Görücü usulu. Hala haber yok

Yalnış anlamayında avstarınızda ki kızıl saçlı resim size mi ait..... Bence çocuk eski sevgilisi var onu unutamıyor, buna benzer bişi yaşamıştım....

Hshdhdhd Ay çok iyiydi baya güldüm

Konu sahibi burdaki yorumları da çok fevri buldum ama buluşmadan önce şimdilik neden mesajlaşmıyosunuz

Sey gibi olmus ;
Ben ne zaman dogdum ?
Ekinler bicilirken :)

Saka bir yana ama havalar soguyunca diye tarih veren bir insani asla beklemezdim. Goren de yazin ortasindayiz sanacak. Gun vermek istememis cunku emin degil. Ortalama birsey soylemis cikmis isin icinden. Benim bildigim kizlar nazlanir ama beyefendi nazli cikti.

Ben daha önceki konuyu hatırlıyorum herkes gorusmekten bir zarar gelmeyeceğini dusunmustu. Ama adamın pek umrumda değil bence görüştüğü ya da haber beklediği başka biri olabilir. Bir ara gelir görüşürüm gibisinden yuvarlak cvp vermek istemiş ama onu da batırmış ....ben durumda pek bir ümit göremedim .bence kesinlikle tekrar teyzesine sormayın bu olay hiç olmamış gibi unutun gitsin. ..

Konu sahibesi, tanışsanızda ertelese bozulursunuz da. Burda çocuk sizi tanımıyor etmiyor. Belki çok hoşlandığı biri var, aile bilmiyor. Sizlik bişey göremedim. Ararsaaa görüşürsünüz. Burda keşke teyze size söylemeden resminizi yollasaydı, böyle stres olmazdı. Kadının yarattığı nahoş bir durum.

Ki öyledir zaten. Önce kızın resmi kimseye söylemeden gösterilir . Adam onay verilirse kıza böyleyken böyle denilir. Önce kıza sorulursa elbette kız üzülür.

Bence sizi begenmemis veya görücü usulu görüsmek istemiyor. Dalga gecer gibi tarih vermis kusura bakmayin ama sanki basindan savmis

Hiç huyum değildir ama az önce bu durumdan bahsettiğiniz konunun tarihine baktım. Tam bir ay önce. Yani aradan dört haftasonu geçmiş. Biraz sabırsız gördüm sizi. Az cool olun.
Sabırsız değilim. Normal mi yani bu kadar zaman hala bir haber göndermemesi. İlla hemen gelsin tanışalım istemiyorum ki. Havalar soğuyunca lafına ve sonrasında hiç haber vermemesine sinir oldum

1 2 ay sonra ya da daha kısa bir zaman sonra arayıp derlerse ki gelecek diye. İstemiyorum mu diyim. O zaman da ben ayıp etmiş olur muyum. Hani kendi lafamda birşeyler yaşadım onlara birşey söylemedim ya

Kusura bakmayinda baştan beri falso. Teyze ile beraber foto yollamak nedir? Çocuğun ne demesini bekliyorsunuz?

Teyze başta oğlan ile konuşur ve fotonu verir. Sonra oğlan sizi sosyal medyadan bulur ve irtibat kurur.

Ancak bu olayda oğlan size söz felan vermedi. Teyzeye karşi ne desin? Onun için "her zamanki teyzenin halleri işte, he he deyip geçim" ve öylede cevap vermiş

Bu size ders olsun. Sirf aile istiyor diye gelin güvey olmayin. Bir ilişki aile istiyor diye, karşidaki kişi istiyor diye başlar.

Bende büyük ihtimal başka birilerini düşünüyor olduğundan şüpheleniyorum. Annem illa tutturdu etyzesini arayıp soracam diye onu da zor zaptediyorum

Zaten teyzesi yıllardan beri istiyordu benimle tanıştırmak. Hep anlatıyormuş çok tatlı kız vs diye. Çocukta teyzesinin lafına güvenerek tanışmak istemiş. Kendi fotoğrafımı görmek istedi yani.

Sosyaş medya hesabım olmadıüı için mecbur haberim oldu fotoğrafımı gönderirken. Başka biryerde fotoğrafımı bulamazdı.
Ama çocuğun zatrn benden haberi vardı. Küt diye kimse fotoğrafımı göndermedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…