Gonal F ile büyümeyen yumurta sorunu 🧐 Yardım kızlarr

Amin senden de tabii rabbim evladın da hayırlısını versin. Hadi bakalım bugün sonuçlarınla sevindir bizi

Haklisin canim aynen bende sen gibiyim. Bir kere bu yola girince para bir sekilde gidecek bilerek giriyoruz. Allah kolaylikla nasip etsin aratmasin bizlere de baska diyecek biseyimiz de yok.

Amin senden de tabii rabbim evladın da hayırlısını versin. Hadi bakalım bugün sonuçlarınla sevindir bizi
Amin canim amiiin ❤ saglikla nasip etsin insallah canim şükür yumurtam büyümüş biraz. 15 olmus yarin yeniden kontrole cagirdi yarinda bakalim dedi duruma göre catlatma verecek galiba.

Amin canim amiiin ❤ saglikla nasip etsin insallah canim şükür yumurtam büyümüş biraz. 15 olmus yarin yeniden kontrole cagirdi yarinda bakalim dedi duruma göre catlatma verecek galiba.
Çok şükür yarına kadar 17-18 olur o inşallah çatlama yapılır güzel bir yol alırsın

Çok şükür yarına kadar 17-18 olur o inşallah çatlama yapılır güzel bir yol alırsın
İnşallah canim amiin vallahi biraz gerginligim gecti. Yoksa büyümedi diye kac gundur bas agrisindan duramadim geceleri bile uyuyamiyorum.. çok zor stresi gercekten ya... insalah yarin da yeterince olgunlasir da verir igneyi vurdururum.

Etmez olur muyum bende aynı yollardan geçtim, aynı sıkıntıları yaşadım sürekli dua ediyorum Allahım hiç kimseye aratmasın, isteyen hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın inşallah inşallah çabalarının karşılığını tez zamanda alırsın

Amiiin Allah razı olsun insallah bana da tüm isteyenlere de nasip olsun cok çabuk zamanda

Lily’s nasıl gidiyor çatlama oldu mu ?
Canim kusura bakma mesajini görmemişim ❤
Dün kontrole gittim 17 olmustu. Gece 11.30 da catlatma ignesi vurdur desi. Ama gitmeden önce ovülasyon testi yaptim catlama olmuştu teste göre bir önceki gün cift cizgi yumurtlama gosteriyordu oysaki.. sonra igneyi vurdurmaya gittigim doktora söyledim o da muayene etti ve 17 mm olan yumurtamin gorunmedigini catlama oldugunu söyledi.. birliktelik de önermedi pazartesine kadar perhize devam dedi. Ignemi vurup gönderdi. Geride hala yumurtalarimin da oldugunu söyledi. Bilmiyorum biraz karmasik bir ay oldu.. açıkçası ne hissetsem bilemedim.
Sonra bizde esimle düşündük ve sonuçta yumurta catlamis onlarin istedigi de yumurtanin catladigi gün aşılama yapmak degil mi diye ve perhizi bozduk degerlendirdik insallah iyi bisey yapmisizdir. Pazartesi yani yarın aşılamam olacak. İnşallah bu ay güzel haberlerle gelirim

Kusur olur mu canım güzel haberlerle gel de çok sevindim hadi bakalım heyecanlı güzel bir sürece giriyorsun hayırlısıyla. İyi yapmışsınız tabii ben olsam ben de değerlendirirdim çünkü neden olmasın aşılamadan sonra dikkat et iyice dinlen fazla yorma kendini

Ayy inşallah canim inşallah ❤ vallahi bu ay içimde bir heyecan var. Olacagi umuduna artı olarak heyecanliyim bilmiyorum insallah hayırlı haber gelir de bende somunda o mutlu sona ulaşırım insallah hepimizde ulaşırız
Vallahi canim doktor devam edin perhize dedi biz düşündük taşındık dedik neden firsati degerlendirmeyelim ki. Allah bilir tabiki ama biz olmasi gerekeni yaptik bence
Aynen canim elimden geleeni yapcam dikkat edicem. Insallah bu defa olur yaa.. iiiiinsallahh sen nasılsın senin nasil gidiyor sürecin

