Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için ne önerirsiniz?

Canım moralini sakın bozma zaten 5 kilo alsan yeter

Yok Aslında kilomdan Memnunun sadece Göğüs İçin Büyür belki Diye Almak İstiyorum biliyorsun. Ama Gelen Geçen zayıfsın Zayıfsın Sanki Cinayet İşlemişim Gibi Aynı Şeyi Isıtıp Isıtıp Önüme Koymaları bıktırdı :KK43:

Yok Aslında kilomdan Memnunun sadece Göğüs İçin Büyür belki Diye Almak İstiyorum biliyorsun. Ama Gelen Geçen zayıfsın Zayıfsın Sanki Cinayet İşlemişim Gibi Aynı Şeyi Isıtıp Isıtıp Önüme Koymaları bıktırdı :KK43:

Onlar kendilerine baksın ilk çok sinir oluyorum böyle insanlara onları ne ilgilendirir senin kilon boşver hiç kafana takma onların söylediklerini.

Aynı şeyleri hissettiğimize adım gibi eminim canım. "Sen zayıflamışsın" "Hadi yaa bak bilmiyodumm!" :KK47:

Söylemeseler olmuyo sanki. :KK19: Onlarla da alay etmek istemiyorum da çok sıkıldım. Bi gün çokk kilolu bi arkadaşım üstümdeki deri ceketin bana yakışmadığını söyledi. Ve o ortamdan sadece o söyledi. Neden? Çünkü zayıfmışımm :KK53: Diğerleri de alakası bile olmadığını, yakıştığını ve onun kıskanmamasını söylediler :KK53: Çok sıkıldım artık ya bu insanlar kusur olsa da bulsak söylesek diyo bakıyorlar :KK20:

Son düzenleme:
Aynı şeyleri hissettiğimize adım gibi eminim canım. "Sen zayıflamışsın" "Hadi yaa bak bilmiyodumm!" :KK47:

Söylemeseler olmuyo sanki. :KK19: Onlarla da alay etmek istemiyorum da çok sıkıldım. Bi gün çokk kilolu bi arkadaşım üstümdeki deri ceketin bana yakışmadığını söyledi. Ve o ortamdan sadece o söyledi. Neden? Çünkü zayıfmışımm :KK53: Diğerleri de alakası bile olmadığını, yakıştığını ve onun kıskanmamasını söylediler :KK53: Çok sıkıldım artık ya bu insanlar kusur olsa da bulsak söylesek diyo bakıyorlar :KK20:

Üzülme onlar seni kıskanıyorlar o yüzden öyle söylüyorlar zayıf olmak kilolu olmaktan çok daha iyidir aksi taktirde millet zayıflamak için bu kadar aç kalır mıydı
Sen hiç moralini bozma onların söylediklerini de aklına takma onları ilgilendirmez senin kilon hala devam ederlerse sende onları kusurlarını vur bakalım yüzlerine nasıl oluyormus
Deli ediyor böyle insanlar beni...

Üzülme onlar seni kıskanıyorlar o yüzden öyle söylüyorlar zayıf olmak kilolu olmaktan çok daha iyidir aksi taktirde millet zayıflamak için bu kadar aç kalır mıydı
Sen hiç moralini bozma onların söylediklerini de aklına takma onları ilgilendirmez senin kilon hala devam ederlerse sende onları kusurlarını vur bakalım yüzlerine nasıl oluyormus
Deli ediyor böyle insanlar beni...

Çokk haklısın çokk! Şöyle boyuma göre kilomu bi dengelesem o zaman karşılarına çıkınca görürüm ben onları :KK24: Desteğin için çok teşekkürler canım, sen ve senin gibi insanlar olmasa :KK50: ♥

kızlar forumda gezerken gördüm cevap vermek istedim iki sene önce avondan gögüs büytücü dikleştirici bir krem almştım normal avonun kaptaki kremleri gibi hatta bu selülit kremlerinin orada satılıyordu ondan deneyin isterseniz ben baya faydasını görmüştüm ama hala satılıyor mu bilmiyorum avonla ilgilenenler yardımcı olabilir sanıyorum

cici bebe işe yarıyomu ki ??

Ben İstanbul Canım Şu cici Bebe Bebek büzküvisi Olmuyor mu? Kilo Aldırıyor mu ?

Evet aldırıyor. Ama bende hemen etki etmedi. Hem onun dışında iyi yemek yemek gerekiyor. Ben pek yemedim. Sınavlar falan hep iştahımı kapatıyor. :KK50: Cici bebe yararlı bir şey kilo aldırması dışında da. Tavsiye ederim. Yeniden başlamayı düşünüyorum ben. :)

Evet aldırıyor. Ama bende hemen etki etmedi. Hem onun dışında iyi yemek yemek gerekiyor. Ben pek yemedim. Sınavlar falan hep iştahımı kapatıyor. :KK50: Cici bebe yararlı bir şey kilo aldırması dışında da. Tavsiye ederim. Yeniden başlamayı düşünüyorum ben. :)

Hemen etki etmedi demişsin tatlım normalde ne kadar etki eder? Ne kadar yememiz lazım?

Bende İştahsızım ama 1 aydır Zorla Tıkyorum Arkadaşlarım biraz Kendine Gelmişsin diyorlar cici Bebeyide Denerim Devam Edersem Kilo Alırım büyük İhtimalle :)

kızlar bnm de kilo almam şart ya hem ben eminim göğüse etki ediceğinden.. Sonuçta meme dokusunun çoğunluğunu yağ oluşturuyo bu da demek oluyoki kilo alırken aldığımız kiloyu masaj yoluyla göğsümüze yollayabilirsek bizim minişler büyür:)

kızlar bnm de kilo almam şart ya hem ben eminim göğüse etki ediceğinden.. Sonuçta meme dokusunun çoğunluğunu yağ oluşturuyo bu da demek oluyoki kilo alırken aldığımız kiloyu masaj yoluyla göğsümüze yollayabilirsek bizim minişler büyür:)

Aynen Katılıyorum Canım :KK66: Kızlar Ben Anneme Utanmadan sordum anne bunlar Hep böylemi Kalıcak Diye,
Annem: _ Saçmalama kızım Kilo Aldıkca Göğüsler büyür Bende senin Yaşındayken Senin Kadardı Kilo almassan Nasıl büyüsün Dedi İçim ferrahlandı :KK70:

ben de eskiden söyleyemezdim pek yok büyütmek istiyorum şunu bunu yapıcam falan diye ne anneme ne ablama ama şimdi şunu yapıyorum şunu yapmayı düşünüyorum die oh bi rahatlık bi rahatlık :)
eskiden onlar da derdi kilo al büyür evlenince büyür falan diye en sinir olduğum cümlelerdir bunlar da ya ben şimdi bu yaşımda bu vücudumda olmasını istiyorummmmm :)

X