Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Topikte okudum Ebder cumaya drenlerini çıkartıyor muş.Bende geçerim belki.Alolaşalım.Seksi karın görmek isteyenler canlı canlı buyruuuuuun:KK52: Ay valla aştık biz.

Son düzenleme:
tekrar günaydın kızlar. jelesec canım benim küçük rahatsız 2 gündür,gece uyku yok dün işe gelemedim o yüzden. bugünde aynı şikayetler bende başladı.Anlayacağınız keyfim yok. :2:

Topikte okudum Ebder cumaya drenlerini çıkartıyor muş.Bende geçerim belki.Alolaşalım.Seksi karın görmek isteyenler canlı canlı buyruuuuuun:KK52: Ay valla aştık biz.

Doktorumuzun.... özgüveni tavan yapmış anladık ,ama ona ameliyat olanlarda da bu görünüyor ... ilk günden gelin görün demeleri bende dahil..... bizlerdeki bu özgüven süper bir olay:nazar::nazar:Aştık vallahi arkadaşım.... SEKSİ KARIN... bak sen çok da mütevazi gördüm seni:KK52:

Telde konuştuğumuz gibi, haber ver bana da.....AY YARIN BÜYÜK GÜN....JUJUUUU....ameliyat olacak:KK8:toplu ziyaret eminim çok sevinir.Sevgili jujuuuu,herşey güzel olacak canım hiç korkma...çok öptüm seni görüşmek üzere:KK16:

Bentoprak....ara beni edberle konuştuktan sonra bay

Son düzenleme:
tekrar günaydın kızlar. jelesec canım benim küçük rahatsız 2 gündür,gece uyku yok dün işe gelemedim o yüzden. bugünde aynı şikayetler bende başladı.Anlayacağınız keyfim yok. :2:

Tahmin ettim,hastalık olduğunu, salgın dikkat bahar ayları.....sana da geçmiş olsun ameliyat öncesi aman toparlan canım....sen takıl topiğe bak hemen keyfin gelir:KK1:bu aralar tatsız ama biz bozmayalım keyfimizi:KK34:

Son düzenleme:
Ogltkne ... arkadaşım nerelerdesin ya....sensiz buraların tadı yok:KK14:sesin çıkmadı sabahtan beri yine yoğunsun belli....yoksa içerisi için alışverişe mi çıktın?Bana da 4 karton sigara al:nazar::KK1:

Son düzenleme:
Selam Arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım ve benimde acil yardıma ihtiyacım var):Çünkü bu yaz desteksiz bikini giymek istiyorum:) Ankarada ameliyat olan arkadaşlar lütfen doktor ve hastane isimlerini,memnuniyet yada aksi tecrübelerini paylaşabilirmi?

Merhaba ve hoş geldin....ben vakit bulursam senin için şöyle bir topiklere bakarım:KK34:ama sende gezin araştır bu topikte olan varmı? hatırlamıyorum,vucut estetiği topiklerini gez sor arkadaşım....Allah yardımcın olsun

Tahmin ettim,hastalık olduğunu, salgın dikkat bahar ayları.....sana da geçmiş olsun ameliyat öncesi aman toparlan canım....sen takıl topiğe bak hemen keyfin gelir:KK1:bu aralar tatsız ama biz bozmayalım keyfimizi:KK34:

teşekkür ederim canım valla işe gelecek halim yoktu ama mecburiyetten geldim işte ama az kaldı ameliyattan sonra bol bol istirahat edicem. hee tpikteki olayı hiç anlamadım bi ara konuşalım merak ettim.

Ogltkne ... arkadaşım nerelerdesin ya....sensiz buraların tadı yok:KK14:sesin çıkmadı sabahtan beri yine yoğunsun belli....yoksa içerisi için alışverişe mi çıktın?Bana da 4 karton sigara al:nazar::KK1:

kaç beden sütyen giyiyosun kuşum, iç çamaşırı da alayım bari:KK1::KK1::KK1:
hatta ayak numaranı da ver, lastik terlik de bakayım, içerde rahat olur :KK66:

Son düzenleme:
Doktorumuzun.... özgüveni tavan yapmış anladık ,ama ona ameliyat olanlarda da bu görünüyor ... ilk günden gelin görün demeleri bende dahil..... bizlerdeki bu özgüven süper bir olay:nazar::nazar:Aştık vallahi arkadaşım.... SEKSİ KARIN... bak sen çok da mütevazi gördüm seni:KK52:

Telde konuştuğumuz gibi, haber ver bana da.....AY YARIN BÜYÜK GÜN....JUJUUUU....ameliyat olacak:KK8:toplu ziyaret eminim çok sevinir.Sevgili jujuuuu,herşey güzel olacak canım hiç korkma...çok öptüm seni görüşmek üzere:KK16:

Bentoprak....ara beni edberle konuştuktan sonra bay

edberin drenleri çıkıyomuş cuma günü çok sevindim hadi bakalım artık takipteyiz seni. jujuu sanada şimdiden geçmiş olsun arkadaşaım hayırlı haberlerini bekliyoruz.

jujum,
akşama arayacağım uygun olduğumda. ama burdan da yazmak istedim. heyecanın var biliyorum. Allahın izniyle çok güzel geçti sonucumdan çok memnunum diye yazacaksın bizlere. Dualarım, hatta hepimizin duaları seninle olacak. Yıllardır istediğin görüntüye kavuşmana çok az kaldı, bunu düşünerek heyecanını yenmeye çalış. çok öpüyorum canım.

mikrobik bişey ishal kusma fena hırpaladı yavrumu hala devam ediyor şikayetleri işteyim ama aklım evde büyüğe geçmesin diye dua ediyorum. ben zaten allaha emanet biliyosunuz annelerin hasta olma lüksü yok öle ayakta atlatmaya çalışıyorum.

jujum,
akşama arayacağım uygun olduğumda. ama burdan da yazmak istedim. heyecanın var biliyorum. Allahın izniyle çok güzel geçti sonucumdan çok memnunum diye yazacaksın bizlere. Dualarım, hatta hepimizin duaları seninle olacak. Yıllardır istediğin görüntüye kavuşmana çok az kaldı, bunu düşünerek heyecanını yenmeye çalış. çok öpüyorum canım.

Bırak burdan geçmiş olsunu:KK20: atla gel yarın mini toplantı var.....Hem jujuuuyu da ziyaret edeceğiz

Kızlar nasıl gidiyor?Herşey yolundamı?Seviiiimli:21:heyecan varmı hala azaldımı?

valla birkaç gündür ameliyat aklıma hiç gelmedi. o kadar yorgun hissediyorumki kendimi bu gece uykusuz üçüncü gecemdi yatarım dinlenirim ümidi ile ameliyat gününü iple çekmeye başladım:KK52:

Biri sigara mı istedi :KK53: Çok ayıp çok ayıp, ameliyattan vazmı geçtin haberimiz yok.

msj gitmedi sandım bir daha yazdım

Son düzenleme:
sevimlicim, geçmiş olsun canım...umarım ufaklık da sen de çabucak atlatırsınız.

sağol canım inşallah atlatsın artık çok üzülüyoruz haline hiçbişey yediremiyoruzz keyifsiz ishalide kesemedik uğraşıyoruz işte ama dr. 1 hafta sürer dedi bekliyoruz geçsin diye senin keyfin nasıl birkaç gündür yoktum bişeyler olmuş ama hiç anlamadım. bu arada edberin direnleri çıyomuş yarın jujuu da ameliyat oluyomuş. jujuu meme küçültme aml. oluyo dimi ercan beyemi olucak oda.

X