Göğüslerim çok büyük, ne yapabilirim?

Evli veya çocuklu musun bilmiyorum ama emzirirken daha da büyüyor o meretler. Bence en azindan bir cocugun olmadan bos yere ameliyat olma. Jillian 30 day shred yaptim bir ara 10 günde 5 cm incelmisti tavsiye ederim

Evli veya çocuklu musun bilmiyorum ama emzirirken daha da büyüyor o meretler. Bence en azindan bir cocugun olmadan bos yere ameliyat olma. Jillian 30 day shred yaptim bir ara 10 günde 5 cm incelmisti tavsiye ederim
Bekarım maalesef. Zaten şu an olmam ameliyat olacaksam da, çocuktan sonra olurum. O yüzden alternatif şeyleri sordum.

Nasıl bir şey o? Krem falan mı?

Bekarım maalesef. Zaten şu an olmam ameliyat olacaksam da, çocuktan sonra olurum. O yüzden alternatif şeyleri sordum.

Nasıl bir şey o? Krem falan mı?

Spor canım. Bir de duştan çıkmadan soğuk su tut göğsüne.

160 boya 51 kilosunuz, yuzucu falan olmaniz lazim sirtinizin 95 olmasi icin, ki sirtim dar diyosunuz. Giydiginiz sutyenin sirtinizi simsiki sarmasi lazim, bolluk olmamasi gerekiyor. D kup memenin buyuklugu 80 90 falan da sirt genisligi oluyor. Marks spencer varsa bulundugunuz sehirde oraya gidin. Gorevliler mezurayla bedeninizi olcup soyluyorlar.

büyük gögüste dert halam ameliyat oldu çocukla iyice büyüdü sütyen askısının geldiği yerlerde yara olurdu hafifledim diyor

Yüzücüydüm uzun zaman, omuzlarım geniş ama sırtım ince yanlış ifade ettim sanırım.

Oraya gitmemiştim daha önce penti, dagiden falan alıyorum çünkü. En iyi ihtimalle 90 buldum o mağazalarda da, doksan bile zor olmuştu maalesef.

Boyum 177
Kilom 48
Veee 105 beden dd kup memem var. Daha dogrusu morportakalin memesi yok memenin morportakali var.

Sutyen askisinin kesmesi derdini anlatamam igrenc bir durum. Kiyafet bulmakta da zorlaniyorum.

Bence marks spencera ugrayin. Ben de oraya gitmeden once 85 beden oldugumu saniyordum, ama o magazada 70 oldugum ortaya cikti. Yani diger dukkanlar bana 3 beden buyuk satmislar. Boyle cok kucuk ya da cok buyuk sirt/cup bedenleri de heryerde olmuyor ama bu bahsettigim yerde her beden var.

Bir de sirti kucuk gelen sutyenler icin sirt buyultucu satiliyor camasircilarda, sutyenin kopcasina takiyosunuz, ekstra kopca gibi dusunun, ondan kullanabilirsiniz oyle bir durumda.

Kaç ölçün?
Soruyorum cunku yanlış sütyen seçimi de etkiliyor görüntüyü.
D kup 95,bazı sütyenlerde 90 geçen gün aldığım bir sütyen 90 Dı mesela ama taşma yapıyor. Sadece küçültücü sütyenle rahat ediyorum.

Sütyen seçimini direkt kendim yapmıyorum, dediğim gibi çok görevli yardımcı oldu şimdiye kadar ama 90 altı bir sütyen olmuyor ne yazık ki.

Yok sütyen ölçüsünü sormamıştım cm olarak göğüs ölçünü sormuştum, cm olarak ölçülüp belirlendiği için.
Benim de büyük ve sütyen alırken o görevlilerin hiçbir sey bilmediğine de şahit oldum o yuzden birçoguna güvenme bile.
Emzirme konusunda tereddütüm olmasa hiç düşünmem yaptırırım ben de. İzi mizi geçtim yani.
Hele yaz günü hiç çekilmiyor büyük meme.
Kilolu olsan kilo verince kuculur denir ama zaten zayıfsın. Tek yol ameliyat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…