Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

COK GECMİŞ OLSUN doktorun ne dedi bu duruma morluk neden olmuş ben amaliyat olalı 1 ay oldu cok rahatım yan yatabiliyorum kollarımıda 10 15 gün sonra rahat kullandım

birde amaliyatı hangi doktor yaptı hangi hastanede oldunuz

geçmiş olsun karvassi umarım önemli bişey değildir.
telefonla sorsan dr.na? randevuyu beklemesen olmaz mı?

Çok teşekkürler ben bezmi alem vakıf ünv.de Mehmet Veli beye ameliyat oldum doktorumu aradım panik yapmamam gerektiğini söyledi eğer morarma artmaya devam ederse kontrol gerekeceğini söyledi... Ama dünden buyana artış yok.. biraz rahatladım. Zaten ilk günden bu yana bunun dışında sorun yaşamadım. Jelesec peki izler ne durumda sende? Offf iyi bişey yaptığımı söylesin birileri bu ameliyatı yaptırmakla lütfeeeennnn... Dikiş yerlerini gördükçe hep böyle kalacakmış gibi hissediyorum

Sorunsuz bir amaliyat gecirmesini dilerim darısı ogltkn nin başına
amin canım inşallah...
senin bu konuda hakkını nasıl ödeyeceğim...iyi ki tanıdım seni...ve burdaki herkesi..

karvassi, nerden yazıyorsun bilmiyorum ama eğer istanbuldaysan, bu haftasonu buluşmaya sende gel istersen...
diğer arkadaşların iz durumunu da görmüş olabilirsir böylece

MERHABAlütfen üzülme bu senin iyileşme sürecin icin iyi degil bekle daha cok erken izler icin zamanla düzelir.İz konusunda ben biraz şanslıyım işallah daha iyi olacaklar benim de 1 ay oldu sen morlugu düşün bence git doktoruna neden morarmanın artmasını bekliyorsun ac telefon cogaldı de ve git

birbuse
ozdy ile ilgili gelişmelerden bizi de haberdar et olur mu canım.
umarım başarılı geçmiştir ameliyatı

Canım sabah aradım açmadı sanırım ameliyata girmişti. Saat 2 gibi aradım yine açmadı sanırım müsait değil.
Ama meraktan çatlayacağım :) yarın arıyacağım tekrar ...
İyidir iyi.. Ben haber alayım size haber veririm..

Canım öncelikle çok geçmiş olsun.
Hep böyle kalacak hali yok ya tabiki iyileşeceksin..
Hem öyle deme kötü yaptın desek geri dönüşün olacakmı sanki..
Sen üzme kendini.. Moralini yüksek tut.. En kısa zamanda iyi olursun merak etme..
Bak ben ameliyat olalı 5,5 ay oluyor hala bir takım komplikasyonlar oluşuyor..
Hele sen daha yenisin.. Bu yüzden endişelenmene gerek yok cnm. Olurmu..
Öptüm çok seni .. Kendine iyi bak...

Bencede kesinlikle öyle de ve gitt.. İhmal etme..
Sanmıyorum önemli birşey yoktur ama sen yinede git..

Kızlarrrr ÖZDEN ABLA'mla görüştüm..
10,30 da ameliyat'a girmiş.. 2 de yatağımdaydım dedi.
Çok iyiymiş maşallah.. Ağrısı sızısı yokmuş..
Yarın tekrar arayacağım.. Haber vereyim sizede istedim..
öptümmm sizleri..

hadi gecmiş olsun olduda bitti maşallah. süper olması dilegiyle

teşekkürler verdiğin isimler için, bana bu doktorların telefonlarını özelden atarsan sevinirim. sanırım devlet hastanesi karşılamıyor bu ameliyatları bilgin varmı acaba. bende ankarada seni gördüğüme sevindim.

ohh bir kişi daha kurtuldu. çok çok geçmiş olsun. hepimiz adına geçmiş olsun dileklerimizi iletirsen seviniriz... en kısa zamanda onuda aramızda görmek dileğiyle....

çok geçmiş olsun karvassi.... bencede bir an evvel doktoruna ulaşmalısın.... kollar konusunda da acele etmemelisin...şimdilik hoşçakal

merhaba arkadaşlar,

bugün kontrol için doktora gittim. şuan herşey gayet iyi görünüyor sorun yok dedi doktorum. sağ göğsümün dikiş bitiş yerinde yoğun kabuklanma var. sadece orada ve solda küçücük kabukçuklar kaldı. izlerim şuan kırmızı çizgi halinde. doktorum sadece kremime devam etmemi önerdi bir dahaki kontrolüm 2 ay sonra... 3.ay doluncuya kadar izler, potlar ve şekil konusunu
kafanıza takmayın, ancak herşey 3.ayda toparlanacak dedi. ve şuanki görüntüye göre bundan sonraki süreçte de sorun yaşayacağınızı sanmıyorum dedi...

yani şimdilik herşey yolunda darısı ameliyat olacakların başına. herkesi çok öptüm...

selam ben daha yeni kayıt oldum. tam da nereden soru sorulur sohbete girilir bilmiyorum.
ankarada yaşıyorum yeni evliyim. eşim göğüslerim kocaman diyip duruyor biraz sinirim bozuldu.
göğüs küçültme düşünüyorum.ssk var ama özel hastanede ameliyat olmak istiyorum ne yapmalıyım?

bende araştırma aşamasındayım ankaradayım, bir kaç doktor ismi öğrendim ve ssk olurmu diye soruyorum bazı arkadaşlara. bilgi aldığım zaman seni bilgilendiririm arkadaşım.

arkadaşım bilmiyorum senin ameliyat gerektirecek kadar büyükmü , ama ben araştırıyorum mutlaka ameliyat olacam. seni bilgilendiririm en kısa zamanda. haftaya tekrar bir kaç hastaneye gidecem. burdan özel mesaj atamıyorum ama beni ekleyebilirsin faceden gonca kuruş profil resmim papatya by canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…