Görevlendirme istemeli miyim ?

Yerinizde olsam bir yere gitmem orası babasının çiftliği değil onun.Bırakın o rahatsız olsun siz neden düzeninizi bozacaksınız paşanın keyfi için.Hiç muhattap olmayın yokmuş gibi davranın sorunlarınızı müdür ile çözün .Evraklarınızı götürüp teslim etmek dışında bir diyaloğunuz olmasın.Pahalı mahalı anlatmayın mesela.Yardım etmem diyorsa tamam deyin geçin kendiniz ölçün.Öğretmenim ben de ilk yılımda benzer seylere maruz kaldım ama nedeni vardı.Adam askıntılık ediyordu papuç bırakmıyordum tüm neden buydu.Hiç söylemediğim şeyleri müdüre sizin hakkınızda böyle böyle diyor diye anlatmış benzerini bile söylemedim kaldı ki.Bunun da vardır bir nedeni çoğu zaman sendikal siyasal uzaklık neden oluyor artık okullarda bu iklime.

Zamanla pişiyor insan bu mücadele sizi çok güçlü kılacak vakti geldiğinde.Başarılı sorunsuz bir eğitim-öğretim yılınız olsun.

Sözleşmeli
sözleşmelisiniz sanırım. Bence çok muhattap olmayın onunla, diğer hocalarla sorununuz yokmuş. Sendikanız varsa bu konularda çok yardımcı oluyorlar, arayıp durumu anlatın fikir alın. Yardımcı olurlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…