Gizem'li Muhabbet Topiği :)

luna cnm nurdanın dedikleri çok doğru kendinden düşün sen ne kadar değişebilirsin:KK34: insanlar maalesef oldukları gibi kalıyor ha evlenince seviyorsun ya bazı şeylere tahammül ediyorsun ses çıkarmıyorsun sadece ama değişmiyor kimse kimsenin huyu evlenince değişmez . erkek arkadaşınla problemin ne bilmiyorum ama askerde olduğu kesin asker beklemiş biri olarak tek söyleyeceğim şey askerden geldikten sonra ilişkinin gidişatı yönünde karar vermen:KK34: askerden döndükten sonra ya çok olgunlaşıyor erkekler ya da kafayı yemiş bir şekilde dönüyorlar:KK9: eşimden biliyorum :KK37:

:) sağol canım zahmet edip cevap yazdığın için :KK16:
Sözüm ona evlilik hazırlığı yapacaktık askerden gelince, beni 1 dk aramıyorsun dediğim için 3 gündür beni aramıyor. Ve gece attığı mesajda hala kendini haklı görüyor. Benim yalnız olmam onun için bi sorun teşkil etmiyor. Beni 1 dk arayabilmek için illa ölüm kalım mücadelesi vermem gerekiyor ona göre. 3 gündür aramıyor beni ve ben 3 gündür hastayım. Kulağım şiş iltihaplandı sancı giriyor sürekli. Aradığında bak ne oldu beni 1 dk aramadığın için pişman oldun mu diyecem. Bi etkisi olur mu bilmiyorum. Tek bildiğim çok bunaldığım ve kendimi çok değersiz hissettiğim :85:

inşallah canım :KK34: sen de bolca dua et, sabret bakalım :KK34: doğru kararı verirsin inşallah :26:

malesef en yakınımda yaşadım gizemim, o yuzden teyzemin bu sözlerine çok deger veririm ben :26: sanırım bu yuzden de biraz eyvallahım yok bazı şeylere :26:

İnşallah canım sağolasın :KK16: Allah seninde güzel gönlüne göre versin inşallahEn Büyük KK

:KK1::KK1:o da doğru inş bundan sonra eyvallahımız olmaz hiçbir şeye hataları yapa yapa öğreniyoruz:KK31:

valla bu ara çok atarlıyım zaten hiç bişeye eyvallahım yok :KK53: benm de azıcık eyvallahım olsa fena olmaz ama dozajını ayarlayamıyorum ben :KK33:

İnşallah canım sağolasın :KK16: Allah seninde güzel gönlüne göre versin inşallahEn Büyük KK

ayyy :KK17: inşallah canım benim, yüzümüz hep gülse ne güzel olur :KK31:

:) sağol canım zahmet edip cevap yazdığın için :KK16:
Sözüm ona evlilik hazırlığı yapacaktık askerden gelince, beni 1 dk aramıyorsun dediğim için 3 gündür beni aramıyor. Ve gece attığı mesajda hala kendini haklı görüyor. Benim yalnız olmam onun için bi sorun teşkil etmiyor. Beni 1 dk arayabilmek için illa ölüm kalım mücadelesi vermem gerekiyor ona göre. 3 gündür aramıyor beni ve ben 3 gündür hastayım. Kulağım şiş iltihaplandı sancı giriyor sürekli. Aradığında bak ne oldu beni 1 dk aramadığın için pişman oldun mu diyecem. Bi etkisi olur mu bilmiyorum. Tek bildiğim çok bunaldığım ve kendimi çok değersiz hissettiğim :85:

rica ederim cnm ne demek:KK34:

cnm şu an uzaksınız ikinizde gerginsiniz bence çok büyütülecek bir şey değil bizimde çok gerildiğimiz zamanlar oluyordu ama askerden geldikten sonra beni üzdüğü her an için benden özür diledi:KK9: askerlik çok mantıksız bişi cnm eşim neler anlattı ağzım açık kalıyordu ağaca ceza veriyormuş komutanlar köpeğe ceza veriyorlarmış düşünebiliyor musun eşim mantığın olmadığı tek yer askerliktir derdi gerçektende haklı. şimdi peşin hüküm verip ilişkinizden soğuma cnm sen sosyal bir hayattasın o milyonlarca erkeğin bol disiplinin olduğu bir yerde o seni yalnız olarak görmüyordur yani orasıyla senin yaşadığın hayatı karşılaştırdığında en azından:KK34:

valla bu ara çok atarlıyım zaten hiç bişeye eyvallahım yok :KK53: benm de azıcık eyvallahım olsa fena olmaz ama dozajını ayarlayamıyorum ben :KK33:

ayyy :KK17: inşallah canım benim, yüzümüz hep gülse ne güzel olur :KK31:

atarlı hatun seni azcık uysal ol bakim:KK9::KK9: aman bekarken atarlı olun anasını satayım sonra elin adamı geliyor ne atar ne başka şey bırakıyor:KK53::KK60::KK60:

kendimi alıntıladım, özet var burda :KK31:
1 dk aramıyorsun dediğim için 3 gündür beni aramıyor. Ve gece attığı mesajda hala kendini haklı görüyor. Benim yalnız olmam onun için bi sorun teşkil etmiyor. Beni 1 dk arayabilmek için illa ölüm kalım mücadelesi vermem gerekiyor ona göre. 3 gündür aramıyor beni ve ben 3 gündür hastayım. Kulağım şiş iltihaplandı sancı giriyor sürekli. Aradığında bak ne oldu beni 1 dk aramadığın için pişman oldun mu diyecem. Bi etkisi olur mu bilmiyorum. Tek bildiğim çok bunaldığım ve kendimi çok değersiz hissettiğim :85:

Neyin var canım:26:

Lunaaaaaaa 1 dk aramıyorsun olayina nasıl geldiniz :?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X