Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Kötüyüm, hiçbişey istemiyorum kimseden :85::85::85:...

kuzum üzme ama kendini, eninde sonunda rayacak beyefendi, aklınca senin burnunu sürtmeye çalışıyordur :26: hiç de mudana verme ona, siz nişanşısınız yahu boru degil bu, mutlaka araycak biraz bekle bakalım :KK34:

hem bu süre kendini dinlemek için de güzel bir fırsat bi sor bakalım kendine sen neler istiyorsun, mutlu musun degil misin :KK34: bu tarz büyük tartışmalar ilişkiye iyi gelir ve mutluluk getirir diye düşünenlerdeniz ben :KK34:

Sankiim banada öyle geliyo ya ceyiz topiginden ya evlilik ya asker :KK9:

Lunaaaam daha gorusemiyorsss hayirdirrr nolduu
Benimkiyle problemler var canım,
Yarenlerde göremezsin beni bir daha, buraya uğrarsan konuşur ederiz
kuzum üzme ama kendini, eninde sonunda arayacak beyefendi, aklınca senin burnunu sürtmeye çalışıyordur :26: hiç de mudana verme ona, siz nişanlısınız yahu boru degil bu, mutlaka araycak biraz bekle bakalım :KK34:

hem bu süre kendini dinlemek için de güzel bir fırsat bi sor bakalım kendine sen neler istiyorsun, mutlu musun degil misin :KK34: bu tarz büyük tartışmalar ilişkiye iyi gelir ve mutluluk getirir diye düşünenlerdenim ben :KK34:

Arasın ya da aramasın verdiği zarar artık beni aştı, bize hiç bişey iyi gelmez bu saatten sonra verdiğim hiç bir şansı haketmediğini gösteriyor, daha niye duruyorum diyorum kendime..

Arasın ya da aramasın verdiği zarar artık beni aştı, bize hiç bişey iyi gelmez bu saatten sonra verdiğim hiç bir şansı haketmediğini gösteriyor, daha niye duruyorum diyorum kendime..

kendi kendine düşünüp karar vermen gerekiyor malesef canım, keşke senin yerine başkası karar verse de seni bu sıkıntıdan kurtarsa ama olmaz :KK50:

teyzem çok sorunlu bir evlilik yaşadı benim, dün birazını yazmıştım hatta buraya. evlenmeden 15 gün önce ilk defa bu evliliğin olmayacagını düşünmüş ama sonradan elalem ne der diye vazgeçmiş. şimdi çok pişman..

eski nişanlımla ayrılma dönemimizde bana dedi ki " içinde en ufak bir şüphe varsa bile vazgeç, baktın vazgeçemiyorsun hiç olmadı ertele, iyi düşün.. karşındaki adamın bu özelliği senin evliliğini nasıl etkiler, ne kadar katlanabilirsin, bu huyla yaşar mısın yoksa hep seni rahatsız mı eder ? bunları düşün ve ona göre karar ver "

sen de öyle yap canım, iyice düşün, rahatsız oldugun herşeyi düşün. karşındaki insan asla değişmez gibi düşün, böyle devam ederse yapar mıyım yapamaz mıyım diye düşün :26: inanıyorum ki doğru kararı verisin Luna cım :KK34:

Rabbim doğru kapılar açsın inşallah sana :KK34:

Hıımm tamam canimm

kendi kendine düşünüp karar vermen gerekiyor malesef canım, keşke senin yerine başkası karar verse de seni bu sıkıntıdan kurtarsa ama olmaz :KK50:

teyzem çok sorunlu bir evlilik yaşadı benim, dün birazını yazmıştım hatta buraya. evlenmeden 15 gün önce ilk defa bu evliliğin olmayacagını düşünmüş ama sonradan elalem ne der diye vazgeçmiş. şimdi çok pişman..

eski nişanlımla ayrılma dönemimizde bana dedi ki " içinde en ufak bir şüphe varsa bile vazgeç, baktın vazgeçemiyorsun hiç olmadı ertele, iyi düşün.. karşındaki adamın bu özelliği senin evliliğini nasıl etkiler, ne kadar katlanabilirsin, bu huyla yaşar mısın yoksa hep seni rahatsız mı eder ? bunları düşün ve ona göre karar ver "

sen de öyle yap canım, iyice düşün, rahatsız oldugun herşeyi düşün. karşındaki insan asla değişmez gibi düşün, böyle devam ederse yapar mıyım yapamaz mıyım diye düşün :26: inanıyorum ki doğru kararı verisin Luna cım :KK34:

Sağol canımmmm, Amin İnşallah doğru kapılar açar :85:..

altına imzamı atıyorum..

ne güzel anlatmışsın...

Sağol canımmmm, Amin İnşallah doğru kapılar açar :85:..

inşallah canım :KK34: sen de bolca dua et, sabret bakalım :KK34: doğru kararı verirsin inşallah :26:

altına imzamı atıyorum..

ne güzel anlatmışsın...

malesef en yakınımda yaşadım gizemim, o yuzden teyzemin bu sözlerine çok deger veririm ben :26: sanırım bu yuzden de biraz eyvallahım yok bazı şeylere :26:

luna cnm nurdanın dedikleri çok doğru kendinden düşün sen ne kadar değişebilirsin:KK34: insanlar maalesef oldukları gibi kalıyor ha evlenince seviyorsun ya bazı şeylere tahammül ediyorsun ses çıkarmıyorsun sadece ama değişmiyor kimse kimsenin huyu evlenince değişmez . erkek arkadaşınla problemin ne bilmiyorum ama askerde olduğu kesin asker beklemiş biri olarak tek söyleyeceğim şey askerden geldikten sonra ilişkinin gidişatı yönünde karar vermen:KK34: askerden döndükten sonra ya çok olgunlaşıyor erkekler ya da kafayı yemiş bir şekilde dönüyorlar:KK9: eşimden biliyorum :KK37:

inşallah canım :KK34: sen de bolca dua et, sabret bakalım :KK34: doğru kararı verirsin inşallah :26:

malesef en yakınımda yaşadım gizemim, o yuzden teyzemin bu sözlerine çok deger veririm ben :26: sanırım bu yuzden de biraz eyvallahım yok bazı şeylere :26:

keşke hep akıl verenlerimiz olsa da eyvallahımız olmasa bazı şeylere:KK31:

X