Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

çok teşekkür ederim sabır gerekli biraz sanırım aslında bu hali de güzel ama şiş olmasa dahada iyi olur tabi :)

umarım herşey yolundadır,gerçi edberle görüştük karşılaşmamışsınız şansa bak...doktor bugün çok yoğunmuş yine...kardeşim arkadaşını götürmüş kendisine hazirana kadar yoğunum demiş.

Yaza herkes hazır olmak istiyor,biz kadınlar illa oramızı buramızı yaptıracağız...yoksa rahat edemeyiz..birde bir kere yaptırdıysak gerisi kesin geliyor.

çok teşekkür ederim sabır gerekli biraz sanırım aslında bu hali de güzel ama şiş olmasa dahada iyi olur tabi :)

Hemen istediğimiz gibi olmuyor arkadaşım, ameliyat sonuç da kesilip biçiliyor.Şişlikler inince eminim çok beğeneceksin yeni görüntünü

Çok sevindim canım 48 saat çok önemli.Sonrada bir hafta yani 10 gün.Sarı kantron hapı gerginliği,duygusallığı,stresi alıyor.Anti depresanın doğalı diyorlar.Bende günde 2 kere kullanıyordum duygusal durum oldu günde 3 kez aldım.İyi gider inşallah.Tebriklerimizi söyle kendisine motivasyon olur.O canının istemesi değil yoksunluk hissiymiş.Nikotin krizi olsa içerdi.Sadece yoksunluk hissi.Bende hala zaman zaman olur.İlk günler fazlaydı gün geçtikçe azaldı.Darısı tüm bırakmak isteyenlere.

Yarin aksam yazarim nasil gectigini zayiflamaya nasil bir etkisi var o da merak ettigim bir konu bakalim neler olacak.

Zayıflamaya etkisini bende merak ediyordum.Anlattım sana arkadaşlarım gitti ve ilk hafta itibari ile kilo verdiler.Bir ayda 6 kg. 7.5 kg arası vermişler.Canın yemek istemiyor ve porsiyonların küçülüyormuş.Vucuduna karbonhidratlı,tatlı yada dayanamadığınız hayır diyemediğiniz yiyecekleri tanıtıyor istememesini sağlıyormuş makine.Bence süper bir buluş hele sigarada ki başarı düzeyi çok yüksek.İnanıyorum sende de işe yarayacak arkadaşım.

Bende istiyorum bendehem zayıflama hem sigara olanı kesin gideceğim.

Şiddetle tavsiye ediyorum biliyorsun.Yalnız zayıflamaya gidersen yok olursun sen ya ufak tefeksin zaten

Yok mu olurum?Aşkım... senin ameliyat sonrası gözünde sorun oldu ya...beni bulanık gördün seçemedin demek ki...ayıptır yazması at gibi hatunum..nerem ufak tefek...yinede mutlu oldumdemek ki 7 8 kg versem yetecek bana

Tek gözle yarını mı gördüm acep

Son düzenleme:

Selam arkadaşlar,

dün kontrole gittim, Ercan bey herşeyin yolunda olduğunu söyledi :)
Haftaya cmtsi dikişlerimi alacak

Önümüzdeki süreçte ani sızılar,bıçak giriyormuş gibi ağrıları yoğun yaşayacakmışım,dr.korkmamamı bunun hislenmeile ilgili olduğunu,normal bir süreç olacağını söyledi.
2 hafta sonra tempolu düz yürüyüşlere başlayabilirmişim, zaten başlasam iyi olacak kg aldı başını gitti

Hepinize sevgiler..

Ben hep yazıyorum.Uyu uyan olduda bitti maşallah Çok sevindim iyi olmana.Seni ziyarete geldiğimizde benim dikişlerim alınmıştı.Zamana bak ya, sakin sakin geçmiyor artık.Bir bakıyorsun pazartesi bir bakıyorsun hafta sonu bu hızla yıllar geçiyor tabii.Dönüp bakıyoruz ne zaman geçti bu yıllar.2000 den sonra zaman çok hızlı akıyor.

Selam canım,gözün aydın inşallah tek sıkıntı yaşamadan atlatırsın bu dönemi de...evet başla çok güzelsin ve çok gençsin..çocuk yapmadan ver kiloları

Bende yarın Ercan beye uğrayacağım...bir aksilik çıkmazsa ...bende öpüyorum seni

Tesekkur ederim ablacim:)
Hayirdir sen niye gidiyosun ercan bey e,kontrol mu?
Bu arada bu sutyeni cikarip firlatmak istiyorim ya,cunku pisik oldum hafiften, kasiniyorum da
Sutyenin lastigi tenime ve dikislerime degmesin diye gazli bez koydum,klastik kesmesin diye ama pisik oldum,dikislerim haricinde tenime pisik kremi surdum, keyifsizim...
Bazen fon makinasinin soguk uflemesini tutuyorum tenime,komik oluyor:)

Herkese Merhaba,
ben aranıza yeni katıldım. meme küçültme ameliyatıyla ilgili internette araştırma yaparken buraya rastladım ve diyebilirim ki en verimli paylaşımları burada gördüm. bütün gece sabaha kadar yorumları okudum =) anladığım kadarıyla bu ameliyat öyle sanılan kadar çok ağrılı, tehlikeli bir ameliyat değil. sadece her ameliyat sonrasında yaşanan bazı durumlar söz konusu. ben de bu ameliyatı olmak istiyorum. henüz bekarım. ama yine de olmak istiyorum çünkü ameliyat olan veya olmak isteyen herkesin problemleriyle aynı şeyleri yaşıyorum. bu konuda doktor ve hastane tavsiyesinde bulunabilirseniz çok sevinirim. ameliyat olan herkes doktorundan memnun kalmış okuduğum kadarıyla. ben istanbulda oturuyorum.
yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Selam jujuuu:)

Akşam üstü o tarafta işim var gitmişken,şu karın olayını konuşmak istiyorum..fiyat pazarlığı yapayım da eylülle kalır gibi geliyor...bakalım doktor ne diyecekHem gitmişken memelere de baktırırım var mı birşey diye.

Canım onların hepsi geçecek sıkma tatlı canını...soğuk fon iyi fikir tuttum bunu..kafana takılan birşey olursa..doktorunu hiç çekinme ara(beni..ogltkene yi...bizleride ara tabi)öptüm bay

merhaba,
aramıza hoşgeldiniz. ameliyat dediğiniz gibi ağrılı bir ameliyat değil. diğer detayları zaten doktorunuz sizle paylaşacaktır. Doktor tavsiyesi demeyelim ama, bu forumda şubat ayından beri ameliyat olan arkadaşlarım (ben dahil) hemen hemen hepsi Ataşehir Memorial'dan Ercan Karacaoğlu'na ameliyat olduk. Şimdilik kimse bir sıkıntı ile karşılaşmadı. Umarım siz de içinize yatan hekimi bulur, ve başarılı bir operasyon geçirirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…