Görücü usulu. Hala haber yok

Benimde notmalde karşı çıktığım bir tanışma şekliydi ama annemde çok ısrar edince tamam defim. Keşke demeseymişim

Anladım, canım o çocuk daha asla geri dönüş yapmaz unutmaya bak... Benzerini yaşamıştım... Resim olayını şu yüzden sordum bu avatar resminde saçın dağınık duruyor, bu tarz Bi resim yollsdıysan geri dönüş almaman normal

Ne degisikmis. Halbuki oyle ayvalar olunca buzagilar dogunca diye zamanin tariflendigi devirler de gecti. E sen de takvim sorup hudut cizdirme adama.
Teyze sorarsa ne zaman geleceksin diye boyle diyecek yazdim suraya.

Ay safağa yakın bir mum gibi erimeden
Dağlar çivilendikleri yerde çürümeden
Bebekler hayta hayta yürümeden
Geleceğim diyorum, geleceğim sana
Ne olur kesin bir takvim sorma bana
-Ihlamurlar çiçek açtığı zaman.

Niye bekliyorsunuzki başka biri varsa hayatinizda onu taniyin islerinizi yapın beklemek nedir yani gelirse gelir gelmezse gelmez siz o arada başka birinden hoslanirsaniz soylersiniz gelmez ne var bunda sinir olacak
Oturup sadece onu beklemiyorum tabiiki de ama aklımıda kurcalıyor. Biraz da pişman oldum kabul ettiğime. Kendime dr sinir oluyorum şimdi

Bence bu kadar takılmayın, aramak isteyen arar diye düşünün. Benzer bir olay yaşadım geçenlerde insan sinir oluyor ama :)

Gülsem mi ağlasam mı.zaten ben neden tamam dedim ki

Benimde notmalde karşı çıktığım bir tanışma şekliydi ama annemde çok ısrar edince tamam defim. Keşke demeseymişim

Demek ki neymiş anneler her zaman haklı değilmiş. Eğer siz karşı iseniz dik durun lütfen. Şuanda sizin gururunuz kırıldı, annenizinki sapasağlam. İyiliğiniz için söylüyorum.

Kendine kizma. Buyukleri kiramadigindan. Cok istekli olsaydi kosa kosa gelirdi. Gelemiyorsa da su teknoloji caginda telefon numarani ister seninle konusurdu, mesajlasirdi. Herseyi havada birakmasi sanki onundeki maclara bakiyor da seni de yedeklerde bekletiyor gibi. Kimsenin opsiyonu olma, bosver. Teyzesine de ne oldu o is diye sormayin cocugun totosunu kaldirir. Sanki bulunmaz hint kumasi. Olmamasinda da hayir var, bosver.

Gülsem mi ağlasam mı.zaten ben neden tamam dedim ki
Havalar soğuk olunca mı?
Beğenmedim demenin en saçma yorumu olmuş bu.
Sizi gerçekten beğenseydi, tanımaya çalışırdı. Telefon nonuzu alır arardı, görüntülü görüşürdünüz.

Teyzesine de bir şey söylemeyin. Bu mevzuyu hiç yaşanmamış gibi unutun.

O resmin üzerine tıklayıp bir de yakından bakın :)

Siz nasıl bir olay yaşadınız?
Tasa ekim ayında biri rkledi beni instagramdan. Sonra bir arkadaşım aradı beni, seni liseden arkadasımla tanıştırmak istiyorum instadan bir fotonu attım bao o da bu dedi. Aaa dedim bu bana takip yolladı zaten:) sonra kabul ettim. Eklediğim tüm fotoları begendi etti ama hiç sohbet başlatmadı. Bu böyle 1-1,5 ay sürdü. Geçenlerde ben yine batsın bu dünya evde kaldım kimse yok modundaykeb tuttum yazdım, takipleşiylruz ama hiç tanışmadık diye. Ama çocukla farklı şehirlerdeyiz. Bir iki konuştuk, senin oraya gelince ararım fln dedi, kaldı öyle. Aslında hoş biri, ondan yana adım görsem ben de tamam derim ama bnm dürtmemle sohbet oldu zaten. Haa fotolarımı hala begeniyor, ama daha sesini bile duymadığım biriyle gelecek hayali kuracak yaşı çoktan geçtim :)

Bu meseleyle ilgili diğer konunuzu da okumuştum şimdi baktım da bir ay olmuş. Bir ayda bir arpa boyu yol alınmış bu konuda. Hem de bu devirde hadi gelemedi telefon numaranızı isteseydi bari. Az önce de söylediğim gibi ya gönlü yok oyalanıyor ya da sizi cepte görüyor.

Size söylüyorummm beğense bile eski sevgilisini unutamamıştır, belki barışırız acabasındadır bunlardan kimseye fayda gelmez

Hiç huyum değildir ama az önce bu durumdan bahsettiğiniz konunun tarihine baktım. Tam bir ay önce. Yani aradan dört haftasonu geçmiş. Biraz sabırsız gördüm sizi. Az cool olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…