Görücü usulu. Hala haber yok

Anlıyorum o arkadaşınızı. Ben bir hazırlık yapmadım ama sürekli düşündüm. Acaba nasıl biri anlaşabilcek miyiz ailesi nasıl vs. Abarttım belki bu kadar düşünmeye gerek yoktu ama heyecanlandım açıkcası. Bende boşuna düşünmüşüm galiba. Hayırlısı olsun artık yapacak birşey yok.
Kismetten öte yol yok üstünü kapatın unutun bir gün beyfendi tanışmaya niyetlenirse havalar isinsin öyle diyin siz de.

Belki de hiç düşündüğün gibi değildir. 20 gün çok uzun zaman değil. Sen beklediğin için sana uzun geliyor.. Kendi işlerine bak.. Bişeyin olacağı varsa olur zaten.

Hiç evlenme gibi düşüncelerim yoktu kafamda. Annem sağolsun o kadar çok ısrar ettiki. Bende artık olumlu bakmaya bailadım evliliğe. 27 yaşındayım

Daha çok çok gençsin. Anneni dinleme. Kendi yolunu çiz. Kendine bak, kendince mutlu ol. Hepimizin yaptiği hata, evlilikte mutluluğu bulmayi çalişmak. Oysa evlilik kendi mutluluğuna birini eklemek, onun ile paylaşmak olmali.

Ondan dolayi kendini geliştir, mutlu olduğun şeyleri yap diyorum. O iç huzuru yakaladiğinda gerisi çorap sökügü gibi gelir.

Bir de annenizin teyzeye sorması daha bir garip olmuş. Zaten kadın sizi sevmiş, tanıştırmsk istiyor. Cevap gelse kadın unutacak değilya. Konuda 1. Hata teyzenin sizin fotoyu gizli yollamaması, 2. Hata annenin araması, 3. Hata ortada bişey yokken bozulmanız, 4. Hata, zavallı adayın komik bahanesi

ben olsam çağırdıklarında gitmezdim. o ne demek hava soğuyunca. insan derki şu aralar çok yoğunum bi hale yola koyayım der. o ne öyle. gitme bence konu sahibi . annen doktor diye üsteliyo sanırım ama bışver gitsin

Merhaba herkese. Daha önce burda konu açmıştım 'görücü usulu görüşşem mi' diye. Ben o konuda da yazdıgım sebeplerden ötürü görüşmeyi çok istrmiyordum ama daha sonra çocuğun teyzesi ve annem çok ısrar etti bende tamam görüşelim dedim. Teyzesi whatsaptan benim fotoğrafımı ona attı ve beni çok begendi. Bende yanındaydım mesajları bende okudum yani.

Daha sonra teyzesi bekliyoruz ne zaman geleceksin diye sordu ve o da havalar biraz daha soğuyunca dedi. Ve bu konuşmanın üzerinden 20 gün geçti. Hala ne bir ses var ne bir haber.

Şimdi düşündükçe sinir oluyorum. Havalar soğuyunca diye gün mü verilir. İnsan belli bir tarih söyler. Ya da işlerin yoğundur söylersin işlerim yoğun izin alamıyorum diye bir açıklama yaparsın. Havalar soğuyunca ne ya zaten havalar soğuk şimdi ne alaka zaten hava soğuk olunca ne oluyor onu da anlamış değilim. Benimde kendime göre işim gücüm var belki başka planlarım var insan bi zaman dilimi belirtmez mi.

Çok sinir oldum kızlar. Amacı ne sizce?
Böyle hödükle zaten ömür geçmez sal ipini gitsin

Merhaba herkese. Daha önce burda konu açmıştım 'görücü usulu görüşşem mi' diye. Ben o konuda da yazdıgım sebeplerden ötürü görüşmeyi çok istrmiyordum ama daha sonra çocuğun teyzesi ve annem çok ısrar etti bende tamam görüşelim dedim. Teyzesi whatsaptan benim fotoğrafımı ona attı ve beni çok begendi. Bende yanındaydım mesajları bende okudum yani.

Daha sonra teyzesi bekliyoruz ne zaman geleceksin diye sordu ve o da havalar biraz daha soğuyunca dedi. Ve bu konuşmanın üzerinden 20 gün geçti. Hala ne bir ses var ne bir haber.

Şimdi düşündükçe sinir oluyorum. Havalar soğuyunca diye gün mü verilir. İnsan belli bir tarih söyler. Ya da işlerin yoğundur söylersin işlerim yoğun izin alamıyorum diye bir açıklama yaparsın. Havalar soğuyunca ne ya zaten havalar soğuk şimdi ne alaka zaten hava soğuk olunca ne oluyor onu da anlamış değilim. Benimde kendime göre işim gücüm var belki başka planlarım var insan bi zaman dilimi belirtmez mi.

Çok sinir oldum kızlar. Amacı ne sizce?
Aman boş verin ararsada unutmuş gibi yapın ben siE dönerim diyin dönmeyin

Saba bi cevap belirtmedi mi ?
Olumlu ya da olumsuz.
Benim yanımda fotoğtafımı attı teyzesi çocuğa. O da çok güzel vs dedi. Teyzesi bekliyoruz ne zaman geleceksin dedi. O da havlar soğıyunca gelicem teyzecim dedi. Bunun dışında daha hiç bir haber olmadı. Teyzesinede birşey dememiş

Benim yanımda fotoğtafımı attı teyzesi çocuğa. O da çok güzel vs dedi. Teyzesi bekliyoruz ne zaman geleceksin dedi. O da havlar soğıyunca gelicem teyzecim dedi. Bunun dışında daha hiç bir haber olmadı. Teyzesinede birşey dememiş

Bence alay etmiş sanki ya. Garip

Hic tanimadiginiz, sadece tanisma ihtimalinizin oldugu bir kisiyi 20 gun beklemek? Valla vaktiniz mi degersiz yoksa fazla mi iyiniyetlisiniz bilmiyorum ama ben tanimadigim adami 1 gun bile beklemem
Beklemek derken nasıl algılanıyor bilmiyorum. Ben normal hayatıma devam ediyorum. Tanımadığım biri üzerine hayatımı şekillendirmiyorum yapacaüım şeyleri zaten yapıyorum. Ama ortada böyle bir durum var ve belli bir zaman geçmiş üzerinden. Kafamı kurcalamaya başladı sadece olay bu. Yoksa gelirse gelir gelmezse gelmez. Bana saygısızlık yapıldığını düşündüğüm için sinir oldum ben. Net cevap verşkmesini isterdim.

Kuzum üzmek istemem ama ertesi gün yazmamışsa maalesef olumsuzdur deneyimlerimden biliyorum. Şuan görüştüğüm kişi aynı akşam yazdı 24 saat sonra benim şehrime geldi. Yani niyeti varsa hemen belli eder erkek neticede
Annem yoğun bir işi var zaman bulamaıştır diyor. Ama insanın boş 10 dakkasıda mı olmaz. Ya cidden kot kafalı biri kafasını işe vermiş ya da olumsuzdur. Ama insan bi haber eder.

Karşı taraf dalga geçmiş bence. :) Havalar soğuyunca deyip arazi olduğuna göre...
Sizle ilgilenmiyor olabilitesi yüksek.

Ama bu " havalar soğuyunca" gün vermesini çok tuttum. Ben de bir şeylerden sıvışmaya kalkınca kullanacağım. Çok komik laf. :)

Görüşmediniz yani hiç öyle mi ?
İşi yoğun olabilir. Zamsn belirtmemiş sonuçta

X