Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için ne önerirsiniz?

sallama çay içsem olurmu diye soran arkadaşlar bence aktardan kendiniz alıp demlerseniz daha iyi olur ben aktardan aldım öyle yapıyorum poşet çaylar ne kadar doğalda dense katkı maddeleri oluyor diye düşünüyorum yine size kalmış bir olay ve faydasınıda görüyorum dolgunlaştı onun dışında kara üzüm çekirdeği yağı ve çörek otu yağıyla masaj yapıyorum

Tabikii çok haklısın :) Ama nar yememiz gerekiyor ve bu mevsimde nar bulamayız o yüzden narın poşet çayını alsak?? :KK1: Etki gösterir mi sizce? :44:

o-ı harflerinde ı'yı çıkarırken ağzı iyice yanlara doğru genişletmek gerekiyo :KK35:boynun iki yanındaki lifler ortaya çıkıcak.göğüslerin hareket ettiğini hissediceksinz süperEn Büyük KK

hmm gerçekten ı'yı sölerken lifler kasılıyor ve göğüs de hareket edio aklıma geldikçe yapıyım ben de... çok saol canım...

Kızlar Benim Kuzenlerim Var Kardeşler En büyüğü Benden 1 Yaş Büyük Kilolu Göğüsleri 80 Kardeşi 16 Yaşında Oda kilolu 80 Göğüs Ölçüleri
Ama Ortancı Kuzenim Geçen sene Benle aynı Kilodaydı 75 Takıyordu Bu Sene Baya kilo almış 2 gün Önce gördüm Kızın göğüsler Taşmış 80 Olmuş Sizce Göğüsün Kiloyla Alakası Var mı ? :KK43: Bende 75 Takıyorum 49 Kiloyum 1,70 Boyum Var Çocuk Gibiyim :KK43::KK43::KK43:

Kızlar Benim Kuzenlerim Var Kardeşler En büyüğü Benden 1 Yaş Büyük Kilolu Göğüsleri 80 Kardeşi 16 Yaşında Oda kilolu 80 Göğüs Ölçüleri
Ama Ortancı Kuzenim Geçen sene Benle aynı Kilodaydı 75 Takıyordu Bu Sene Baya kilo almış 2 gün Önce gördüm Kızın göğüsler Taşmış 80 Olmuş Sizce Göğüsün Kiloyla Alakası Var mı ? :KK43: Bende 75 Takıyorum 49 Kiloyum 1,70 Boyum Var Çocuk Gibiyim :KK43::KK43::KK43:

Kilo ile alakası olabilir bence

Biz aynıyız desene :)Ben de ağustosta 19 olacağım. Benim boy 1.71, kilo 51 benim de 75i doldurmuyor. Kilo almaya çalışıyorum bir türlü alamıyorum ama kararlıyım hazirana kadar 55 olacağım. :KK56: ben hayıt tohumu çayı içiyorum. Bu ara masaja da başladım. Ayrıca maden suyu da içiyorum. Onda da mineraller olduğu için yararı oluyormuş. Kilo da aldım mı tamamdır. :KK34::KK9::KK9:

hergün aklına geldikçe mi yiyordun, nasıl tüketiyordun bunu, bi arkadaşım da dün sütün içine yumurta kır bi de bal karıştır her gün iç dedi ama midemi bulandırabilir yumurta çok sevmem ama cicibebeyi çok severim...
abiye bakıyorum kızlar bir iki tane denedim, satıcılar bile satmaya çalışmıyo, 'fena durmadı' diyo hakkaten çok sinir bozucu bişi ve yaş geçtikçe daha çok takmaya başlıyorum kilo ve göğüs mevzusunu:KK43:

canansever sen yine 19 yaşındasın, ben 19 yaşındayken göğsümün varlığından yokluğundan bile haberim yoktu:KK43:

Hiç mide bulandırmıyor. Ben yumurtayı da sevmem ama 2 hafta yaptım içtim hiç de midem bulanmadı. Tadı bile gelmiyor yumurtanın. Hatta bazen bal bile katmadan içtim. Biraz toparlamıştım onu içtiğim zaman ama sonra yine eski halime döndüm. Benim iştah bir gidiyor bir geliyor da ondan. :KK43:

Biz aynıyız desene :)Ben de ağustosta 19 olacağım. Benim boy 1.71, kilo 51 benim de 75i doldurmuyor. Kilo almaya çalışıyorum bir türlü alamıyorum ama kararlıyım hazirana kadar 55 olacağım. :KK56: ben hayıt tohumu çayı içiyorum. Bu ara masaja da başladım. Ayrıca maden suyu da içiyorum. Onda da mineraller olduğu için yararı oluyormuş. Kilo da aldım mı tamamdır. :KK34::KK9::KK9:

Aynen 1,70 Boyum Kilom 49 75 doldurmuyorum Tam Ama kilo alsam Kendilerine Gelecek gibi 3 Haftadır Zorla Yemek yiyorum Ne bulsam atıyorum arkadaşlarım biraz Kendine Gelmeye Başladın Diyor Böyle gidersem Alırmışım Umarım İşe Yarar Ayrıca Nerde Oturuyosun ?

Aynen 1,70 Boyum Kilom 49 75 doldurmuyorum Tam Ama kilo alsam Kendilerine Gelecek gibi 3 Haftadır Zorla Yemek yiyorum Ne bulsam atıyorum arkadaşlarım biraz Kendine Gelmeye Başladın Diyor Böyle gidersem Alırmışım Umarım İşe Yarar Ayrıca Nerde Oturuyosun ?

Kocaeli :) Sen? Şimdi aynı yer çıkarmış sokağına kadar. :KK9:

canım ben 80den 86ya adlı başlıktaki karışımı uyguladım 2 3 hafta oldu büyüme var devam ettikçe olucağına inanıyorum bi dene istersen bide kiloda almalısın bence ben yazın 48kiloydum cicibebe yiyerek 52 kilo oldum şuan o da etkiliyor

cici bebe işe yarıyomu ki ??

Evet. Akşamları mama yapıp yediğimizde kilo aldırıyor. ''Kilo almak isteyenler'' topiğinde var bu konu. :)

Ayy inanmıyorum ya :) Benimde boyum 1.72 kilom 56. Kilo almak gibi bir derdim yok hatta kilo vermek istiyorum çok severim cici bebeyi yemeyeyim bari artık.

X