Görücü usulu. Hala haber yok

Beklemek derken nasıl algılanıyor bilmiyorum. Ben normal hayatıma devam ediyorum. Tanımadığım biri üzerine hayatımı şekillendirmiyorum yapacaüım şeyleri zaten yapıyorum. Ama ortada böyle bir durum var ve belli bir zaman geçmiş üzerinden. Kafamı kurcalamaya başladı sadece olay bu. Yoksa gelirse gelir gelmezse gelmez. Bana saygısızlık yapıldığını düşündüğüm için sinir oldum ben. Net cevap verşkmesini isterdim.
Beklemek derken ona gore davranmayi demek istemedim sadece, ruhen beklemek. Yani adam yarin gelse tanisacak gibisiniz. Hele anneniz? Aman allahim. Ben olsam yerin dibine gecerdim su muhabbette, siz hala net cevap diyorsunuz

Çok tuhaf hakkaten ama acaba havalar ısınınca mı dedi de siz mi yanlış anladınız?
Ama öyle olsa bile bu kadar bekletmesi de hoş olmamış.
Senin yerinde olsam hiç konusunu açmam teyzesine falan.

ayşenaz tanıyordur belki ne de olsa meslektaşlar aynı kalitedeler .
O suan plastik kaşıkla tavuklu pilav yiyor.
Konuya gelince anali-kizli bu kadar dert edinecek ne var anlamadım ?
Çocuk 1 aydır haber gondermedi diye kendinizi resmen yemissiniz.
Kadına annen neden sordu ki ayrıca ?
Acikcasi sanki siz bu işin olmasını talep ediyormuş intibasi yaratmissiniz teyze dediginiz kişide.
Ortada adı konmuş bir şey yok ki
Sonradan fikir değiştirmiş olabilir.
Altı üstü fotoğraf görmüş,güzel demiş gecistirmis .

O suan plastik kaşıkla tavuklu pilav yiyor.
Konuya gelince anali-kizli bu kadar dert edinecek ne var anlamadım ?
Çocuk 1 aydır haber gondermedi diye kendinizi resmen yemissiniz.
Kadına annen neden sordu ki ayrıca ?
Acikcasi sanki siz bu işin olmasını talep ediyormuş intibasi yaratmissiniz teyze dediginiz kişide.
Ortada adı konmuş bir şey yok ki
Sonradan fikir değiştirmiş olabilir.
Altı üstü fotoğraf görmüş,güzel demiş gecistirmis .
ama adam doktormuş boru mu doktor

Ne biliyim acaba ben mi abartıyorum diye düşündüm. Arkadaşıma anlattım çok acelecisin hemen fesat düşünüyorsun falan dedi
Kac yasındasınız? Cocugu cok öı begendın? Benım de gorucu usulu bır tanısmam olmustu. Telefonlastık , basbasa yemek yedık. Tekrar goruselım dedı. Ben de begendım cocugu. Ama tam 8 gun sonra aradı. Ben 3. Gunden sonra olumsuz oldum zaten. Aradıgında da tekrar gorusmemızın geeeklı olmadıgını soyledım. Pekı dedı ve kapadı. Heveslı olsa arardı hemen. Aramadıysa da sen hıc umursama. Annene de soyle sorup durmasın. Arayacagı varsa da aramaz. Tekrar aorayım. Yasınız kac? Cok mu begendınız cocugı

Bana beğenmemiş gibi geldi güzelim be, kusura bakma. Uyduruktan bahane bulmuş. Canını sıkma, kısmetten öteye yol gitmiyor. O beğenmedi diye sanki tek isteyenin o olacak değil.

Bence konu sahini ve annesi cocuk sirf doktor diye bu kadar pesine düstü cocugun.yani kusura bakmayin meslegi gozumde cok büyüttugumden degil ama doktor biri kendi gibi boyle prestijli bi meslek sahibi olan kisileri tercih ederler.umudunuzu kesin yani.ayrica zaten talipleri de coktur onun.teyzesi oyle bi hadi evlen artik diye cocuga söylenmistir sizi önermistir falan.ama cocuk da begenmemeis acikcasi sizi.umutlanmayin bosuna

2011 yılında bana da biri için görüştürelim demişlerdi o kadar çok övdülerki ben de tmm dedim faceden resmine baktım beğendim başladım beklemeye haber yok aracıyı aradım dayanamadım yaş da 25 bu arada aracı abla işleri çok yoğunmuş görüşmek istemedi dedi evliliği düşünmüyormuş öyle bozuldum ki sonra duydum ki nişanlanmış ama hep aklım da kafaya taktım aradan zaman geçti Birgün yolda gördüm ama tam emin değilim hemen parmağına baktım elinde yüzük yok eve geldim annem yani o çocuk vardı ya nişan atmış dedi yıl 2013 aaa kimdi dedim hayır olsun tefavvuklar başladı diye geçirdim içimden aradan zaman geçti yıl 2014 kader buluşturdu Rabbim nasip etti yıl 2018 o adam suan beyaz futbol izliyo 3,5 yaşında ve altı aylık oğullarımız uykuda ben de size yazıyorum çok şükür bu günlere Rabbim ol desin ötesi boş sevgiler

Bence konu sahini ve annesi cocuk sirf doktor diye bu kadar pesine düstü cocugun.yani kusura bakmayin meslegi gozumde cok büyüttugumden degil ama doktor biri kendi gibi boyle prestijli bi meslek sahibi olan kisileri tercih ederler.umudunuzu kesin yani.ayrica zaten talipleri de coktur onun.teyzesi oyle bi hadi evlen artik diye cocuga söylenmistir sizi önermistir falan.ama cocuk da begenmemeis acikcasi sizi.umutlanmayin bosuna
Yahu ben anlamadım. Benim çocuğun peşine düştüğümü nerdrn çıkardınız. Bazıları da bu şekilde ima etmiş. Ben kimseyi gidip aramadım sormadım. Annemle teyzesi yakın arkadaşlar. Telefonda konuşurlarken lafı açıldı bir kere sordu. Bu mu yani peşine düşmek. Sinir oldum sizin gibi düşünenlere. Sanki brn oturmuş onu gelsin aman ne zaman gelecek diye bekliyorum.
Havalar soğuyunca lafı ve bu kadar zaman geçmesine rağmen birşey söylenmemesi bana normal gelmedi ve buraya danıştım bu işler böyle mi yoksa bana mı ters geldi diye.

Doktorların çevresi olur aslında, hiç kimseyi bulamasa bile aynı hastanede çalıştığı meslektaşları olur, hemşireler olur. Görücü usulü tanışmak istemesi tuhafıma gitti.
Diğer konumda bahsetmiştim. Bana da tuhaf gelmişti ve bu yüzden istememiştim.

Beklemek derken ona gore davranmayi demek istemedim sadece, ruhen beklemek. Yani adam yarin gelse tanisacak gibisiniz. Hele anneniz? Aman allahim. Ben olsam yerin dibine gecerdim su muhabbette, siz hala net cevap diyorsunuz
Niye yerin dibine geçeyim? Ne yaptım ben yerin dibine geçecek

X