Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam jujuuu:)

Akşam üstü o tarafta işim var gitmişken,şu karın olayını konuşmak istiyorum..fiyat pazarlığı yapayım da eylülle kalır gibi geliyor...bakalım doktor ne diyecek:KK34:Hem gitmişken memelere de baktırırım var mı birşey diye.

Canım onların hepsi geçecek sıkma tatlı canını...soğuk fon iyi fikir tuttum bunu..kafana takılan birşey olursa..doktorunu hiç çekinme ara(beni..ogltkene yi...bizleride ara tabi)öptüm bay

dün ay dün gece dayanamadım sütyensiz yattım,sabah uyandığımda o kadar rahatlamıştımki...hata mı yaptım bilmiyorum ama iyi geldi...:44:

dün ay dün gece dayanamadım sütyensiz yattım,sabah uyandığımda o kadar rahatlamıştımki...hata mı yaptım bilmiyorum ama iyi geldi...:44:

Çok iyi yapmışsın:KK3:yazık biraz hava alsınlar o kadar eziyet çekti onlarda...keşke yakında olsaydım yeni pampişleri görürdüm :KK52:

Arkadaşlar,

Meme küçültme ve protez takma ameliyatı olmayı düşünüyorum...Fethi Orak veya Teoman Demir'e ameliyat olan var mı?Olan arkadaşlar varsa izler ne zaman geçiyor ve iş hayatına dönme süresi nedir?

Merhaba meme küçültme ve protez demişsiniz...doktor kontrolün den sonramı belli oldu bu(protez)yeterli doku mu yok?Benim küçültme oldu ama dokum vardı o yüzden gerek kalmadı...bazı arkadaşlarıma minik konuldu,protez değişiyor doktor yönlendirme yapıyor zaten.

Neyse gelelim sorulara, ben araştırma evresinde...Teoman beyle görüştüm(yakışıklı iyi fizikli genç ve eğitimi oldukça iyi bir doktor)çalıştığı hastanelerde iyi hastaneler...ben görüşme için ücret ödemiştim,ameliyata karar verirsem verdiğim ücretin ameliyat parasından düşmemesi ve pazarlık yapmaması ve en önemlisi T şeklinde kesiyi bana uygun görmesi yüzünden vazgeçmiştim.Diğer doktorla görüşmedim ve bilmiyorum.

İzler kişiden kişiye ve doktorunda tekniği ve kullandığı malzemeyle bağlantılı olarak değişiyor.Kendi adıma cevaplarsam ilk aydan itibaren silikleşti ve 6 ay olacak sadece meme başı etrafı çok hafif pembe...umarım yardımcı olmuşumdur.İçinize sinen ve sizin için doğru olan doktoru bulursunuz.

Son düzenleme:
Çok iyi yapmışsın:KK3:yazık biraz hava alsınlar o kadar eziyet çekti onlarda...keşke yakında olsaydım yeni pampişleri görürdüm :KK52:

ablacım illaki buluşuruz, bir yemek yeriz diye düşünüyordum, buluşmicak mıyız yahu?:44:

bir iyileşiyim de..yarın işe dönüyorum buarada...

ercan bey ile görüşebildin mi?

ablacım illaki buluşuruz, bir yemek yeriz diye düşünüyordum, buluşmicak mıyız yahu?:44:

bir iyileşiyim de..yarın işe dönüyorum buarada...

ercan bey ile görüşebildin mi?

Canım ya sen izin alamazsın diye söylemedim...perşembe günü,serap,edber,bentoprak ben ,yemek yemek için toplanacağız.Sen, ben, ogltkne 23 nisanda gelmeyi düşünüyor o zamanda 3 müz toplanırız tamam canım...

Gittim canım sorun yoktu zaten...karın için konuştum...eylül gibi mayısın ilk haftası yok abd de...sıcaklarda istemiyorum bakalım hayırlısı

Canım ya sen izin alamazsın diye söylemedim...perşembe günü,serap,edber,bentoprak ben ,yemek yemek için toplanacağız.Sen, ben, ogltkne 23 nisanda gelmeyi düşünüyor o zamanda 3 müz toplanırız tamam canım...

Gittim canım sorun yoktu zaten...karın için konuştum...eylül gibi mayısın ilk haftası yok abd de...sıcaklarda istemiyorum bakalım hayırlısı

Canım Ercan Bey ile görüşmen de ne fiyat verdi sakıncası yoksa bana özelden yazsan :KK66:

