Gonal F ile büyümeyen yumurta sorunu 🧐 Yardım kızlarr

Ay ayy ay hadi inşallah maşallah tutacak bu defa tamamdır no stres yes iyi beslenme dinlenme
Ay amiiinnn çok çok amiiinnn bu defa oldu yaa gelecek bebegimiz. Kosarak gelcem yazmaya
Simdi avakado siparisi vercem hemen basliyorum sabah yumurtami falan yiyip gittim aşılamama. Bu defa daha hazirlikliydim. Allahın izniyle pozitifi de aldığım bir ay olacak

Bak oldu bile bol yeşilliğini de unutma kuzu kulağı roka falanda ye kahvaltıda hakkında en güzeli en hayırlısı olsun hadi bakalım

Bak oldu bile bol yeşilliğini de unutma kuzu kulağı roka falanda ye kahvaltıda hakkında en güzeli en hayırlısı olsun hadi bakalım
İnşallah canim benim çok teşekkür ederim. Dualarimiz dileklerimiz karşılıklı ❤ insallah pozitifi duyariz da mutluluk gözyaşlarımiz olur..
Tamam canim elimden geleni yemeye caliscam artik. Zaten anca beslenmeye dikkat etmekten kilo artisi oluyor bu tedavilerde. Kontrole gittigimde herkes ayni dertten muzdarip.

Ay yok benimde yemekten değilde afedersin bu iğneler kabız etti bir de yumurtalık uyardığı için işte alt karında bi şişlik var benim de aslında komple şiş hissediyorum normalde zayıf bi insanım hele ki karnım hiç yoktur ama tuhaf oldum

Ayni iste herkes şiştik hep beraber ignelerle. Bide bu catlatma ignesinden sonra istah artiyor. O da var. Baya zincirleme bir kilo artışı oluyor dogal olarak. Valla napalim elimizde degil sonuçta

Ayni iste herkes şiştik hep beraber ignelerle. Bide bu catlatma ignesinden sonra istah artiyor. O da var. Baya zincirleme bir kilo artışı oluyor dogal olarak. Valla napalim elimizde degil sonuçta
Kg verilir forum tutulur yeter ki bebişlerimize kavuşalım demi

Kg verilir forum tutulur yeter ki bebişlerimize kavuşalım demi
Aynen öyle çiçeğim öncelik bebislerimiz. Zaten onlar dogunca yurume dönemlerinde peslerinden kosarken veririz kilomuzu. Yeter ki cabucak gelsin bebiskolarimiz

Sende gelismelerden haberdar et beni olur mu. Yarin bir gebelik testi yapayim diyorum bende. Cift cizgiyi göreyim hayatima bir cekeyim pozitifi
Şimdiden diyim o zaman negatif canım sadece regl belirtilerim var anlıyorum yok bir şey
Hahahaaa mantıklı yap yap koy kenar enerji yayılsın ortama

Şimdiden diyim o zaman negatif canım sadece regl belirtilerim var anlıyorum yok bir şey
Hahahaaa mantıklı yap yap koy kenar enerji yayılsın ortama
Yaa deme öyle dur daha regl olmadin kiii olana kadar umut var. Ben gecen ay 5 gün gecikmistim ya nasil heveslenmistim bide. Ama negatif oldu sonra.. napalim nasip.
Yapcam vallahi yarin

Hadi yaaa olmazsin diyordum. Keske olmasaydiiiiinnn. Ama olsun yeni ay yeni umut. Devam edecek misin ?
Benimde bol agrili geciyor canim
Ağrı iyidir güzeldir :) yorma kendini inşallah tutacak
Hiç bilmiyorum canım daha bugün 1.gün dün belirti vardı. Ben öğretmenim okullar açılıyor ara mı versem diyorum yoksa son bi çatlatma daha mı olsam diğer ay tempomuz artar çünkü diğer ay mı dinlensem bilemedim

Canim bence devam et bu ay o zaman. Hic ara verme. Okul acilana kadar epey yarilarsin belki catlatmani vurdurursyn bile. Sen aşılama yaptirmiyorsun sanırım dimi ? Okul acilinca ara verirsin.
Olabildigince dinlenmeye çalışıyorum canim ben valla. Zaten regl donemi olan o degisik kasık agrisi var sürekli.

Yok canım klomen femare falan bile kullanmadım eşimde benimde değerlerimiz normal gelişen yumurtalarda var o yüzden 2 defa çatlatma iğnesi vuruldu bu ay muallaktayız işte
İyi iyi inşallah senden güzel haberler alalım inşallah inşallah inşallah

Iyi canim maşallah insallah bu ay olur o zaman seninde. Bu isler nasip zaman işi. Zamani grlince bize de nasip olacak inaniyorum buna aslinda 1 yıldır korunmasiz iliskiye ragmen gebelik olmadiysa aşılamaya geciliyor. Sizin 1 yılınız dolmus muydu. En azindan deneyebilirdin aslinda ama tabiki tercih senin
Ay amin canim yaa. O kadar cok istiyorum ki pozitif olsun.. ilaclardan sinirlerim altüst oldu.. hic bir seye tahammülüm yok. Cok garip ama.
Tek bekledigim bu ay pozitif olacak onu görmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…