Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

İyi düşün arkadaşım... 13 nisanda yeni memelere kavuşacaksın inşallah.

Hayırlısı olsun Seray14.Çok mutlu ve memnun olacaksın eminim:) Bak ben Ercan bey e ameliyat olalı 4.5 ay oldu.Her sabah uyandığımda şükrederek uyanıyorum.Bazen rüyamı görüyorum diyorum.Nerdeyse bu topik de bile 6-7 kişi olduk aynı doktora operasyon olanlar .En kıdemli benim sanıyorum:) Şimdilik herkes sonuçlardan memnun.Bugün edbeer ile konuştum sesi nasıl cıvıl cıvıldı anlatamam.O kadar mutluydu ki...bentoprak desen o da her fırsatta memnuniyetini dile getirenlerden ki onların ameliyatları daha çok yeni.Sevgili Serap,ogltkn,jelesec ve ben de mutluluklarımızı her daim paylaşıyoruz.Sen de bu kervana hayırlısı ile katılırsın inşallah.Şimdiden hayırlısı olsun.

İyi düşün arkadaşım... 13 nisanda yeni memelere kavuşacaksın inşallah.

Evet cnm düşündüm ve kararımı verdim dün konuştuğumuz teknik meselesi ile ilgili Ercan beye mail yazdım anladığım gibi küçük j diye birsey yok göğsün altında da dikiş olacak dedi bende Ercan beye birsey demedim ameliyat gunü konusucam ama dikişin olabilecek riskleri almak yerine ogltkn gibi yapmaya karar verdim göğüs altı dikişi istemiyorum ...böylece daha da rahatlamış oldum. Sevgiler iyi ki varsınız öpüyorum ....

çok güzel açıklamışsın arkadaşım....kasımın 11 iydi benim ameliyatımın tarihi,Allaha şükür herkes memnun olmasalardı yanmıştım....sen zaten süper olmuşsun bu kadar olur... bikinileri alıp durma bizlerede kalsın

Son düzenleme:

Hayırlısı olsun Seray14.Çok mutlu ve memnun olacaksın eminim:) Bak ben Ercan bey e ameliyat olalı 4.5 ay oldu.Her sabah uyandığımda şükrederek uyanıyorum.Bazen rüyamı görüyorum diyorum.Nerdeyse bu topik de bile 6-7 kişi olduk aynı doktora operasyon olanlar .En kıdemli benim sanıyorum:) Şimdilik herkes sonuçlardan memnun.Bugün edbeer ile konuştum sesi nasıl cıvıl cıvıldı anlatamam.O kadar mutluydu ki...bentoprak desen o da her fırsatta memnuniyetini dile getirenlerden ki onların ameliyatları daha çok yeni.Sevgili Serap,ogltkn,jelesec ve ben de mutluluklarımızı her daim paylaşıyoruz.Sen de bu kervana hayırlısı ile katılırsın inşallah.Şimdiden hayırlısı olsun.

yaptır vallahi.... bana da deseydi ben kesin tamam derdim bayıldım onun memelere

AAAA 5.5 ay olmuşş:))) 17 EKİM 2011... Hayatımın kendim için verdiğim en güzel günü.

AAAA 5.5 ay olmuşş:))) 17 EKİM 2011... Hayatımın kendim için verdiğim en güzel günü.

Bak bak tarihim benim....11/11/2011.....tarihim bile özelvallahi benim içinde öyle canım.Sırada karın,burun ,biraz daha lipo var dermişimaman şaka karın yeter

Bak bak tarihim benim....11/11/2011.....tarihim bile özelvallahi benim içinde öyle canım.Sırada karın,burun ,biraz daha lipo var dermişimaman şaka karın yeter

senin tarihin de şiir gibi arkadaş:)) Ama benim için de çok özel bir gündü.d.günümün(16 Ekim) ertesi günü yepyeni bir Nil ile hayatıma devam etmek benim için çok güzeldi.

senin tarihin de şiir gibi arkadaş:)) Ama benim için de çok özel bir gündü.d.günümün(16 Ekim) ertesi günü yepyeni bir Nil ile hayatıma devam etmek benim için çok güzeldi.

Süpermiş doğum gününde olması yepyeni nilbayıldım resimlerine ...

Âmin inşallah bu ameliyat sonrası mutlu olursa ki öyle olacağına inanıyorum çünkü Ercan bey sizin memnuniyetleriniz ve kendisinin halinden anladığım kadarıyla son derece kendine özgüveni fazlaca olan bir doktor...onu bulmak benim İcin tamamen şans oldu normalde ben son derece hassasim doktor konusunda ismini yeni duydum sonucu gördüm,memnuniyetlerinizi biliyorum ve sonuc ameliyat kararı .bu ameliyat isteyen herkes İcin iyi sonuclar getirsin kimse mutsuz olmasın...

seraycım ,çok ama çok aşırı güven....ben ilk başta nasıl yani demiştim,ezber bozan doktor....inşallah hep böyle iyi olur yaptığı ameliyat sonuçları

Selam Arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım ve benimde acil yardıma ihtiyacım var):Çünkü bu yaz desteksiz bikini giymek istiyorum:) Ankarada ameliyat olan arkadaşlar lütfen doktor ve hastane isimlerini,memnuniyet yada aksi tecrübelerini paylaşabilirmi?

Arkadaşlar bende yakında ameliyat olucam fakat arkadaşımda olmak istiyordu uzun süredir ama o 5-6 bin verebilecek durumda değil en fazla 2 bine kadar ödeyebilirim dedi.Siz biliyor musunuz 2 bine ameliyat olmuş birileri var mı bu forumda tüm ameliyatlar 4-5-6 bin mi?

Günaydın....devlet hastanesin de olup da memnun olan arkadaşlarımız vardı,istersen araştır...matra yada zerdalim ,karıştırıyor olabilirim...bunların yazılarını (geçmiş)bul oku.Başka arkadaşlarda yazarlar cevap ...hakkında hayırlısı olsun

Sen uyumuyormusun sabah şekeri (tabii küçük çocuk olunca istersen kalkma)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…