Görücü usulu. Hala haber yok

Benide bir kadın çok beğenmişti. İlla oğlumla tanışın dedi. Büyüklere falan söyledi kadın. Benim annemde olsun farketmez dedi. Konuşsunlar dedi. Kadın dediki oğlum erzincanda mı ne mühendis. Müsait olduğunda gelcek demişti. Aradan 1.5 yıl geçti hala müsait değil herhalde bir türlü gelemedi

Görücü usulü evlendim çokta memnunum şükür .. ama tabi bu işler böyle yürümüyor yani nazlanacak taraf siz olmalısınız . Şimdi size tavsiyem oluruna bırakın , eğer görüşme talebi gelirse de teyzesine; ben ilk lafı açtığınızda olabilir görüşelim diye düşündüm ama havalar soğuyunca gelirim vs. bana garip geldi. Bu işi onemsemedigini evliligi ciddiye almadığını hissettim diyin .. eğer peşine düşerlerse görüşürsunuz ama ustelemezse bosverin bence..

En mantıklısı bu sanırım

sadece forumda değil ülke çapında doktor manyağıyız malesef. hatta dünyanın birçok yerinde böyle.

Kendiniz yazmişsiniz "Adam sizi istese" ... Adamin birsey istedigi yok ki teyzesi istemiş.
Kosa kosa gidecek olanlar da istenilince giderler herhalde.
Tepkinin sebebi bu.

Adamla tek kelime etmemisken ustunde bu kadar dusunulecek birsey yok aslinda. Adam gorusmek ve konuşmak "istese" zaten en azindan bir numara alisverisi olurdu.
Adam istediginde konu sahibi de koşacak yani. ama istememiş sorun orada.

Amannnn bak hayatına yahu bekleme bosuna cocugu
O cocugun aklında kalbindr hayatında biri var
Senide ayıp olmasın diye begendim demiş
Kırmızı kar yagdıgı zaman gelirime döndürmüş olayı

Tamam öyle de bunda gülünecek ne var anlamadım
Kız gelmiş derdini paylaşmış
Ben abes birşey göremedim
Daha saçma konular var bu forumda

Tamam öyle de bunda gülünecek ne var anlamadım
Kız gelmiş derdini paylaşmış
Ben abes birşey göremedim
Daha saçma konular var bu forumda

Yok sanki adam istiyormusta buradakiler gitme, bekleme, bakma diyormuş gibi yazmişsiniz. Koşarak gitme olayi komik.

Yok sanki adam istiyormusta buradakiler gitme, bekleme, bakma diyormuş gibi yazmişsiniz. Koşarak gitme olayi komik.
Bekleme diyorlar da bekleyip ne yapıyor ki dedim ben
Genç kız umutlanmıştır
Koca avcısıymış gibi yorumlar komik
Ayrıca bu işler belli olmuyor rüzgar tersine de dönebilir

Genç kız umutlanmıştır

Tamamda konunun sonunda tarih vermedigine sinirlenip "benim de işim gucum, planlarim var" yazmiş. O yuzden bekleme diyoruz. Yani tarih vermeyen ve 20 gundur haber almadigin birine gore ayarlama isini, gucunu, planini yani...
Mantiksiz birsey degil bu soylenen.

Tersine dönerse konu sahibi 20 degil 30 gun sonrada gorusur o belli birsey zaten, gorussun de istiyorsa ama birsey belli degilken bu kadar kizacak birsey yok. Isine gucune, planlarina devam edebilir.

İyi misiniz? Kendinizde misiniz? Ne demek adam istediğinde koşarak gidecek. Bir de çok komik birşey söylemiş gibi gülmüşşsünüz. Terbiyesizliğin luzumu yok.

Genç kız umutlanmıştır
Alt tarafı basit bir şey sordum. Fikir almak istedim. Ben buraya gelip aramadı ne zaman aricak illa arasın vs gibi şeyler de yazmadım. Bu normal mi dedim. Ona göre tepkimi koyacaktım ama bazı insanlar çok fesat düşünüyorlar.

Bence adam direk salak. Havalar daha cok soguyunca ne ya? Yok erik agaclari cicek acinca falan. Gorusmeyin bence. Direk olumsuz

Merhaba Piedra-q.
Surada yazilanlari hayretler icerisinde okudum. Bilip bilmeden insanlar nasil boyle ithamda bulunuyolar, saka gibi.
Kendinizi daha nasil acik ve iyi ifade edebilirdiniz, gayet anlasilir bir sekilde yazmissiniz. Yok adam doktor da siz yapismissiniz. Bunlari iddia edenler neyin kafasindalar :)
Piedra adamin ne yaptigini, meslegini dikkate almaksizin yaziyorum. Bu kadar sure zarfinda size donus yapmamasiyla zaten nezakatsizligin dibine vurmus. Havalarin sogumasi meselesine hic gelmiyorum, orasi tam bir komedi. Boyle nezaket yoksunu bir adam icin kafa yormaniza dahi gerek yok . Bir sorun da yasansa en azindan haber verilebilirdi.
Hic dusunmeyin. kismetin nereden gelecegi hic belli olmaz :)

kadınlar kulubunun acımasız habitatına hoş geldin :)

ben seni anlıyorum ciddi terbiyesizlik etmiş. Bu saatten sonra o iş yaş zaten. Geri dönüş olsa da kesinlikle kabul etmezdim. Ya da içim soğuyacaksa numarasını alır hiçbişey yazmazdım :)

Ben de bazı yorumlara şaştım kaldım. Bir konu ancak bu kadar saptırılabilinirdi herhalde.
Kafamı yormuyorum zaten de eğer görüşelim diye geri dönüş yaparsa ne cevap vermem gerek diye düşünüyordum. Şimdi bir fikir oluştu kafamda zaten. =)

Bana daha önxe hiç denk gelmemişti buranın acımasız tarafı. Biraz şaşırdım açıkcası.
Ben de kabul etmeyeceğim ararlarsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…