İnşallah artık alalım o haberi uğurlu gelir belki aşılama sonuçta yıkanmış seçilmiş spermler güzel bir yemek herkes yemek ister yumurtalıkların bunu kaçırmayacaktır beslenmene ve dinlenmene çok özen göster ve sürekli olumlu düşün aksini düşünme sakın.
Benim bişey yok canım yaa çatlama olmuştum reglimi bekliyorum bence bir şey yok. Çok belirtilere aldırış etmeyen biri olarak (çünkü adetle çok karışıyor) sadece şiddetli bel ağrısı var adet günümü bekliyorum çok da umutlanamıyorum malesef

Hahaha dogruuu güzel saglikli sperme hayır dememeli yumurtalarim güzel yaklaşım sevdim bunuu
Hep olumlu düşünüyorum canim vallahi ama iste insallah bu ay o güzel haber gelecek diye inaniyorum bekliyorum. Hepimiz tadalim o hamilelik duygusunu da annelik duygusunu da inşallah
Ne zaman canim regl günün. Dur bakalim hemen umutsuzluğu pozitif olacak sonucun sen nerden biliyorsun regl olacagini aşılama yaptirmadin sanirim sadece yumurta takibi mi ?

İnşallah canım inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip olsun
Yok ya insan hissediyor anlıyor işte. Yok aşılama, iğne felan yapılmıyor. Bizde bi sorun yok yumurtlamamda sağlıklı. Çatlamada var aslında da işte doktor az biraz fazla para alsın tedavi yaptım gözüksün diye çatlama iğnesi yaptırıyor tek faydası ovülasyon takibi işte yumurtalarımı ve mm söyleyip ilişki takvimi veriyor

Ay canim olumlu olsun da sonuclarin iiiinsallah vallahi bu sektör de ayni düğün sektörü gibiymis, düğün yaparken de her girdigin magazada fiyatlari yukseltiyorlar ya nasilsa alacak bu diye, bu da ayni, ozellerin bir çoğu nasilsa bu parayi gözden çıkarmıştır diyor heralde bizle ilgili
Olsun canim pozitif olsun da yaa. Onemli olan o napalim artik maddi kısmı bir sekilde halletmeye çalışıyoruz..
Lilys aşılamadan sonra kaç gün bekleniyor yine 14 gün falan mı ? Ne zaman alıcaz yani haberi
Canim 14 gün aynen. 14 gün sonra kan ver diyor. 9 eylüle denk geliyor o zamana belli olacak. Zaten catlatmanin etkisi gecince az cok belli oluyor sonuc biliyorsundur. Bakalm gecen asilamamda gecikmem olmasina ragmen yapmamistim test kan vermeye gitmistim bu ay nasil olurum bilemiyorum inşallah beklemesi ve sonunda alacagim haber de kolay ve güzel olur ❤ insallah senin deeee

düğün borsası gibi aynen. Duygusal boşluğumuzu fırsat biliyorlar
İnşallah inşallah olacak çok pozitif ol stres yapma

düğün borsası gibi aynen. Duygusal boşluğumuzu fırsat biliyorlar
İnşallah inşallah olacak çok pozitif ol stres yapma
Kesinlikle canim yaa neyse biz evlat sahibi olup ayrılalım bu sektörden de inşallah
Yaptirdim aşılamamı bakalim insallah pozitif sonuc alırım

Kesinlikle canim yaa neyse biz evlat sahibi olup ayrılalım bu sektörden de inşallah
Yaptirdim aşılamamı bakalim insallah pozitif sonuc alırım
Ay ayy ay hadi inşallah maşallah tutacak bu defa tamamdır no stres yes iyi beslenme dinlenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…