Görümce

Bende kalıyor . Annesinde kalıyor yazmadım ki
O tam belli değil. Tek de ben sormadığıma göre ifade biraz ortada gibi. Neyse onu geçelim.

Sizde kalıyor eşinizle de konuştunuz ama yine de getiriyor. Yaşı kaç küçükse hani belki heves edip abisine gitmek istiyordur. 12 13 gibi.

Daha büyükse yetiskinse eğer annesi ile aranız nasıl ? Kasıtlı bir şekilde kv bile gönderiyor olabilir.

Hizmet etmeyin. İş yaptırın. Cam koltuk sildirin. Ama emri vaki değil tatlı dille reddemeyecegi şekilde yapın bunu.

Bacım diye gir ya da bak canım vs. Peki neden sürekli sizde kalıyor? Hangi aralıklarda kaç gün? Nerede yaşıyor?
Bilmem . Eşim ailesine bağımlı sanırım anlamlandırmaya çalışıyorum ne için böyle davrandığını . Bir gün önce bir hafta bendeydi . Sağolsun nie günlük gitti . Bizimle aynı şehirde yaşıyor ailesinin evinde

Batarsa batsın eşinin gözüne. Geldiğinde gitmesini ima et, kapıyı açma, müsait değiliz de gönder
Edepsizle edepsiz ol diyorsunuz anlıyorum ama eşimi ailesine karşı mahçup etmemeye çalışıyorum fakat son radde sizin dediğinizi yapacağım

Gidip açıkça söylemen lazım, önce eşine diyeceksin bir daha böyle olursa direk kardeşinle konuşacağım diye. Çünkü belli ki eşiniz de hep gel diyor e abimin evi diyip hep yüz buluyor. Eğer eşiniz durdurmayacaksa açıkça konuşmak dışında bir yol yok. Kızı boşuna evdeyken rahatsız etme planları yapmayın bu sefer inada binecek meseleler kaotik olacak

Eşiniz mi çağırıyor sizin de ağzınızdan kerpetenle laf alıyoruz ya hu! Neyse uyuyorum ben bye abdjsslsks

Büyük ihtimalle sizin söylediğiniz şekilde gerçekleşiyor durum . Böyle yapacağım teşekkür ederim

Benim tanık olduğum bir durumu anlatayım.
Normalde birbiriyle hiç anlaşamayan ve sadece ortak bir miras nedeniyle iyi geçinmeye çalışan kardeşler vardi. Erkek kardeşleri evlenince bu görümcekler birden abici kesildiler. Işte, gelin bizden koparıp goturecek kardeşimizi diye ortalığı yıktılar. Gelinin yüzüne karşı gülüp arkasından da bayağı sallıyorlar.

Eşiniz mi çağırıyor sizin de ağzınızdan kerpetenle laf alıyoruz ya hu! Neyse uyuyorum ben bye abdjsslsks
Bilmiyorumki bilsem söylerim inanın bir kaç kez kızın ühü ühü pskolojim çok bozuk beni gezdirin beni şöyle yapın beni öyle yapın dediğine şahit oldum . Eşimde hemen aman gönlünü hoş edeyim diye yaklaşıyor olabilir . Daha önce ya senin benden canın mı sıkılıyoda eve sürekli kız kardeşini getiriyorsun diye tartıştık zaten . Ayrıca eşim aile işi yapıyor proje çiziyor sürekli ailesinin evinde yani . Sürekli zaten orada üstüne bide ne diye alıp geliyor inanın anlamış değilim . Yani şeytan diyoki al boşa kurtul ne diye derdini çekiyorum ki

Benim görümcem hala eşimden nefret ediyor neyse ki, onlar da küçüklükten beri kavgalı ve rekabet içindeler

Ay olabilir eşimin ailesi deccalin türkiye şubesi çünkü . Ailedeki kadınlar olarak beylerin arkasına sığınmayı seviyorlar ben bir kadın olarak anlamıyorum . Varlıkları bir erkeğe bağlı . Kız aynı böyle davranıyor . Sevgilisi olduğunda abisine söyliyor abisi kızıyor falan dlsşfmsşgşsg allah korusun bazen ya ben tçvbe estağfurullah ensest bir işin içindemiyim diye işkilleniyorum

Benim görümcem hala eşimden nefret ediyor neyse ki, onlar da küçüklükten beri kavgalı ve rekabet içindeler
Zaten bunlar da sevmiyorlar ki birbirlerini. Tek amaclari mirasi gelin ve ailesinden korumak. Onları bağlayan tek şey para. Yoksa öyle sevme vs durumu yok yani.

Keike şehiri terketsek . Keike ülkeyi terk etsek belki o bile kurtarmaz belkide dünyayı terk etmem gerekiyor görümcemden kurtulmam için
Sıkıldım kardeşinden de kocana, senle evlendim kardeşinle değil. Ben babamlara gideyim geniş geniş kardeş kardeş oturun dersin kocana
Gelinir gidilir de 7/24 de çekilmez tabiki

Eminim bu seferde bir ay kalmaya gelecek gözümüzün nuru biriciğimiz görümcem
Ya açık açık söyle biraz romantik zaman geçireceğim eve hep biri geliyor kocamla oturamıyorum de yüzüne. Misafir de sevmiyorum de. Kaynana çök sürekli iş yaptır yemek vs pes etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…