Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Cumartesı amelıyat oldum bugün carsamba maasallahım var cok ıyıyım drenlerım cuma cıkacak ondan sonra daha da ıyı olurum ben kombı amelıyat oldum karıngerme gögüsdıklestırme. tahın ettıgımın yarısından daha az zorluk cektım 3 gün sonrası ödemlerın ınmesını beklemek dınlenmek. hıc korkmaya gerek yokmus düsünen arkadaslara cesaret dıyorum memnun kalırsınız. bu zamanda böyle ıyı doktorlar böyle ımkanlar varken. amelıyat olmamak hata. keske daha önceden olsaydım dersınız.kendımı cok canlı zınde hıssedıyorum. gırebıldıgım zaman yazacagım sevgıler

Bugün Cüneyt Beyle tekrar görüştüm..resimlerimi filan çekti. Ölçü konusunda net birşey planlamadık açıkçası. Ben 80 D bazen de E Cup çamaşır kullanıyorum. Sarkma da var tabii haliyle. Ben aslında B cup istedim ama Cüneyt Bey ölçülerle kendini şartlamadığını, tecrübesiyle hangi vücuda hangi göğsün iyi olacağını artık çok net tahmin ettiğini ve kendimi ellerine bırakmamı söyledi:) Açıkçası çok espirili biri ve insanda güven uyandırıyor. Ben sadece çok küçük göğüsler istemediğimi ve bikinilere artık sığmak istediğimi söyledim:)) Fiyat konusu 6500-5000 arası sanırım. Benim izim ters T şeklinde olacak. Ameliyat sonrası yaşananları girebilirsen yazarım size de. Çok heyecanlıyım.

İçimi çok rahatlattın teşekkür ederim:)) Zaten Cüneyt Bey o kadar rahat konuşuyor ki ben kahkalarala çıkıyorum her defasında muayenehaneden. İyi olmana çok sevindim. Umarım herkes de aynı şekilde atlatır.

Arkadaşlar,
Forumda 800 küsür sayfa var ve ben ameliyattan sonra hangi marka sporcu sütyeni almam gerektiğini bulamadım o kadar sayfa içinde:) Tavsiyesi olan var mı?

Canım, senin dikişlerin alındı mı? İz giderici krem falan verdi mi doktorun?

desendesen, benim dikişlerim eriyen dikişti, dolayısıyla dikiş aldırmaya gerek kalmadı, kendi kendilerine kabuklanıp döküldüler, iz giderici krem falan vermedi henüz, belki bir aydan sonra verir bilemiyorum...

arkadaşım merhaba,
ercan bey işini naptın.eğer görüşmeye gitmedin ise beraber gideriz ben ameliyattan önce gitmeyi düşünüyordum eğer arzu edersen,bana uyan bir günde buluşalım.

arkadaşlar,
forumda 800 küsür sayfa var ve ben ameliyattan sonra hangi marka sporcu sütyeni almam gerektiğini bulamadım o kadar sayfa içinde:) tavsiyesi olan var mı?

benim hastaneden çıkarken üzerimde vardı arkadaşım(doktor kendi giydiriyor)ama bazı arkadaşlar kendileri almış okumuştum.

Arkadaşlar konu dışı mesajları kaldırdım. Lütfen farklı sorunlar için topiği tartışma ortamına getirmeyelim.

Güzel paylaşımlar dilerim..

benim hastaneden çıkarken üzerimde vardı arkadaşım(doktor kendi giydiriyor)ama bazı arkadaşlar kendileri almış okumuştum.

Evet bizim doktorumuz sütyen ve karın korsesini ameliyattan sonra gelip kendi giydiriyor.Fakat sonrası için tek sütyenle zor olduğu için sık sık kirlendiği için ben Penti nin sporcu sütyeninden almıştım.Çok da memnun kalmıştım.(Farklı markaların sporcu sütyenleri de var)

Aman arkadaşım.... Allah nazarlardan saklasın maşallahkombine ameliyat zordur derlerdi sen çok iyisin,vallahi çok haklısın,doktor iyiyse imkanda varsa olmak isteyen olsun tabitamam canım sen dinlen bebeği de kokla benim için

Aman arkadaşım.... Allah nazarlardan saklasın maşallahkombine ameliyat zordur derlerdi sen çok iyisin,vallahi çok haklısın,doktor iyiyse imkanda varsa olmak isteyen olsun tabitamam canım sen dinlen bebeği de kokla benim için

Süper fikir ,ben tek sütyen yıka kurut zor oldu....

İnşallah sonuçlarından çok mutlu olacağın bir ameliyat geçirirsin arkadaşım.Paylaşımlarını bekliyoruz şimdiden geçmiş olsun

Sevgili edber çok gecmis olsun.sizleri Ercan Bey'den ötürü tanıyorum sifayen mesajini okuyunca 13 Nisan'da amelyat olacak biri olarak bayağı bir rahatladım.umarım sonuclarından sonuna kadar memnun olursun.inşallah bende sizler gibi mutluluk mesajları yazarım Allah izin verirse...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…