Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Canım... bu durum 1 hafta sürüyor benim minik de olmuştu...bol bol sıvı vermeye çalışın düzelince yine eskisi gibi yemeye başlıyorlar merak etme

inşallah biran önce toparlar ufaklık...onlar hasta olunca bizlerin için yanıyor biliyorum...allah beterinden korusun demek lazım yine de...yemiyor diye üzülme, iyileşince yine eski haline döner kuzucuk...gözlerinden öpüyorum minik paşanın. juju da meme küçültme olacak canım ercan beye..haftaya cuma seray, sonraki hafta cuma da sen kısmetse.

Son düzenleme:
juju da meme küçültme olacak canım ercan beye..haftaya bugün seray, sonraki hafta bugün de sen kısmetse.

Yediniz doktorumu,gidin başka doktora o bana lazım bana gelene kadar adamın pili bitecek ya....neyse artık hayat paylaşınca güzelmiş paylaşayım bari,doktorcuğumu

Son düzenleme:

Çok geçmiş olsun; bir an önce toparlar inşallah yavrucak. Onlara ufacık bişi olsa biz bin katını çekiyoruz, Allah onlara sağlık versin. İshal de çok zor bilirim. Doktorun da dediği gibi zaman gerekiyor işte...

Tekrar,gözün aydın edbeercim:))sağlıkla büyür inşallah

Allah analı babalı büyütsün inşallah...

Tabii canım yaa, kaç gel canın sıkılırsa ne zaman istersen İnşallah canım hayırlısıyla bitirsek bayaa bi rahatlıycaz. Memeler de yapıldı mı kim tutar beni Bütün yaz çıkmam sudan....

slm :) yarın 6 nisan ve büyük gün.Bu gün hastaneye gittim ve tüm tahlillerim yapıldı yarın sabah 8 de hastanede olucam ve ameliyatım yapılıcak çok heyecanlıyım korkuda var tabi anesteziden uyanamıcam vaya ters bi durum olucak diye lütfen bana dua edin,umarım ameliyattan çıkar ve tekrar yazarım :)

Çok başarılı bir ameliyat olur inşallah....iyi düşün herşey güzel olur senin adına ne diyeyim...dualarımız seninle haberlerini bekliyoruz.Ankara da hangi doktor yapıyor ameliyatını bir arkadaş sormuştu....doktor arıyordu

Yarın ameliyat oluyorsun demek, heyecanını tahmin edebiliyorum arkadaşım. Dualarımız seninle...İnşallah çook başarılı bir ameliyat olur ve sonuçlarından memnun kalırsın. Ters bi durum olmayacak gönlünü ferah tut. Kavuşacağın güzel memeleri düşün. Senin ameliyat tekniğin nasıl olucak canım. Lolipop mu ters t mi? Doktorun kim, ne kadara yapıyor, hangi hastanede??

geçmiş olsun dileklerin için çok teşekkür ederim arkadaşım. söylediklerine aynen katılıyorum allah onlara sağlık versin bizede onlara bakma gücü ve çook çook sabır.

doğru söylüyorsun hepimizin çocuklarını allah beterinden korusun,şifasız hast.vermesin.Bende senin çocukları yanaklarından öpüyarum(mektup gibi oldu ama neyse)

maşallah her hafta bir kişi ameliyat oluyor, inşallah ameliyat sonrası süreçlerinide insanlar burda baylaşmaya devam eder.

heyecanını tahmin edebiliyorum çünkü aynı heyecan bendede var ama çok fazla ameliyat geçirmiş biri olarak tecrübem ameliyata nasıl girersen narkozdan öyle çıkarsın.
Yani elinden geldiği kadar sakin ol ve iyi şeyler düşün dualarımız seninle hayırlı haberlrini bekliyoruz.

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin ve verdiğin moral için inşallah güzel olacak herşey diye düşünüyorum,haberdar edicem tekrar teşekkürler :)

Geçmiş olsun;dünya duruyor biz anneler için, onlar hasta olunca....Allah acil şifalar versin.

Sevgili edberin,bir hafta oldu galiba...zaman geçiyor.Bir sıkıntısı yoktur keyif'i yerindedir inşallah. Jujuuu,yarın için Allah yardımcın olsun ve sonuçların seni çok mutlu etsin arkadaşım,bunu tüm kalbimle diliyorum,sevgiler.

Yok yok, bentopraken kısa zamanda oraya gideceğim...Ay sen bunu hep yapıyorsun ogltkne kandırıp duruyorsun

Aman kızlar ne güzel... yine eskisi gibi keyifli olmuş topikMuhabbetimizi tadımızı bozmasın kimse.... Kızlar, benim sol meme daha büyük gibi doktora sordum... onda ödem biraz fazla dedi.Bana'da şiş geliyor ama... yine tecrübeli kişilere sormak istedim.

Hepinize sevgilerimi gönderiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…