Gönlüm Hep Seni Arıyor Neredesin Sen?

Birde canımcım karakelemim iyidir o benden onu çizmemi istemişti eğer muhabbet güzel ilerlerse sence cizdiğim kadarını ona atmalı mıyım bak seni çiziyorum diyerekten
Evet güzel bi detay olur bak çocuk onu çizmeni istemiş zaten bunu değerlendirmiş olursun beklemediği bi zamanda da güzel bi süpriz olur, bana da bi karakalem borcun olur artıkın tatlıya bağlarsak eheh

Evet güzel bi detay olur bak çocuk onu çizmeni istemiş zaten bunu değerlendirmiş olursun beklemediği bi zamanda da güzel bi süpriz olur, bana da bi karakalem borcun olur artıkın tatlıya bağlarsak eheh
Tabi ki canım benim seve seve :)
Az bisey çizdim ona göndereyim mi yani bak seni çiziyorum diye

Cıks olmaz bu adamdan zatende olmamis,
Senden etkilenmiyor belli etkilenseydi 4 gun boyunca seni tavlamaya calisir gorusmek ister senle vakit gecirmek icin didinirdi.
Bosver gitsin önündeki maclara bak :)

Cıks olmaz bu adamdan zatende olmamis,
Senden etkilenmiyor belli etkilenseydi 4 gun boyunca seni tavlamaya calisir gorusmek ister senle vakit gecirmek icin didinirdi.
Bosver gitsin önündeki maclara bak :)
ya kafam çorba oldu sayenizde yorum yapanların yarısı olumsuz yarısı olumlu düşünüyor

ya kafam çorba oldu sayenizde yorum yapanların yarısı olumsuz yarısı olumlu düşünüyor
Kuzum benim, bu duruma neyin olumlusu yapabilir ki evet mesaj atar gecersin. Yine sen yazdin diye konusulur.
Ama etkilenen insan bu zamana kadar seni tavlamaya calisirdi. Tamam geri cekmis diyelim hadi. Ama sen mantikli aciklama yapmissin ona ragmen senin ustune dusmemesi, kiz gibi nazlanmasi bir erkege yakismaz. Erkek dedigin etkilenen insanı allem.eder kullem.eder tavlamaya calisir.

Dur dur şimdi değil önce bi konuşun bakalım nabız al biraz seni de bi gazliyip bi frenlemek lazım delikız edicem tabi teselli inş gerek kalmaz ama
Canımcım şimdi mesaj attı bişey yazmamış iki tane anlık foto göndermiş kendisinin ne yapim şimdi ben :))

Vaaay ya ne güzel çizdin öyle sen yazmış ne cevap yazayımm
Gerisi sen de tatlım kafana göre içinden geldiği gibi muhabbet et, sen adımı attım artık ona iş düşüyo biraz da o ilişkiyi artık netleştirmeye götürcek yada götürmicek, sen normal muhabbet et sıcak bi şekilde

tamam tatlımm dediğin gibi yapıcam da bi cevap söyle yahuu ne desem ki acabaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…