Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Merhaba 2 bucuk ay oluyo meme kucultme ameliyati olali ama karnim acayip sisiyor aksama dogru acaba diyorum ameliyattan mi yoksa meme kücülünce gobek mi ortaya çıktı orda oyle bi gobegim hep mi vardi memelerden göremediğim 🤣

Kızlar ben de göğüs küçültme ameliyatı olacağım 2 hafta sonra ama ben de göğüs asimetrisi var iki göğüs arası iki göğüs arası 2 cup fark vardı emzirmelerle birlikte sarktı ve fark dışarıdan çok belli olmaya başladı. Doktor 4 cm ölçtü farkı birine hiç dokunmayacağız neredeyse sadece toparlama ve sarkmaları alacağız diğerini ona eşitleyeceğiz dedi birinde neredeyse hiç acı olmayacak acı ameliyat tek tarafında olacak dedi. 2 çocuğum var sonrasındaki süreçten biraz endişeliyim. Sizler nasıl bir süreç geçirdiniz acaba?

Cumartesi günü meme küçültme ameliyatı oldum İstanbul da özel hastanede. Cok büyük korkularla gittim hem ameliyat korkusu hem istediğim gibi olmazsa diye endiseliydim ama gerçekten kendimi böyle strese sokarak bosuna günümu zehir etmisim. Ameliyatim 3 saat sürmüs sanki göz açıp kapamış gibi. Ameliyattan sonra cok üşüdüm agrim belki bi 10 dakika oldu ondan sonra cok şükür hic bi agri yasamadim. Pazar sabah direnlerim cikti ve hastaneden ciktim. Suan 5.gunum daha dikislerjmj görmedim beni zorlayan tek şey geceleri uyumak yan donebilirsin dedi doktorum ama korkudan pek donemiyorum sırt üstü yatmaktan sırtım agridi. Suana kadar gecen sürece gore söylüyorum kesinlikle korkulacak bi ameliyat degil. Sezeryanla dogum yaptim sezeryan acisi 10 sa bu 1 diyebilirim. Ben grip oldugummda bile daha zorlaniyorum 😄
Çok geçmiş olsun bende doktor arayıiındayım beş aylık bebeğim var baya sarktı emzirmeden sonra düşünüyorum hangi hastane ortalama fiyat nedir baya küçülsün istiyoruö meme ucunda herhangi bir hissizlil içe girme yaşandımı rica etsem özelden de olsa olur paylaşırmısınız

Merhaba 2 bucuk ay oluyo meme kucultme ameliyati olali ama karnim acayip sisiyor aksama dogru acaba diyorum ameliyattan mi yoksa meme kücülünce gobek mi ortaya çıktı orda oyle bi gobegim hep mi vardi memelerden göremediğim 🤣
Şimdi ne durumdasınız rahat hareket edebiliyor musunuz, dikişleriniz ne durunimda? Hareket etme de iş yapmada sorunlarınız var mı? Bi de ilk kaçıncı günde rahat hareket etmeye başladınız? Çok soru sordum ama kusura bakmayın ben de olacağım o yüzden merak ediyorum.

Merhaba, ben küçültme ameliyatı olalı 18 gün oldu. 2-3 gündür memelerimde aşırı hassasiyet, yanma ve batma hissi var. Dokunamıyorum bile. Bu durumu yaşayan oldu mu? Çünkü ilk haftadan sonra bir hassasiyet yoktu.

3.ayim bitti dün ben kendimi.fazla zorladigim icin dikislerimi iyilestirmede biraz zorlandim ama genel olarak bi sıkıntı yasamadim. Ben yüz ustu yatmayi cok severim suanda gayet rahat yatiyorum. Uzyn bir suredir kendimi kisitlamiyorum tabi dikkat ediyorum sonucta bi ameliyat dikislere dikkat etmemiz lazim ama genel olarak cok memnun kalacaksiniz ve keske dahabonce olsaydim diyeceksiniz

Bende Ağustos ayı için Gazi üniversitesine randevu aldım. Ankara’ya çok uzağım.Orda ameliyat olan arkadaşlar varsa ameliyattan sonra kaçıncı günlerde kontrole gittiniz yazabilirmisiniz. Kalacak yerde ayarlamam gerektiği için ameliyattan sonra orda ne kadar kalmam gerektiğini bilmem ve değerlendirmem gerekiyor 🙄

Merhabalar şimdiden hayırlı olsun ameliyatınız 🤗 ben kom barbara modeli kullandım. Doktorum onu önermişti medikalden aldım siz İnternetten de sipariş edebilirsiniz daha uyguna gelir. Ben ameliyatı olduğumda bahar ayıydı eğer siz yazın olacaksanız çok terlendiğinden dolayı insan daha sık değiştirmek istiyor sütyeni. Değiştirdiğiniz sırada da sütyensiz kalmamak için yedeğini de almanızı tavsiye ederim. Ben almadım ama biraz zorlandım o yıkama bekleme sırasında
Siz Mustafa kemal Aksoyda mı ameliyat oldunuz acaba? Yorumlarınızı gördüm de, memnun kaldınız mı nasıl bir işlem yaptırdınız?

Merhaba arkadaşlar ben meme küçültme ameliyatı olalı 9ay oldu iyiki bu ameliyatı olmuşum ameliyat sürecimde hep bu forumdan yorumları takip ettim sormak istedikleriniz olursa cevaplayabilirim😊

Merhaba arkadaşlar ben meme küçültme ameliyatı olalı 9ay oldu iyiki bu ameliyatı olmuşum ameliyat sürecimde hep bu forumdan yorumları takip ettim sormak istedikleriniz olursa cevaplayabilirim😊
Ne kadar sürede toparlandınız acaba? Kaç gün sonra ev işi tarzı şeyleri rahat yapabildiniz ya da yan yatabildiniz

Arkadaşlar buraya yorum yazanlar doktoruyla bilgilerini de yazabilir mi? Piyasa çok karışık bir yer gidiyorum 30.000 TL bi doktora soruyorum 10.000 Euro fiyat bilgisi de paylaşırsanız sevinirim.

Arkadaşlar buraya yorum yazanlar doktoruyla bilgilerini de yazabilir mi? Piyasa çok karışık bir yer gidiyorum 30.000 TL bi doktora soruyorum 10.000 Euro fiyat bilgisi de paylaşırsanız sevinirim.
Benim bi göğüs küçültme ve dikleştirme diğer göğüs sadece dikleştirme yapıldı 60 bin ödedim.-5 Ağustos

Kızlar bugün ameliyatın 5. Günü de sağ göğsümde böyle hava kabarcıkları kökten meme ucuna hareket ediyormuş gibi bişiler oluyor acı yok sadece hissiyat. Olan var mı yazar mısınız lütfen?

X