Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Kızlar; yaşanan can sıkıcı durumların bir daha yaşanmamasını diliyor, hepimizi olduğumuz gibi görünmeye davet ediyorum. Özellikle de bundan sonra aramıza katılacak arkadaşlara sesleniyorum. Lütfen doğru ve gerçek paylaşımlarda bulunalım, birçok insan bu forumu okuyarak bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Doğru kararı verebilmek için destek arıyor. Birbirimize karşı saygılı olalım ya da hiç paylaşımda bulunmayalım...

Ben daha kimleri eskitecem bakalım, az kaldı geliyoruuummmmm. :KK55: öptüm canım ben de...:KK54:

Edber, nasılsın? Arada yaz durumunu, haberdar et bizi de. :KK9:

Cumartesı amelıyat oldum bugün carsamba maasallahım var cok ıyıyım drenlerım cuma cıkacak ondan sonra daha da ıyı olurum ben kombı amelıyat oldum karıngerme gögüsdıklestırme. tahın ettıgımın yarısından daha az zorluk cektım 3 gün sonrası ödemlerın ınmesını beklemek dınlenmek. hıc korkmaya gerek yokmus düsünen arkadaslara cesaret dıyorum memnun kalırsınız. bu zamanda böyle ıyı doktorlar böyle ımkanlar varken. amelıyat olmamak hata. keske daha önceden olsaydım dersınız.kendımı cok canlı zınde hıssedıyorum. gırebıldıgım zaman yazacagım sevgıler

Umarım canım sen moralin yüksek gir çok iyi bir şekilde atlatırsın ameliyatı.Ameliyattan sonra durumunu bizimle paylaşırsan çok iyi olur çünkü aynı doktora ben de ameliyat olucam.Bir de göğüslerini hangi boyuttan hangi boyuta küçültüyorsun? Ve Cüneyt Bey sana nasıl bir fiyat çıkardı?

Bugün Cüneyt Beyle tekrar görüştüm..resimlerimi filan çekti. Ölçü konusunda net birşey planlamadık açıkçası. Ben 80 D bazen de E Cup çamaşır kullanıyorum. Sarkma da var tabii haliyle. Ben aslında B cup istedim ama Cüneyt Bey ölçülerle kendini şartlamadığını, tecrübesiyle hangi vücuda hangi göğsün iyi olacağını artık çok net tahmin ettiğini ve kendimi ellerine bırakmamı söyledi:) Açıkçası çok espirili biri ve insanda güven uyandırıyor. Ben sadece çok küçük göğüsler istemediğimi ve bikinilere artık sığmak istediğimi söyledim:)) Fiyat konusu 6500-5000 arası sanırım. Benim izim ters T şeklinde olacak. Ameliyat sonrası yaşananları girebilirsen yazarım size de. Çok heyecanlıyım.

merhaba aybende,

ben de 19 martta cüneyt beye ameliyat oldum benim iki göğsümde de şu anda hissizlik anlamında bir problem yok. zaten birininki hemen gelmişti, diğeri ona göre biraz gecikti ama o da geldi. ben senin de bir sorun yaşayacağını sanmıyorum. çünkü ben ameliyattan önce cüneyt beye bu durumu sormuştum, kendisi çok dikkatli olduğunu, meme ucunun altındaki dokuya dokunmadan onu olduğu gibi yukarıya taşıdığını ve bugüne kadar hiçbir hastasında meme başının ölümü, enfeksiyon, dikişlerin içinde kan birikmesi gibi bir durumla karşılaşmadığını söylemişti. hakikaten bende de öyle oldu, ben ameliyat sonrasında en ufak bir sorunla karşılaşmadım, eminim sen de çok başarılı bir ameliyat geçireceksin.

şimdiden çok geçmiş olsun...

İçimi çok rahatlattın teşekkür ederim:)) Zaten Cüneyt Bey o kadar rahat konuşuyor ki ben kahkalarala çıkıyorum her defasında muayenehaneden. İyi olmana çok sevindim. Umarım herkes de aynı şekilde atlatır.

Umarım sonuçlarından memnun olacağın bir ameliyat geçirirsin. Biraz bilgi verir misin? Doktorunla ilgili, hangi yöntem uygulanıcak lolipop mu ters t mi? Ben İzmir'deyim. özelden yaz istersen görüşürüz, ameliyattan sonra.

Benimki ters T şeklinde olacak. Prof. Dr. Cüneyt Özek yapıcak ameliyatı. Ben güveniyorum kendisine. Sonuçta Prof olana kadar yüzlerce ameliyat gerçekleştiriyorlar.Benim doktorumun üzerinde en çok durduğu konu sigara. Ben bırakalı 16 ay oldu. Hayatımda yaptığım en güzel hareketti bence:))

Arkadaşlar,
Forumda 800 küsür sayfa var ve ben ameliyattan sonra hangi marka sporcu sütyeni almam gerektiğini bulamadım o kadar sayfa içinde:) Tavsiyesi olan var mı?

