum ki diyorum . Sınırlarını kendi kendilerine fark ettiler

Gözüne batır eşinin, o ne öyle zırt birt sözde anasına geliyor ama sende kalıyor kocana açıkça şöyle ben bildigiki yapicam haberin olsun karışma de
Daha öncede söylddim bu minvalde birşey artık uğraşamıyorum hem hamileyim hem onca işin arasından eşimde sağolsun uğraştırmıyor artık

Paylaşmak isterseniz lütfen paylaşın merak ettim

Kendi kardeşiniz gelse ve eşiniz istemese. Adamın evi ve kardeşi geliyor. Sıkıcı olan boyutu nedir?
Sürekli gelse ve istemese haklıdır çok ayıp olacak ama eşimle özel bişey yaşadığıdma bunu özgürce yaşamak isterim zırt pırt rahat olmayacaksam neden evlendim ki

Evinize her gün gelmesi olmaz. Bizim gelin beni aşırı sever, elinden gelse her gün evine götürecek ama gitmem. Bu, onu sevmediğimden değil, her şeyin bir sınırı var ve onlar artık eş. Cilveleşirler, konuşacakları olur vs. Görümceden ziyade, ablası gibi görüyor. Bunu bilsemde kırmadan bir bahane uyduruyorum.

Ağabeyini öpüyor, onu seviyor veya ağabeyi, kızın sevgilisine kızıyor vs. Diye ensest olmaz.

Eğer bu düşüncedeyseniz sizi de pek masum bulmadım.
Garip bulduğum birbirlerinin sevgilisi vs olduğunda kıskanmaları . Neden benim yanımda üstünü değiştirmiyorsun diye bile kavga ediyorlar . Kusurabakmayın neler duyup görüyorum her ihtimali düşünmek zorundayım . Aklıma gelmiyor şuan gelse ohooo

Ben olsam direkt söylerdim
Söyleyemiyorsan şu tavsiyeyi vereyim; iş yıkın üstüne ayy çok halsizim falan deyip yemek temizlik yardım ettirin sonra ona yıkın surat yapın bi daha gelmez. Sonuçta kim akşama kadar yan gelip yatmak varken iş yapar ki
Yok vallahi onuda yapasım gelmiyo kızcağıza sadece bize alan tanısın geleceği gideceği zamanı bilsin istiyorum gelsin iki gün kalsında zoraki bir durum yoksa evimde bir hafta kalınmasından rahatsızlık duyuyorum bu arada bu herkes için geçerli tahammül edebildiğim tek kişi eşim . Galiba bende garibim bilemedim

Son durumlar nasıl şu an merak ettim. İş eşinizde bitiyor. Eşiniz sınır çizmeyi, evine kabul etmemeyi öğrenmeli. Eşiniz yapmıyorsa siz yapacaksınız. Müsait değilim deyin, bahaneler bulun. Eşinizle plan yapın, dışarı çıkın. Denk geldiğinizde de biraz soğuk davranın, yüz bulamasın sizden.
Son durumumuz iyi ama bu durum ve birçok farklı mesele pskolojimi hırpaladığı için eşim farkedip çeki düzen verdi belki de gebeyim diye üzerime gelmiyor bilmiyorum . Yoksa gidecektim . Kopma noktasına gelmişti herşey artık . Bazen öfkelendim cinnet geçirircesine bazen sustum bazen surat astım bazen hiçbişey yokmuş gibi davrandım son davranış şeklim buydu artık . Sonra birden bire gidip gelmeler bitti .

O tam belli değil. Tek de ben sormadığıma göre ifade biraz ortada gibi. Neyse onu geçelim.

Sizde kalıyor eşinizle de konuştunuz ama yine de getiriyor. Yaşı kaç küçükse hani belki heves edip abisine gitmek istiyordur. 12 13 gibi.

Daha büyükse yetiskinse eğer annesi ile aranız nasıl ? Kasıtlı bir şekilde kv bile gönderiyor olabilir.

Hizmet etmeyin. İş yaptırın. Cam koltuk sildirin. Ama emri vaki değil tatlı dille reddemeyecegi şekilde yapın bunu.
Super fikir. Hadi yardim et sunu da sunu da halledelim fln diye is yaptirmaya baslarsaniz hem gelmez olur hem de iliskiler zedelenmez. Bonus olarak da aradan yapmaya usendiginiz isler cikiverir

X