Gizem'li Muhabbet Topiği :)

cnm benim ya:KK54:
nurdancım ne diyecem sen normal memurluk istiyorum demişsin türkiye de neresi olursa yazıcak mısın:26: bende bu sene ön lisanstan giricem ama sadece izmir ve çevresi olabilir normal memurlu olacak büyük ihtimalle ama normal memur ne yapar onu bile bilmiyorum:KK9::KK9:80 üstü almam gerekiyor bakalım olacak mı:26:

berfo aydınlat bakim beni 3001 ambar memuru mu olsam :KK60:

benim bölümümün kadrosu çok nadir açıldığı için ben büyük ihtimalle izmirde 3001 yazanları tercih edeceğim:KK31:evli olmasaydın neresi olsa yazardım 2008 de sınava girdiğimde 87 di puanım ozaman tercih yapamadım annemin hastalığı vefatı kısmet değilmiş dedim sonra şimdi çalıştığım işi buldum hiç sınava girmek aklıma gelmedi evlendikten sonra dank etti aklıma:KK1: şimdi eşim benim ardımdan gelemez diye il dışı yazamıyacam:KK31:

hakkımızda hayırlısı olsun:KK16:
helal olsun 87 çok çok iyi bir puan.. 3 ay var. inşALLAH daha güzel puanlar yaparsın bu sınavdada..
3001 atanmak için 85 almak bile risk malesef :KK50: 85 puan ile ilk atamalarda gitmezsin çünkü..
sanada o maili atayım ben sende kuzum

okudum kuzum msj ı muhteşemmiş yazdıkların, hazır şimdi projede çiziyorken bir yandan o dedigin videoları bulup dinlerim en azından çok faydası olur :KK16:

bazı şeyleri düşünmek için erken aslında, daha sınav olmadı bile belki de çok düşük alıp devlet şıkkını direk eleyecegim mecburen o yuzden belli de olmaz hiç bişey ama kafa da bi yandan çalışıyor tabi :KK50: şu 2 haftayı hem dedigin videoları dinleyip hem de projemi çizerek geçireyim de döndükten sonrasının çaresine bakarız dedigin gibi :26: bi yandan kitapları da toparlayım buradan tabi :26:

sakaryayı hiç bilmiyorum yaa, orada yaşarsam bu açıdfan da zor olacak ama alışacagım mecbur :KK31: sen de varsın nasılsa artık yuvarlanır gideriz berfom :KK16::KK16:
en azından bu 1ay boyunca yapacağını yap. sona napcagına karar verirsin:KK34:

bence işte çalışmayı bırak :KK14: ikisi bir arada götüremezsin:KK14::KK14:
yani ben kpss çalışken iş+kpss yaptım. çok çok çooook zorlu bir süreç. ben çok hırslı çok azimli olduğum için pes etmedim:KK31::KK31: ama insanı piskolojikmende yıpratır. :KK14:

ben bir yönden şanslıyım çünkü bütün gün ders çalışma imkanım var ne yalan söyliyim boş boş oturuyorum onu da düşündüm o yüzden çalışırım da dedim ama bakacam işte :KK31::KK31:

helal olsun 87 çok çok iyi bir puan.. 3 ay var. inşALLAH daha güzel puanlar yaparsın bu sınavdada..
3001 atanmak için 85 almak bile risk malesef :KK50: 85 puan ile ilk atamalarda gitmezsin çünkü..
sanada o maili atayım ben sende kuzum

en azından bu 1ay boyunca yapacağını yap. sona napcagına karar verirsin:KK34:

inş cnm bu sene pek umudum yok 87yi aldığım zaman çalışmıyordum hazırlandım şimdi maalesef eve yorgun gidiyorum pek çalışamıyorum Allahtan Türkçede ful çekerim ona bakmaya gerek yok matematikte 4-5 konu dan çıkanları ful çeksem diyorum bilmediklerime dokunmam hiç tarihte de yaparım ama coğrafya vatandaşlık risk hayırlısı artık:KK16:

çok ayıp etti çooook :KK20::KK20::KK20:

bi de bugün girip çıktı bi ara topiğe senin katil :KK22:

insan bi kusura bakmayın yazar oraya yaaa :KK22:

evet cnm bu kadarını beklemiyordum cici bir kız diye çok alttan aldım ama alttan almamak gerekiyormuş demek ki çarşamba vermedi galiba hediyemi bak hala gelmedi:KK47:

inş cnm bu sene pek umudum yok 87yi aldığım zaman çalışmıyordum hazırlandım şimdi maalesef eve yorgun gidiyorum pek çalışamıyorum Allahtan Türkçede ful çekerim ona bakmaya gerek yok matematikte 4-5 konu dan çıkanları ful çeksem diyorum bilmediklerime dokunmam hiç tarihte de yaparım ama coğrafya vatandaşlık risk hayırlısı artık:KK16:

evet cnm bu kadarını beklemiyordum cici bir kız diye çok alttan aldım ama alttan almamak gerekiyormuş demek ki çarşamba vermedi galiba hediyemi bak hala gelmedi:KK47:

sana gönderdiğim videolara bak. tarih çoğrafyayı videolar dinleyerek kısmen halledersin.
mat içinde kolay konulara bakarsın.. senin temelin var sen tertürlü yaparsın :KK34: 1 2 saat baksan bir matematik konusuna yapabilirsin :KK16:

aynen öyle asmucumm, elimden geleni yapayım kafam rahat olsun da sonrasına sonra bakacam mecbur :44: bu arada daha az kafama takarsam daha iyi olur tabi ama kısmet :26:

şuan elinden bişi gelmio. onun için düşünme bunları :KK34: vaktin oldukça sınava bakarsn biraz. bakarsın güzel kapılar açılır bilemezsn

X