Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için ne önerirsiniz?

Çokk haklısın çokk! Şöyle boyuma göre kilomu bi dengelesem o zaman karşılarına çıkınca görürüm ben onları :KK24: Desteğin için çok teşekkürler canım, sen ve senin gibi insanlar olmasa :KK50: ♥

Rica ederim canım her zaman destek veririm sen üzme kendini ben inanıyorum istediklerine kavuşacağına :)

Kızlar kilo alınca göğüs falan büyümüyor o kadar, çok kilolu kızlar var etrafımda, vücutları geniş, göğüsleri minnacık.. Çok orantısız oluyor aksine. Kilo alsan elbette fark eder ama bu sefer de sarkacak yağdan. En iyisi başka bir yöntem.

Kızlar kilo alınca göğüs falan büyümüyor o kadar, çok kilolu kızlar var etrafımda, vücutları geniş, göğüsleri minnacık.. Çok orantısız oluyor aksine. Kilo alsan elbette fark eder ama bu sefer de sarkacak yağdan. En iyisi başka bir yöntem.

Ben açıkçası sana katılmıyorum. Kilo alınca az bile olsa gögüsler büyür ayrıca sarkması için çok büyümesi gerekiyor kimsede o kadar büyük gögüs istemez zaten o kadar kilo almaz o yüzden.

Ben açıkçası sana katılmıyorum. Kilo alınca az bile olsa gögüsler büyür ayrıca sarkması için çok büyümesi gerekiyor kimsede o kadar büyük gögüs istemez zaten o kadar kilo almaz o yüzden.

Yok Bence Büyüyor Gözümle Gördükten sonra Dahada emin oldum :KK66:

ben de eskiden söyleyemezdim pek yok büyütmek istiyorum şunu bunu yapıcam falan diye ne anneme ne ablama ama şimdi şunu yapıyorum şunu yapmayı düşünüyorum die oh bi rahatlık bi rahatlık :)
eskiden onlar da derdi kilo al büyür evlenince büyür falan diye en sinir olduğum cümlelerdir bunlar da ya ben şimdi bu yaşımda bu vücudumda olmasını istiyorummmmm :)

valla Anneye her Şey sorulur Bence sonuçta Oda bir Kadın Zamanında Oda Genç kız oldu bilgisi Vardır Annemle Anne kızdan Öte Arkadaş gibiyiz Herşeyi konuşuruz Derdimizi Paylaşırız Ondan Utanma sıkılma Söz konusu olmamalı her Anne kız böyle olmalı Kadın Dayanışması :KK70:

valla Anneye her Şey sorulur Bence sonuçta Oda bir Kadın Zamanında Oda Genç kız oldu bilgisi Vardır Annemle Anne kızdan Öte Arkadaş gibiyiz Herşeyi konuşuruz Derdimizi Paylaşırız Ondan Utanma sıkılma Söz konusu olmamalı her Anne kız böyle olmalı Kadın Dayanışması :KK70:

Aynen bizde öyleyiz :) Zaten hakkını yemeyeyim bir dedigimi iki etmez iyi anlaşırız çogu şeyi ona anlatırım:)

Elbette katılmayabilirsin :) Ben en yakınımdaki kişiyi gözlemleyerek bu yorumumu yazdım. Elbette umudunuzu kırmak istemem çünkü ben de sizinle aynı çabadayım, gerçi ben kilo da aldım pek farketmedi :KK1: Şu aralar soda içiyorum. Aklıma geldikçe de masaj. Başka etkili bir yöntem araştırmaktayım hala ama bulamadım :KK50:

Elbette katılmayabilirsin :) Ben en yakınımdaki kişiyi gözlemleyerek bu yorumumu yazdım. Elbette umudunuzu kırmak istemem çünkü ben de sizinle aynı çabadayım, gerçi ben kilo da aldım pek farketmedi :KK1: Şu aralar soda içiyorum. Aklıma geldikçe de masaj. Başka etkili bir yöntem araştırmaktayım hala ama bulamadım :KK50:

Ben 49 kiloyum Geçen sene kilo almıştım Göğüsümde Bir dolgunlaşma Olmuştu Herkes O Göğüsler Maşallah diyordu Kilo gidince göğüsde gitti Tekrar Almaya Çalışıyorum :KK43:

Garip bir fizigi var demek ki :). Zamanla sonuç alırsın hemen olacak bir sey degil malesef :/

Göğüs büyütmek için en iyi seçenek bence cake göğüs büyütücü almanız canım en az 5 beden büyüyor düzenli kullanımda...

merhabalar
ben yeni üyeyim tüm yorumları okuyamadım çok fazlaydı :KK70: ben kara üzüm çekirdeği tozu çok işe yarıyor diye okudum netten dün aldım kullanmaya başşladım ama tadı berbat bişey :KK43:(

Bende 19 yaşındayım kilom 52 göğüslerimde 80 giyiyorum aslında ama 75 gibiler aşırı küçükler erkek gibi hissediyorum kendimi masajı denedim çörekotunu denedim hiçbişey işe yaramadı üstelik ailede herkesin göğüsleri büyük bitek ben böyleyim :KK43: her gün kendimi bu başlıkları okurken buluyorum ama kimsede işe yarayan kesin bi yöntem bilmiyo bıktım artık en sonunda silikon taktırıcam :KK43:

Bende 19 yaşındayım kilom 52 göğüslerimde 80 giyiyorum aslında ama 75 gibiler aşırı küçükler erkek gibi hissediyorum kendimi masajı denedim çörekotunu denedim hiçbişey işe yaramadı üstelik ailede herkesin göğüsleri büyük bitek ben böyleyim :KK43: her gün kendimi bu başlıkları okurken buluyorum ama kimsede işe yarayan kesin bi yöntem bilmiyo bıktım artık en sonunda silikon taktırıcam :KK43:

Bende Bu Ay 50 Kilo Oldum Gecen sene Kilo almıştım Göğüslerim dongunlaşmıştı Ama 49 Düşünce Gittiler Normalde 75 Takıyordum Dolduruyodu Şimdi zor Doluyor Kilo almaya Çalışıyorum Umarım Eskisi gibi olurlar bizim ailedede Göğüsler büyük Bi Tahliğaiz Benim Yeni 50 kilo oldum Boy 1,70 Kilo Alsam Kendine Gelir bitraz gibi ayrıca Rezene ve Şerbetçi Otu mutlaka Denicem :KK70:

X