Görücü usulu. Hala haber yok

Arkadaşlar neden konu sahibini yerden yere vuruyorsunuz
Şimdi yakışıklı doktor zengin bir adam gelse sizi istese koşa koşa gidersiniz
Bu kız istedi diye suç mu oldu?
Hayret birşey ya
Herkes iyi bir hayat ister mutlu olmak ister
Annesine kadar dil uzatmışsınız ayıp ya
Kız istemiş bekleme vs deniliyor e bekleyip ne yapıyor adamın kapısında mı yatıyor kendi içinde üzülmüş burda stres atsın diye yazmış daha çok sinir bozuyorsunuz bu şiddetli yorumlarda kıskançlık seziyorum aman dikkat:))
Zaten buraya konu yazamıyoruz artık hemen birileri atlayıp konu sahibini sinir edip banlatıyor.
Ne çok boş zamanınız var ya

Çok saf ve iyiniyetlisiniz teyze sizi bu yüzden kaçırmak istemiyor :)

beyfendinin bahanesi çok tuhafmış havalar soğunca nedir ya
eskiden köylerde olurmuş ya güz bitince, hasat zamanı diye onun gibi olmuş :)
hayırlısı konu sahibi kısmet deyin geçin.

Kadına üzüldüm

Benim eşimin ailesi için de bazen aynısını düşünüyorum, eski nişanlısı kurtulmuş diyorum ama eşim en büyük şansım deyip kendimi avutuyorum:)

Kadına üzüldüm

Benim eşimin ailesi için de bazen aynısını düşünüyorum, eski nişanlısı kurtulmuş diyorum ama eşim en büyük şansım deyip kendimi avutuyorum:)
Siz büyük oranda çözmüş sayılırsınız sorununuzu,onlarinki çözmeye çalıştıkça düğümlenen bir hal almış artık.

Gitmek ne demek olur mu olmaz mı diye bile asla düşünmezler. Burda herkes çok cool

Umut etmedim. İlla olsun diye de düşünüp durmuyorum. Normal gelmedi bana. Danıştım sadece.

Lafını esirgemeyen dobra bir kadın olduğu için güvendim açıkcası. Zorla kimseye birşey yaptırmaz ama bilemem tabiki de belkide sizin dediğini gibidir

Bence unutun, böyle birşey yokmuş konuşulmamış gibi hayatınıza devam edin. Hatta gelirse de meşgul olduğunuzu söyleyin ve kibarca reddedin. Ama sakın o böyle yaptığı için değil, gerçekten meşgul olduğunuzu söyleyin. Sizi tanımıyor ama görmüş sonuçta. Sizi tanımak istiyor ise tekrar çabalasın. Ben böyle düşünüyorum.

Havaların soğumasıyla ısınmasıyla alakalı bir meslek değil.

O hava soğuması sanki seninle alakalı değil de, ne zaman gelirsin diye genel soru sormuş teyzesi, ona istinaden demiş gibi.

Yani sizin resminizi hiç üzerine alınmadan, çok güzelmiş, Allah sahibine bağışlasın demiş konuyu kapamış. Üzerine teyzesi eee ne zaman geliyorsun deyince havalar soğuyunca demiş ve olay kapanmış durum bu aslında.

Umut etmedim. İlla olsun diye de düşünüp durmuyorum. Normal gelmedi bana. Danıştım sadece.

Tatlım benim, kızma hemen, beklentiye girmişsin, gururun okşanmış hoşuna gitmiş beğenilmek biz de kadınız anlarız :)

Biz sen üzülme, gereksiz yere vaktini harcama diye uğraşıyoruz, sert yorumların sebebi de bu, bak 25 sayfa olmuş konun, seni önemsemese bu kadar insan yazar mı hiç?

Annenle de konuş bence, kızını niye vermek istiyor bu kadar derler, insanlar hiç de iyi niyetli değil, bu kadar hevesli görünmesin. Bazen bir cümle bile anlatır karşı tarafa kendini, 1 kere sordu deyip geçme, o uyanık teyze çoktan anlamıştır.

Lafını esirgemeyen dobra bir kadın olduğu için güvendim açıkcası. Zorla kimseye birşey yaptırmaz ama bilemem tabiki de belkide sizin dediğini gibidir

Teyzelerin düşüncesi ile yola çıkma :)

Bak benim tanıdığım ve çok sevdiğim çok dobra bir teyze var, oğluna kendi kız buldu, kızın annesi kaç yıllık arkadaşı, şimdi oğlu ile en ufak huzursuzluk olsa bile, ben buldum demiyor, gerekirse boşan diyor, kimseye güvenme, dobradır şudur budur.

Havaların soğumasıyla ısınmasıyla alakalı bir meslek değil.
İlişkilerin meslekle alakası yok karşıdaki çok paragöz vs bilemem de psikolojik insan davranışı ben bir konuda daha yazmıştım arkadaşımın çok güzel bir mesleği oldu iyide biri öyle her gördüğü ile olmaz biriyle tanıştı evinde kaldı ben dedim ona yapma diye dinlemedi işim çok iyi bana iyi davranıyor sesi ama kendini basite aldırdı sonra çocuk sabahın 4 ünde lavabo ya kalktın diye evinden kovmuş demem şu ilişkilerde biraz ağırdan alınmalı karşıdaki seni hafife almamalı annenin araması tamamen kızların eksiği var yamamaya çalışıyorlar şeklinde görünür birde başka taliplerin olunca sağdan soldan bak biri bu kıza resim gösterdi ana kız çok koştular peşinden olur .
Olursa iyi olur olmazsa evinize gelirse sormayın bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…