Gönül bu, yaşa bakar mı, bakar mı arkadaşlar?

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
45
sevdiğiniz erkek sizce yaşı sizden küçük olabilirmi yada kaç yaş küçük olabilir yada bu aşk olurmu aşk olursa sağlam bir bağ olurmu durum karışık olunca soruda karışık oldu kafamçokkarıştıanladığınız şekilde içinizden geldiği gibi yazın lütfen her yoruma açığımfisfisfis

erkeğin küçüklüğünün çok önemli olmadığını düşünüyorum.ama belli bi yaşa kadar.benim annem babamdan 3 yaş büyük mesela.2-3 yaş neyse de çok da aşmamak lazım.iki taraf için de aynı diye düşünüyorum.a.s.

KİŞİLere bağlı bir durum,manteliteleri ile alakalı ...
iyi ve kötü örnekleri de mevcut...

farkmaz.................önemli olan anlaşmak, sevmek, saygı duymak ama şunu da unutmamak gerek, erkekler geç olgunlaşır, yanında bir bebekle dolaşıp onu büyütmeyi gözün alıyorsa neden olmasın, bu hepimiz için geçerli

aşk bu kıme ne zaman nasıl yakalanacagınız bellı olmaz...
yasının belkı 10 15 den fazla olması ılerkı yıllar ıcın sorun olabılır..
belkı bayanın yasının buyuk olması erkegı gelecekte baskasına gonlu kayarmı bılınmez ..
dogumdu sıkıntıydı derken kadın bıraz daha cabuk yıpranıyor..
erkek daha genc bırıne gıdermı???
galıba erkegın buyuk olması hemde toplum tarafından benımsenıyor...
hemde genc bırıyle bırlıkte olmak heyacan verıyor olsa gerek...

ama sevgı herseyın ustesınden gelır sanırım...bence sevgının ve aşkın oldugu her yerde ne yaş problemdır ne boy ne pos ne meslek nede gelecek sevgı cıkarsız ve beklentısız olmalı...

kım olursa olsun ınsan olsun ve sevgı sonsuz yasansın...

cok fazla yaş farkıda olmamalı bence ucurumlar yani anlaşması zor olur kanımca

bu geç olgunlaşma acaba her erkek için geçerlimidir seda sayan onur şanla evlendikten sonra kadın olduğumu hissetttmi derken yada pınar altuğ çocuğumun babası yağmur olacağı için gurur duyorum derken yaşı küçük olsada gerçek sevgiyi kendilerinden küçük yaştaki erkeklerde buldukları huzur ve saadeti özetlemişm olmuyorlarmı bunlar yanlış örneklermi olamazmı olabilirmi ne dersiniz

çoğu erkek geç olgunlaşır,,ama bazı erkeklerde kaç yaşında olsa da olgundur.. yaştan çok kişiliğe ve aradaki bağa bakmak lazım bence..:1closedeyes:

ılk yaptıgım yorumumdada dedıgım gıbı...genc bırıyle olmak heyecan verıyor olabılır gıden genclıgı yenıden hatırlatıyor olabılır...
ama sanatcıların evlılıgıylede normaller arasında fark oluyor onlar alkıslanırken...
tepelere cıkarılırken...sıradan ınsanların kadının eşinden 10 yas buyuk olması yadırganıyor..
oysa sevgı var..kım karısır...bence yas cok olmadıgı surece evlılıkte olur bebekte...ask bu ask

ille de erkeğin kadından büyük olması gerek diye yazılı çizili bi kural yok elbet
ama genel teamül bu olunca.dışını çıkmak acabaları da beraberinde getiriyor
herşeyi bi tarafa bırakıyorum ben kendi adıma
ve tek bişeye takılıyorum
kadının yaratılışına
biz takıntılı cinsiz.herşeye taktığımız gibi durumuda takarız
ha ben ondan daha büyüğüm diye öyle söyledi
ha aramızdaki yaş farkından dolayı böyle davrandı
acaba daha genç olsaydım daha mı iyi olurdu
5 yıl sonra nolacak ya beni artık beğenmezse
eyvah saçlarım ondan daha erken beyazladı.
gözlerimin etrafında da onunkinden daha fazla kırışık var
nasıl da bakıyor daha gençlere
bu liste uzar gider ve bitmez kadının takıntısı
içi içini yer
kimse değil kadın kendi kendine yapar kötülüğü
ve yine kendi kendini pişman ettirir
tabii bu arada adamda alır payını

ne kadarda güzel özetlemişsin durumu yaşadığımız güzel anların tadını çıkarmayı bilmiyoruz biz kadın milleti herşeyi zehir ediyoruz kendimize o anı mahvediyoruz böyle ayrıntılarla ama elimizde değil işte yapmızda var malesef

Canım her satırına katılıyorum .Gerçekten biz kadınların duyguları ancak bu kadar güzel ifade edilebilirdi .İnsan ne kadar genç görünse de bir süre sonra muhakkak takıntı haline gelir:))

işte demek istediğim de bu.yapımız böyle
ben bunları aştım hiç bi kompleksim yok
diyen bi kadın benim için kadın değildir
çünkü böyleyiz biz bunun inkarı,kandırmacası olmaz
seninde dediğin gibi biz anı yaşamayı çok fazla beceremeyiz
ya bi an öncesinde ya da bi an sonrasındayızdır zamanın

Benden küçük olmasının bir önemi olmazdı,çünkü o beni ,ben onu beğenirken nüfüs cüzdanlarımıza bakmayacaktık.Yalnız kayınvalideden durumu saklamak gerekirdi.Mazallah eline koz geçmesin.:roflol:

bence kücük olmamali cünkü kadinlar zaten beyin gelisimi olarak asil yaslarindan ileride.. hatta bence kadin erkekten en az 2 yas kücük olmali.. ama gönül bu.. her an her sey olabilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…