Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

birbuse sen oğlanı getirecek misin?

Canım JESELEC ile telefonda görüştüm. Getirmeyelim diye karar verdik.
Ama getirilecekse getireyim.. Evde yalnız kalacak çünkü. Ama yalnızda kalabildiği için problem olmayacaktır.
Ya birde 10 bize çok erken en az 8.30 da evden çıkmam gerekecek. Araba olsaydı sorun olmazdı ama otobüs nereden nasıl kalkacak nereye nasıl gideceğim sora sora geleceğim.
Hepsi zaman alacak.
Ve bir arkadaşım var Esenyurt'dan gelecek oda silikon yaptıracak ama sizinle tanışmak istiyor. Onuda getireceğim. Oda çok erken diyor
saat 11 olmazmı ???

:44: Oyy fena karıştırdım ortalığı şimdi kızacaklar bana :) :26:

birbusecim,
ben oğlanı getirmemeye kesin karar verdim..anneannesiyle rahat rahat kalsın evde.. hem yolda hem dr. görüşmelerinde sıkıntı çıkarır muhtemelen.canım, ben 5:15 arabasına binip geleceğim. Otobüs direkt olarak Koşuyolu'na gidiyor(muş). ben en geç 9:30 da Ataşehirde olurum...
geldiğimde dr. da göreceğim ve 15 gün öncesinden randevu da aldığım için buluşma saatinin 10 olması bana çok uyar canım....sen de nolur ayarla bi şekilde ?

yok canım ya cok uzak degil yeri getirsin ya dönüşte hareme bırakırız onu

canım jelesecim benim....telde istediğim gibi teşekkür edemedim, içim rahat değil o yüzden....
ne iyisin sen...çok sağol canım...düşünmen yeter..öpüyorum çok.

Son düzenleme:

Haklısın çocukla zor olacak bencede en iyisi getirme.. Birde allah korusun hasta falan olur o yüzden evde kalması daha iyi ..
JESELEC ile m.köy de bir yer ayarlarız diye konuşmuştuk ama sanırım orası sana yine ters gelecek..
Bence en iyisi JESELEC ile ayarlayıp bana haber verin siz çünkü ben ayarlasam bile olmayacak gibi gözüküyor..
Boşuna aramıyayım canım.. Yada m.köy sana uyarsa buralardan biryerler ayarlıyacağız. ?? ne diyorsun ona göre plan yapalım...

yok canım yer kesin dedigimiz gibi ataşehir doktorlar orda unuttuk ya gel 1 gün altı üstü canı

canım jelesecim benim....telde istediğim gibi teşekkür edemedim, içim rahat değil o yüzden....
ne iyisin sen...çok sağol canım...düşünmen yeter..öpüyorum çok.
BİRŞEY CANIM BENİM YA iyilik karşılıklı elektirik meselesi diyelim ay görüşmeye az kaldı

c.tesiden sonra başlıcak :)

desendesen, göbekle ilgili bişiler sormuştum ama ? gördünmü yazdığımı canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…