Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

neyse değişiklik olmamasına sevindimmmm
aslında bugünden itibaren çok işim var ama aklımda sizde kalıyor birşey kaçırırım diye ikidebir girip okuyup çıkıyorum yorumları... herkes buluşmaya odaklanmış gördüğüm kadarıyla...sabırsızlıkla bekliyorum şimdilik hoşçakalın

bu arada ogltkn 99 mesaja ulaşmışsın ha gayret:))))

Arkadaşlar konunun neredeyse son 15-20 sayfası sizin buluşma mesajlarınızla dolmuş. Dilerseniz bu buluşmanız için ayrı bir topik açabilirsiniz. Çünkü konuyu sadece ameliyat tecrübelerini, süreçlerini okumak için takip edenler de oldukça fazla.

Anlayışınızı umar güzel paylaşımlar dilerim..

Ben bugün 13.günü doldurdum bu güne kadar sorunsuz geldim lakin bu sabah sağ memem mosmor uyandım... Deli gibi kaşınıyor, daha doktor randevumada var bikaç gün uff biran önce geçsin artık ya
bişey sormam lazım deneyimli arkadaşlara; ben kollarımı rahat rahat ne zaman kullanabileceğim ayrıca callanetics yapıyorum ne zaman başlayabilirim tekrar acep(kolları kullanmaktan kastım bu :) )??

COK GECMİŞ OLSUN doktorun ne dedi bu duruma morluk neden olmuş ben amaliyat olalı 1 ay oldu cok rahatım yan yatabiliyorum kollarımıda 10 15 gün sonra rahat kullandım

birde amaliyatı hangi doktor yaptı hangi hastanede oldunuz

geçmiş olsun karvassi umarım önemli bişey değildir.
telefonla sorsan dr.na? randevuyu beklemesen olmaz mı?

Özden ablamı aradım bugün teli cevap vermiyor. Bir ihtimal yakalarım diye düşündüm ama kaçırdım sanırım ameliyata girdi.
Çok geçmiş olsun ablacığım.. Umarım herşey istediğin gibi gider...
Çok öpüyorum seni..

ankarada tanıdık doktor bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Merhaba. Forumda Ankara'dan birilerini görmek güzel. Ben yaklaşık 1yıldır araştırıyorum. Bu forumun eski sayfalarında ismi geçen cerrahlar var. Ben bu tecrübeyi yaşamış olan tanıdıklarımın tavsiyelerine uyarak 3 cerrahla görüştüm. Prof. Sühan Ayhan, Doç.Savaş Bey (soyadını unuttum) ve son olarak da Prof. Ruşen Kapucu. Sühan Hoca J tekniğini uyguluyor, diğer iki cerrahsa ters T. Bu arada Savaş Bey'i bilmiyorum ama diğer iki cerrah da ameliyatlarını özel hastanede yapıyorlar.

birbuse
ozdy ile ilgili gelişmelerden bizi de haberdar et olur mu canım.
umarım başarılı geçmiştir ameliyatı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…