Canım, senin dikişlerin alındı mı? İz giderici krem falan verdi mi doktorun?

desendesen, benim dikişlerim eriyen dikişti, dolayısıyla dikiş aldırmaya gerek kalmadı, kendi kendilerine kabuklanıp döküldüler, iz giderici krem falan vermedi henüz, belki bir aydan sonra verir bilemiyorum...

arkadaşım merhaba,
ercan bey işini naptın.eğer görüşmeye gitmedin ise beraber gideriz ben ameliyattan önce gitmeyi düşünüyordum eğer arzu edersen,bana uyan bir günde buluşalım.

arkadaşlar,
forumda 800 küsür sayfa var ve ben ameliyattan sonra hangi marka sporcu sütyeni almam gerektiğini bulamadım o kadar sayfa içinde:) tavsiyesi olan var mı?

benim hastaneden çıkarken üzerimde vardı arkadaşım(doktor kendi giydiriyor)ama bazı arkadaşlar kendileri almış okumuştum.

Arkadaşlar konu dışı mesajları kaldırdım. Lütfen farklı sorunlar için topiği tartışma ortamına getirmeyelim.

Güzel paylaşımlar dilerim..

benim hastaneden çıkarken üzerimde vardı arkadaşım(doktor kendi giydiriyor)ama bazı arkadaşlar kendileri almış okumuştum.

Evet bizim doktorumuz sütyen ve karın korsesini ameliyattan sonra gelip kendi giydiriyor.Fakat sonrası için tek sütyenle zor olduğu için sık sık kirlendiği için ben Penti nin sporcu sütyeninden almıştım.Çok da memnun kalmıştım.(Farklı markaların sporcu sütyenleri de var)

Cumartesı amelıyat oldum bugün carsamba maasallahım var cok ıyıyım drenlerım cuma cıkacak ondan sonra daha da ıyı olurum ben kombı amelıyat oldum karıngerme gögüsdıklestırme. tahın ettıgımın yarısından daha az zorluk cektım 3 gün sonrası ödemlerın ınmesını beklemek dınlenmek. hıc korkmaya gerek yokmus düsünen arkadaslara cesaret dıyorum memnun kalırsınız. bu zamanda böyle ıyı doktorlar böyle ımkanlar varken. amelıyat olmamak hata. keske daha önceden olsaydım dersınız.kendımı cok canlı zınde hıssedıyorum. gırebıldıgım zaman yazacagım sevgıler

Aman arkadaşım.... Allah nazarlardan saklasın maşallah:nazar:kombine ameliyat zordur derlerdi sen çok iyisin,vallahi çok haklısın,doktor iyiyse imkanda varsa olmak isteyen olsun tabi:KK34:tamam canım sen dinlen bebeği de kokla benim için:KK16:

Aman arkadaşım.... Allah nazarlardan saklasın maşallah:nazar:kombine ameliyat zordur derlerdi sen çok iyisin,vallahi çok haklısın,doktor iyiyse imkanda varsa olmak isteyen olsun tabi:KK34:tamam canım sen dinlen bebeği de kokla benim için:KK16:

Evet bizim doktorumuz sütyen ve karın korsesini ameliyattan sonra gelip kendi giydiriyor.Fakat sonrası için tek sütyenle zor olduğu için sık sık kirlendiği için ben Penti nin sporcu sütyeninden almıştım.Çok da memnun kalmıştım.(Farklı markaların sporcu sütyenleri de var)

Süper fikir ,ben tek sütyen yıka kurut zor oldu....

Bugün Cüneyt Beyle tekrar görüştüm..resimlerimi filan çekti. Ölçü konusunda net birşey planlamadık açıkçası. Ben 80 D bazen de E Cup çamaşır kullanıyorum. Sarkma da var tabii haliyle. Ben aslında B cup istedim ama Cüneyt Bey ölçülerle kendini şartlamadığını, tecrübesiyle hangi vücuda hangi göğsün iyi olacağını artık çok net tahmin ettiğini ve kendimi ellerine bırakmamı söyledi:) Açıkçası çok espirili biri ve insanda güven uyandırıyor. Ben sadece çok küçük göğüsler istemediğimi ve bikinilere artık sığmak istediğimi söyledim:)) Fiyat konusu 6500-5000 arası sanırım. Benim izim ters T şeklinde olacak. Ameliyat sonrası yaşananları girebilirsen yazarım size de. Çok heyecanlıyım.

İnşallah sonuçlarından çok mutlu olacağın bir ameliyat geçirirsin arkadaşım.Paylaşımlarını bekliyoruz şimdiden geçmiş olsun

Sevgili edber çok gecmis olsun.sizleri Ercan Bey'den ötürü tanıyorum sifayen mesajini okuyunca 13 Nisan'da amelyat olacak biri olarak bayağı bir rahatladım.umarım sonuclarından sonuna kadar memnun olursun.inşallah bende sizler gibi mutluluk mesajları yazarım Allah izin verirse...

X