Gizem'li Muhabbet Topiği :)

kızım benm doğum yerim orası senin mıntıkan nasıl oluyor :KK53::KK53:

kimin burada yaşadığı önemli :KK14::KK14:

sen hangi bölümü okuyordun :26::26:
sözelden anlıyorum diye o bölümü hedefledim sayısalım hiç yok :KK50::KK50:

ben 2yıl bilgisayar okudum. şuan açıköğretim 4.sınıftayım :KK53: işletme.
seneyede DGS yni dikey geçişle pc mühendisliğini düşünüyorum :KK53:

lisedeee başladıı :KK1:
türkçe öğretmenliğine hazırlanıyorum ben inşallah 3. senede olacakk :KK14::KK14:
ilk sene ve ikinci sene çalışmadan sınavlara girdim ama pişman oldum 3. sene hazırlanıp girecemm

olsun canım hayırlısı kazanırsın inş çalışınca elden kaçmaz bişey..

önce okulunu kazan bitir evlilik illa ki olur :KK31:

kimin burada yaşadığı önemli :KK14::KK14:

ben 2yıl bilgisayar okudum. şuan açıköğretim 4.sınıftayım :KK53: işletme.
seneyede DGS yni dikey geçişle pc mühendisliğini düşünüyorum :KK53:

bende lisede bilgisayar okudum ordan mezun oldum direk geçiş hakkım var aslında okuyup bende dgs ile mühendisliğe geçebilirim ama sayısalım yok işte hiç anlamam :KK50::KK50: açıktan da adalet okuyordum ilk dönem bitti ikinci dönem kayıt yenilemedim onuda yenilicem

olsun canım hayırlısı kazanırsın inş çalışınca elden kaçmaz bişey..

önce okulunu kazan bitir evlilik illa ki olur :KK31:

zaten erken yaşta evliliğe karşıyım ben geleceğimi sağlama almadan olmaz kendi ayaklarımın üzerinde durmalıyım :KK31::KK31:

Selamun aleykum geyik yapmaya geldin :KK9:

Kızlar Azis diye bir sarkıcı var biliyor musunuz :KK30:
Sarkıları da klipleri de acayipp ayıplı :KK30:

ben normalde bunların hazırnı alacaktım internetten baktım çok pahalı tepsisiyle :KK50: biraz araştırma yaptım ve kendim yapabilirim dedim ve oldu :KK16::KK1:

Peki puruzsuz boyayabiliyor musun?

Bak benim dekopaj sabunlarima :KK16:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
2 hafta sonra ben de orada yaşamaya başlayacagım :KK50: ve bu durumdan hiç memnun degilim asmu :KK14::KK14:

bende memnun değilim :63: hani ya orada yaşa. iyi bir işte iyi bir gelirle. yada burada yaşa..
hani bir şekilde yoluna bakıp, çizgini çizmen gerekiyor.. :KK50:

bende lisede bilgisayar okudum ordan mezun oldum direk geçiş hakkım var aslında okuyup bende dgs ile mühendisliğe geçebilirim ama sayısalım yok işte hiç anlamam :KK50::KK50: açıktan da adalet okuyordum ilk dönem bitti ikinci dönem kayıt yenilemedim onuda yenilicem

zaten erken yaşta evliliğe karşıyım ben geleceğimi sağlama almadan olmaz kendi ayaklarımın üzerinde durmalıyım :KK31::KK31:

hakkında hayırlısı.. abla tavsiyesi sana :KK34: yaşın küçükken fırsatlarını tepke.. kendi ayakların üstünde durmak için mücadele et

mmm güzelmişş nasıl oluyorr bunlar :KK16::26:
ben 2 kat boya sürdüm ilk denememde onda bile puruzsuz oldu ama aslında 3 4 kat sürülüyor daha güzel oluyor

Hm anladim kendi yaptiklarini da paylas gorelim :)

Dekopaj tutkalı diye bir şey var desenli pecetelerden desenler kesip tutkalla sabuna yapistiriyorsun
Sonra fiyonk filan susluyorun :KK16:

bende memnun değilim :63: hani ya orada yaşa. iyi bir işte iyi bir gelirle. yada burada yaşa..

hakkında hayırlısı.. abla tavsiyesi sana :KK34: yaşın küçükken fırsatlarını tepke.. kendi ayakların üstünde durmak için mücadele et

bende öyle düşünüyorum abla hatta işten çıkmayı düşündüm bugün ama hem çalışıp hem de ders çalışabilirim diye düşünüyorum

Huhhuuuu ben geldim kimse yokmuuuuuuu :KK16:

hoş geldinnnn:KK3::KK3::KK16:

Hm anladim kendi yaptiklarini da paylas gorelim :)

Dekopaj tutkalı diye bir şey var desenli pecetelerden desenler kesip tutkalla sabuna yapistiriyorsun
Sonra fiyonk filan susluyorun :KK16:

hımmm onu kavonoz süslerkende kullanıyorlar heralde o kağıttan demek kii bir de kavanoz deniyimmm :KK16::KK1::KK1:

gönlümden ankara geçiyor ama burada yaşamak için çok fazla şartları gerçekleştirmrm lazım :KK50:

devlet işi olursa bzimkiler bişey diyemez ama özel sektör olursa bi kere maaşının en az 2500 olması lazım ( kredi ödemelerimin zamanı geldi, telefon borcu var, sıfırdan ev tutulacak onun eşya taksidi olur şu bu derken yetmeyebilebilir :KK50: ) ki yeni başlayacak bi insan için 2500 vermiyorlar genel olarak :26:

yada evlenip gelmem lazım buraya :KK37: onun dışında sakarya da sürünecez be asmu :KK53: ne kazandıgım paranın kıymeti olacak gözümde, ne yaşadıgım hayatın ama başka seçenek de yok gibi :KK50:

artık seninle gözgöze bakışıp dururuz :KK37:

bende öyle düşünüyorum abla hatta işten çıkmayı düşündüm bugün ama hem çalışıp hem de ders çalışabilirim diye düşünüyorum

hoş geldinnnn:KK3::KK3::KK16:

bence işte çalışmayı bırak :KK14: ikisi bir arada götüremezsin:KK14::KK14:
yani ben kpss çalışken iş+kpss yaptım. çok çok çooook zorlu bir süreç. ben çok hırslı çok azimli olduğum için pes etmedim:KK31::KK31: ama insanı piskolojikmende yıpratır. :KK14:

X