Herkese Merhaba,
ben aranıza yeni katıldım. meme küçültme ameliyatıyla ilgili internette araştırma yaparken buraya rastladım ve diyebilirim ki en verimli paylaşımları burada gördüm. bütün gece sabaha kadar yorumları okudum =) anladığım kadarıyla bu ameliyat öyle sanılan kadar çok ağrılı, tehlikeli bir ameliyat değil. sadece her ameliyat sonrasında yaşanan bazı durumlar söz konusu. ben de bu ameliyatı olmak istiyorum. henüz bekarım. ama yine de olmak istiyorum çünkü ameliyat olan veya olmak isteyen herkesin problemleriyle aynı şeyleri yaşıyorum. bu konuda doktor ve hastane tavsiyesinde bulunabilirseniz çok sevinirim. ameliyat olan herkes doktorundan memnun kalmış okuduğum kadarıyla. ben istanbulda oturuyorum.
yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba ,öncelikle aramıza hoşgeldiniz. BU forum sayesinde,insanların ne kadar yardım sever olduğunu bir kez daha görmüş oldum, birbirini hiç tanımadan iyi niyetle paylaşım yapan ve yol gösteren çok kişi var.
Meme küçültme ameliyatı, inanın zor bir ameliyat değil.Gönlünüzce bir doktor bulursunuz ve sonucundan çok memnun olursunuz inşallah...bende Ercan beye ameliyat oldum,karın germe ve meme küçültme,sonuçlarımdan çok memnunum:nazar:Darısı tüm ameliyat olmak isteyen arkadaşların başına.

Çok yemeyelim bizler,daha yeni karnımızı kestirdik,kilo almak istemiyorum:KK50:Herkese iyi geceler.

Bugün ameliyat olalı 4.gun.dün drenlerim çıktı.artık daha rahatım diyebilirim.ameliyat hepinizin dediği gibi agrili bir ameliyat değil bir arkadasim demişti sezeryandan daha kolay diye aynen öyle.bence tek sorun kolları rahat kullanamamak .bakıldığında iyiyim diyebilirim.ameliyat olmak isteyen arkadaslar korkmasinlar.bu ameliyatla ilgili narkozdan uyanma ,ağrı kisiden kisiye değişen bir durum .Allah iyi bir iyileşme süreci diliyorum .
Sevgiler

Arkadaşlar,

Meme küçültme ve protez takma ameliyatı olmayı düşünüyorum...Fethi Orak veya Teoman Demir'e ameliyat olan var mı?Olan arkadaşlar varsa izler ne zaman geçiyor ve iş hayatına dönme süresi nedir?

Benim işyerinden yaklaşık 1 yıl önce iki arkadaşım f.orak'a meme küçültme aml. oldu.bir arkadaşınkini gördüm ama alt dikişleri biraz geniş iyileşmiş diğer arkadaşın daha güzel olduğunu söyledi ama onu göremedim işten ayrıldı.Ancak geçen sene arkadaşım 6.500 Euro ya oldu yani 14.000 tl şimdidie aynı fiyatı veriyormuş zannediyorum. O yüzden ben görüşmeye bile gitmedim.

merhaba,
aramıza hoşgeldiniz. ameliyat dediğiniz gibi ağrılı bir ameliyat değil. diğer detayları zaten doktorunuz sizle paylaşacaktır. Doktor tavsiyesi demeyelim ama, bu forumda şubat ayından beri ameliyat olan arkadaşlarım (ben dahil) hemen hemen hepsi Ataşehir Memorial'dan Ercan Karacaoğlu'na ameliyat olduk. Şimdilik kimse bir sıkıntı ile karşılaşmadı. Umarım siz de içinize yatan hekimi bulur, ve başarılı bir operasyon geçirirsiniz.

cevap için teşekkür ederim. ben de biraz araştırdım ercan beyi internette ona da muayene olmaya karar verdim. ancak hangi numarasından randevu alabileceğimi bilmiyorum. yardımcı olabilirmisiniz? birde ameliyat ücreti ne kadardır ercan beyin? aslında özelden msj atıcaktım ama sanırım 100 tane msjım olmadan özele izin verilmiyor. siz özelden cevap verebilirmisiniz?

Bugün ameliyat olalı 4.gun.dün drenlerim çıktı.artık daha rahatım diyebilirim.ameliyat hepinizin dediği gibi agrili bir ameliyat değil bir arkadasim demişti sezeryandan daha kolay diye aynen öyle.bence tek sorun kolları rahat kullanamamak .bakıldığında iyiyim diyebilirim.ameliyat olmak isteyen arkadaslar korkmasinlar.bu ameliyatla ilgili narkozdan uyanma ,ağrı kisiden kisiye değişen bir durum .Allah iyi bir iyileşme süreci diliyorum .
Sevgiler

geçmiş olsun arkadaşım. çok geçmiş olsun zor olan kısmı atlattın inşallah iyileşme sürecinde böyle sorunsuz geçicek,sizi böyle görünce biraz korkum hafifliyor. inşallah beni,m ameliyatımda iyi geçer bende burdan ,iyi haberlerimi yazarım. tekrar çok geçmiş olsun.

İyiyim canım drenlerimi çıkarırken bir ahh dediğimi hatırlıyorum .memelerimi gördüm Guzel olmuş iyileşme süreci sorunsuz olsun onun İcin dua ediyorum.seni opuyorum

Drenler,çıkınca saniyelik bir ağrı oluyor canım,memelerine maşallah:nazar:inan farklı bir sonuç beklemiyordum...kanıtladı memede çok iyi olduğunu...sen toparlanırsın hemen tez canlısın öpüyorum

X