Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Çok geçmiş olsn canım dualarımız , iyi dileklerimiz seninle... ben kendimi öyle kilitlemiştim ki sanki başkası ameliyat oluyormuş gibi gitmiştim, hastanede doktoru beklerken garip bir soğukluk gelmişti üzerime...,bitince işte buukadarmış diyceksin :)
hem de güzel memeler hayal et :)
sevgiler

Çok teşekkür ederim ozdy iyi dileklerin İcin inşallah iyi olacak...

evet herşey iyi olacak, bana hiç bir şey olmayacak diye gireceksin ameliyata :)
şimdiden cokkk geçmiş olsun, bir bakmışsın ayaklanmışsın :) sokaklardasın.. ameliyat olduğun bile untacaksın :)
coğumuz böyle olduk inan....
sevgiler...

Bak yine geldim :)
Bana özelden bugün sözünü ettiğin arkadaşın adını gönderirmisin bir bakayım profiline?
öptüm

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Bugün ogltkn dinleyerek kendime bir sütyen aldım belki ercan beye gösterir böyle olsun derim diye.Bir sütyene baktım bir kendime inanamadım.Allahın izniyle kurtulacağım bu memelerden ilk önce allaha sonra Ercan Bey e emanetim.Ona güveniyorum inşallah mutlu olacağım bir sonuç olur ve iyi bir iyileşme süreci yaşarım.
Sizlerle sanal ortamda tanışmış olmaktan son derece mutluyum desteğiniz çok önemli insa kendini çok iyi hissediyor.Çok heyecanlıyım bu gece nasıl uyurum diye kara kara düşünüyorum.
Gelmeyi düşündüğünüz için teşekkürler...Sizi görmek beni ayrıca mutlu edecek.

2 tane evladım var ilk önce onlar için iyi bir ameliyat ve iyileşme süreci için dualarınızı eksik etmeyiniz.Sevgiler

İnşallah böyle olacak cok teşekkür ederim.Benden de sevgiler...

Şimdiden sana da geçmiş olsun bende çok heyecanlıyım.İyi ameliyat ve harika sonuç,mükemmel iyileşme süreçleri olsun inşallah.Allah yardımcın olsun.Ben sen girmeden önce çıkarım muhtemelen .

Sevgiler

100 mesaja ulaşmadığım için sana özelden mesaj atamıyorum telefonuna mesaj atıyorum ameliyatım muhtemelen sabah saat 9:30 da..

Nlglb ...telefonda okeyleştik 14 30 da yanındayız.Umarım herşey iyi gidiyordur ameliyatdasın dualarımız seninle

seraycığımız çıkmış ameliyattan....az önce eşiyle görüştüm....herşey yolundaymış, ameliyatı başarılı geçmiş....yandan 900gr diye sesi geliyordu....
yüklerinden hayırlısıyla kurtuldu...çok geçmiş olsun arkadaşım...taş memeliler,( yada pampişler) kervanına hoşgeldin :)

çok güzel sıkıntısız bir iyileşme süreci diliyorum sana...çok öpüyorum.

Şimdi geldim Seray ın yanından:) Kendisi çok iyi.Oldu da bitti maaşallah diyelim.İnanamadım görünce hiç ameliyat olmamış gibiydi görüntüsü resmen cin gibiydi.Hiç ağrısı yoktu.Bir an dedim acaba olmadı mı!!! arada vazgeçme durumları da vardı ya:))

Sevgili eşi ve anneciği ile tanışma fırsatı buldum.Çok da memnun oldum.Bizim için çikolata bile almışlar afiyetle onu da yedim:)Seray cım sen de harikasın.Pampişler daha da harika ama Ben ordayken doktorumuz geldi özel sütyenini giydirdi.Şimdilik herşey yolunda.Sana güzel memelerinle beraber mutlu olacağın çok güzel günler diliyorum.Sevgiler...

arkadaşlar slm ben 6 nisanda ameliyat oldum ilk iki gün görüntüden çok memnundum ama sonra şişmeye başladı doktorumla konuştum normal olduğunu söyledi ama benim moralim bozuldu tabi biraz tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ne zaman geçer bu şişlikler?

Bu çok normal arkadaşım...moralini boşuna bozma,1 ay içinde iniyor bende ilk yazılarımda bunlar büyük diye yazıyordum...ama şimdi hem boyut hem şekilde hiç sorunum yok.Ödem kişiden kişiye değişiyor tabi bende 2 ay sürdü tam geçmesi panik yapma...tekrar geçmiş olsun.

Sevgili Seray,

bak, oldu bitti maşallah:) iyileşme sürecinde sorun yaşayacağını sanmıyorum canım..içini ferah tut..

Burdan hareketle kendi durumum hakkında da tüm arkadaşlara bilgi vereyim;

Bugün 8.günüm.dr.um 4.gün duş alabileceğimi söylemişti ama ben korkup duşa girmemiştim taa ki dün akşama kadar..dayanamadım duşa girdim,oh be dünya varmış kızlar..nasıl rahatladım anlatamam:) dikişlerin üzerindeki bantlar su geçirmiyor ,yine de saç kurutma makinası ile bu bölgeyi kuruttum.

Ameliyattan sonra 8 gün boyunca beni rahatsız edecek kadar ağrı, sızı ,akıntı vs yaşamadım sadece ameliyatın verdiği bitkinlik ve kollarımda hareket kısıtlaması vardı, hareketlerime zaten bir süre daha dikkat etmem gerekiyor..

Her iki memede biraz yumuşama var,hissediyorum.. ama sol göğsüm biraz daha şiş görünüyor,ödem sanıyorumki, bugün dr.a kontrole gideceğim,bunu da soracağım.

Dikişlerim ise haftaya cmtsi alınacak

Hepinize sevgilerimi gönderiyorum..

Kızlar bir düzeltme yapmak istiyorum,ifadem bozuk olmuş.
beni rahatsız edecek kadar ağrı,sızı yaşamadım (ameliyattan sonra birkaç saat hariç) akıntı ise hiç olmadı..

Öpüldünüz..

Kızlar bir düzeltme yapmak istiyorum,ifadem bozuk olmuş.
beni rahatsız edecek kadar ağrı,sızı yaşamadım (ameliyattan sonra birkaç saat hariç) akıntı ise hiç olmadı..

Öpüldünüz..

Amanda aman, banyonu yaptıysan tamam artık...dün telde korkuyorum dedin ama dayanamadın,çok iyi yapmışsın banyo acayip rahatlatıyor.Bantların üzerinde olması dikişlerin büyük keyif.İyi olmana çok sevindimgüle güle kullan pampişleriniöptüm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…